Daar zat ik ook al aan te denken ja. Maar de lerarenopleidingen zitten overal hetzelfde in elkaar en die opbouw vind ik gewoon niks.quote:Op woensdag 14 september 2005 11:27 schreef Ender_W het volgende:
Is het geen idee om de opleiding elders te doen? Amsterdam ofzo?
Daar zat ik idd ook al aan te denken.quote:Op woensdag 14 september 2005 11:32 schreef Lienekien het volgende:
Lijkt het je niks om over te stappen naar een universitaire studie Nederlands? Kun je er ook nog voor kiezen om eerstegraads leraar te worden.
En dan? Gewoon de opleiding die ik niets aan vind er bij blijven houden?quote:Op woensdag 14 september 2005 11:34 schreef Ynske het volgende:
je kunt natuurlijk ook kijken of je iets van een cursus, deeltijdopleiding of avondopleiding naast je huidige opleiding gaat doen, iets wat jouw interesse prikkelt
Ik ben 19. En idd, ik heb nog tijd genoeg om te bedenken wat ik wil. Er zijn mensen op hun 30ste die nog niet weten wat ze willen. Omdat ik niet weet wat ik wil, mis ik nu de motivatie om ergens voor te werken.quote:Op woensdag 14 september 2005 11:31 schreef releaze het volgende:
Ik weet niet hoe oud je bent, maar ga er gewoon een jaar tussen uit. Neem het ervan. Ga werken, ga reizen, ontdek jezelf. De jaren van je 19e en 22e zijn op ontwikkelingsgebied ontzettend intensief, een onwijs leuke tijd ook. Geniet ervan, er komt vanzelf wel een moment waarop je weet waar jouw interesses liggen. Is dat de nederlandse taal, is dat het leraarschap of is het iets compleet anders?
En soms moet je het kleine aantal uren op school voor lief nemen voor het vak wat je wilt, maar ik ken het gevoel hoor.. ik zat op de pabo hvu, en het is daar idd slecht geregeld en heel weinig uurtjes les. Om gek van te worden.
denk dan eens aan de opleiding Communication and Multimedia Designquote:Op woensdag 14 september 2005 11:33 schreef Foxxy het volgende:
Het probleem is dat ik echt niet weet wat ik dan moet gaan doen. Het liefst zou ik iets met grafisch ontwerpen doen in de reclamewereld (ja, das iets heel anders dan lesgeven), iets creatiefs dus. Maar ik zie de kunstacademie niet zo zitten.
hoever ben je nu?quote:Op woensdag 14 september 2005 11:35 schreef Foxxy het volgende:
[..]
En dan? Gewoon de opleiding die ik niets aan vind er bij blijven houden?
Waar volg je die?quote:Op woensdag 14 september 2005 11:35 schreef Ynske het volgende:
[..]
denk dan eens aan de opleiding Communication and Multimedia Design
die heb ik net achter de rug
hij richt zich op Graphic Design, Techniek, Communicatie, Marketing en Audio/Visuele productie
Begin tweede jaar. Ik twijfel nu al een half jaar aan deze opleiding. Ik wil niet nog meer tijd verkloten.quote:Op woensdag 14 september 2005 11:36 schreef Ynske het volgende:
[..]
hoever ben je nu?
kijk als je bv in t 3e jaar zit, maak m dan gewoon af.
een papiertje op zak hebben is nooit weg
en zorg ervoor dat je je uitdaging in andere dingen vind
Ik heb m in Heerlen/Maastricht gedaan.quote:
reizen trekt je absoluut niet aan? dat was toenertijd mijn motivatie om te gaan werken, centjes verdienen, en er ff tussenuit. Plekken zien, etc.quote:Op woensdag 14 september 2005 11:35 schreef Foxxy het volgende:
[..]
En dan? Gewoon de opleiding die ik niets aan vind er bij blijven houden?
[..]
Ik ben 19. En idd, ik heb nog tijd genoeg om te bedenken wat ik wil. Er zijn mensen op hun 30ste die nog niet weten wat ze willen. Omdat ik niet weet wat ik wil, mis ik nu de motivatie om ergens voor te werken.
Eigenlijk zijn er maar een paar klasgenoten die zelf structuur kunnen aanbrengen en zich er wel doorheen slaan. Dit zijn vaak de mensen voor wie dit al de tweede/derde opleiding is. Heb als het goed is deze week nog een gesprek met mijn mentor.quote:Op woensdag 14 september 2005 11:40 schreef Flyingdutchman het volgende:
Tsja bekend verhaal, meisje wat ik ken had precies het zelfde...ze was nu 3e jaars maar ook gestopt ze trok het gewoon niet...lastig lastig.
Heb je al met een decaan gesproken? Misschien kan hij je helpen met het opstellen van wat structuur binnen de opleiding? Zijn er nog meer klas(lees: lot)genoten die ditzelfde hebben? Ik kan me zo voorstellen dat meer mensen het wat slecht trekken.....
Nee, ik ben niet zo van het reizen. Sowieso: ik reis graag met iemand samen. Al mijn vrienden/vriendinnen studeren en mijn vriendin werkt, dus dat wordt niets.quote:Op woensdag 14 september 2005 11:42 schreef releaze het volgende:
[..]
reizen trekt je absoluut niet aan? dat was toenertijd mijn motivatie om te gaan werken, centjes verdienen, en er ff tussenuit. Plekken zien, etc.
Ik moet zeggen dat dit me erg aanspreekt. Binnenkort maar even de open dag bezoeken in Utrecht of Breda.quote:Op woensdag 14 september 2005 11:40 schreef Ynske het volgende:
[..]
Ik heb m in Heerlen/Maastricht gedaan.
maar je kunt m ook doen in
Breda
Leeuwarden
Den Haag
Rotterdam
Utrecht
quote:Op woensdag 14 september 2005 11:44 schreef Foxxy het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat dit me erg aanspreekt. Binnenkort maar even de open dag bezoeken in Utrecht of Breda.
Hoe beviel het werken? Je was zeker wel weer blij dat je weer kon studeren?quote:Op woensdag 14 september 2005 12:48 schreef GF het volgende:
Ik ben vorig jaar na veel twijfelen ook gestopt met m'n studie (informatica, 2 jaar bezig). Totaal geen motivatie of inzet meer. Tijd gevuld door te gaan werken maandenlang. Was een redelijke stap, maar viel best goed. Nu doe ik een andere opleiding (gezondheidszorg technologie) Bevalt me goed
Wat voor baan heb je? Ik zou graag bij een reclamebureau werken.quote:Op woensdag 14 september 2005 12:50 schreef Ynske het volgende:
[..]
![]()
ik ben net afgestudeerd, heb een baan en
heb met veel plezier de opleiding gevolgd
juist doordat er zoveel afwisseling is. wat voor mij een goede motivatie was
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |