Zal een keer tijd worden.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 19:29 schreef DutchGooner het volgende:
Badges zijn binnen dus maandagavond neem ik ze mee
Schikt een maandelijks bedrag van 35 cent?quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 19:46 schreef Onze-Ouwe-Sint-Jan het volgende:
[..]
Kan ik in termijnen betalen?
Kreeg net een sms uit Luik, daar zijn ze al bijna uitverkochtquote:Op zaterdag 1 oktober 2005 19:29 schreef DutchGooner het volgende:
Badges zijn binnen dus maandagavond neem ik ze mee
Mooi,kassaquote:Op zaterdag 1 oktober 2005 20:13 schreef LadyFCDB het volgende:
[..]
Kreeg net een sms uit Luik, daar zijn ze al bijna uitverkocht![]()
ze hebben hun eigen badges ook voor grof geld verkocht hoor ik netquote:Op zaterdag 1 oktober 2005 20:13 schreef LadyFCDB het volgende:
[..]
Kreeg net een sms uit Luik, daar zijn ze al bijna uitverkocht![]()
quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 21:07 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
ze hebben hun eigen badges ook voor grof geld verkocht hoor ik net
Ben ze vanmiddag wezen ophalen in d'n Bels en toen besefte ik dat oa Lady's vriend onderweg was naar Standard,ff gebeld en een "meet"quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 21:26 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
![]()
Hoeveel hadden ze er meegenomen?
quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 19:50 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Schikt een maandelijks bedrag van 35 cent?
Voor jou heb ik het schappelijke bedrag van 5 euro bedachtquote:Op zondag 2 oktober 2005 00:53 schreef Yeahinho het volgende:
Doe mij er maandag ook maar eentje DG. Niet dat ik veel op heb met Standard, maar voor het schappelijke prijsje van ¤ 3,50 wil ik ook wel zo'n collectors-item hebben.
Dan kun jij dat schappelijke speldje lekker in je reet douwenquote:Op zondag 2 oktober 2005 00:57 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Voor jou heb ik het schappelijke bedrag van 5 euro bedacht
Nee,ik verkoop ze liever,ze zijn al zo goed als zeker allemaal verkochtquote:Op zondag 2 oktober 2005 01:09 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Dan kun jij dat schappelijke speldje lekker in je reet douwen.
Ja maandag moet ik het geld meenemen kreeg ik vanacht te horen. Ze stonden zelfs bij ze in de rij voor zo'n dingquote:Op zondag 2 oktober 2005 01:13 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Nee,ik verkoop ze liever,ze zijn al zo goed als zeker allemaal verkocht
Het word steeds gekker inderdaad, van de week stond ik op de onderste "tree" van het hek begon zo'n flikkerige steward (die ik overigens nog nooit gezien had) allemaal aan me te zittenquote:Op maandag 3 oktober 2005 00:40 schreef Yeahinho het volgende:
Wehehe.
Mag je ze eigenlijk wel het stadion mee innemen DG? Zijn ze dan niet bang dat je ermee gaat 'gooien'?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |