zal ik jou eens een beurt geven?quote:op donderdag 15 september 2005 19:44 schreef plato1980 het volgende:
[..]
inderdaad, je bent alleen maar hier om mij te plagen.![]()
mag vast niet van nozem.quote:op donderdag 15 september 2005 20:30 schreef thisbe het volgende:
[..]
zal ik jou eens een beurt geven?![]()
quote:op donderdag 15 september 2005 20:14 schreef knuf het volgende:
het regent helemaal niet in enschede....nou ja......een heel klein beetje dan nog.......ik zeg......paraplu mee en gaan! en bus heen, taxi terug kan ook nog.
btw, ik leef met je mee........in je eentje uitgaan in enschede sucks! (ervaringsdeskundige spreekt haha)
hou je het weer af, hup pakken die vrouw en seksen!quote:
zoals meiden versieren?quote:op donderdag 15 september 2005 22:17 schreef qyroz het volgende:
wees lekker impulsief, laat je niet tegenhouden door jezelf. doe dingen die je niet wil doen.
quote:op donderdag 15 september 2005 22:28 schreef breaktothedance het volgende:
hehe, mijn avond is gered. het regent dan wel, maar er gaan meer mensen richting de stad. dit is een goede zaak! ik houd jullie op de hoogte van eventuele vorderingen!
burgerquote:op donderdag 15 september 2005 22:30 schreef gf het volgende:
[..]![]()
ik ga als een wannabe-bejaarde m'n bed opzoeken![]()
quote:op donderdag 15 september 2005 21:27 schreef meteora het volgende:
er werd gezegd dat meiden mij maar een josti vonden. dit was maar bij een paar het geval. meiden die mij niet kennen schepen me inderdaad nogal snel af op die manier.
meiden die jou niet kennen... je kent bijna geen vrouwen dus ja, dat is nou net het probleem. de meisjes die je een beetje kent doen wel normaal maar de rest ziet je toch niet staan...
ondertussen is er al een groot deel verbeter, al zeg ik het zelf.ik heb een ander kapsel, ik loop niet meer bijna iedere dag in dezelfde kleren en ik probeer ook meer rechtop te lopen en niet naar beneden te kijken (mn houding dus).
dat is idd al een hele goeie verbetering, maar kan er niet zoveel over zeggen want laatste tijd heb ik je bijna niet gezien
er werd tegen mij gezegd ga een jaar naar australië. is dat niks voor jou voor als je klaar bent met je opleiding??? ikzelf moet nog 1 jaar naar school en dan ga ik ook proberen voor een tijd naar daar te gaan.![]()
dat zou ik eerst weleens willen zien eigenlijk... dat zie ik zo snel niet gebeuren.
we wonen bij elkaar op het dorp. en hij gaat op vrijdag regelmatig mee uit naar de "stad".quote:
quote:op vrijdag 16 september 2005 08:19 schreef breaktothedance het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
oh yes! wát een geslaagde avond!!![]()
in de discotheek een leuke meid gezien en na wat oogcontact gewisseld te hebben flink in gesprek geraakt. we hadden zelfs voor een deel dezelfde interesses
en ze zag er super leuk uit
. we hebben ook nog flink staan dansen aldaar
(met inbreng van beide partijen
)
nu heb ik haar telefoonnummermijn dag kan alvast niet meer stuk!!!
hopen dat er wat leuks uit komt!
![]()
sorry dat ik wat enthousiast ben![]()
![]()
oh ja en om de lame reacties maar voor te zijn, ik ben véél te vroeg op voor iemand die om 5 uur lag te slapen, ik kon eigenlijk niet zo goed meer slapennu nog de rest van de dag door zien te komen met cafeïne drankjes ofzo
![]()
![]()
bedankt!! voor de meeste mensen zal het wel de normaalste zaak van de wereld zijn, voor mij is het echt bijzonderquote:
komt er ook een achter. en vertel eens, was het nou zo moeilijk?quote:op vrijdag 16 september 2005 08:31 schreef breaktothedance het volgende:
laten we het hopen!! kom op plato en meteora (en anderen op wie het van toepassing is natuurlijk): het kan dus echt!
eigenlijk viel het nog best meequote:op vrijdag 16 september 2005 08:31 schreef dawg het volgende:
[..]
komt er ook een achter. en vertel eens, was het nou zo moeilijk?
quote:op vrijdag 16 september 2005 08:37 schreef breaktothedance het volgende:
[..]
eigenlijk viel het nog best meede omstandigheden waren dan wel redelijk ideaal maar ik heb er nog wel de nodige moeite voor moeten doen! toch ging het inderdaad stukken makkelijker dan gedacht
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |