jullie lezen wat subjectief..quote:Op woensdag 14 september 2005 01:40 schreef Zapje het volgende:
helemaal mee eens....de meesten hier zijn toch kuddedieren.....en zodra Tanja weer een traan heeft, of sip kijkt...ja hoor...daar komen de afkrakers weer....en doet ze eens wat positiefs...ook daar hebben de kuddedieren geen goed woordje voor over.....best wel zielig
ik vind het wel knap dat je dat kunt volgen, 9 van 10 verhalen van Liesje is geen touw aan vast te knopen en Linda is 80% van de tijd onverstaanbaar........quote:Op woensdag 14 september 2005 01:41 schreef Rica het volgende:
Geweldige redbull anekdotes van Linda en Lieske.
Joh, er werd ongeveer 15 keer verbaasd gereageerd dat ze aandacht aan Rikkert gaf.quote:Op woensdag 14 september 2005 01:35 schreef LekkerSimpel het volgende:
Ik denk dat Tanja een hoop vooroordelen heeft weggenomen. Mede dankzij de woorden van Rob, waar iedereen zich aan ergerde. Maar geef ook eens toe als iemand in het huis zich/haar van de goede kant laat zien.
een zieke?quote:Op woensdag 14 september 2005 01:37 schreef Day het volgende:
[..]
Maar ook, zoals Tanja zei, om je baarmoeder weer terug te brengen naar normale formaat. Dus zoveel onzin was het niet. Ik geef toe dat ik haar verrassing eraf-verhaal niet helemaal begrijp, maar je kan ook bezig blijven met het afkraken natuurlijk.
En ik vind het wel typisch dat juist degene die voor egoïst en asociaal wordt uitgemaakt, de enige is die naar een zieke in het huis omkijkt.
6 weken is het gemiddelde. Na de bevalling (keizersnee of gewone bevalling) bloed je idd een flink aantal weken! De 1 doet er 4 weken over de andere 8. Maar gemiddeld 6 weken verlies je een redelijke hoeveelheid bloedquote:Op woensdag 14 september 2005 01:28 schreef latevogel het volgende:
wat een lul verhaal van tanja:ik geloof dat je 6 weken na je bevalling nabloedingen heb,ze is echt slecht op de hoogete hoor
dt blijkt wel weer omdat ze zeg"eigelijk weet ik het niet"
waarom nou weer mavo snol. Wat heeft dat er nou weer mee te maken.... zegt meer over jou dan over Tanjaquote:Op woensdag 14 september 2005 01:40 schreef SHE het volgende:
17 sigaretten op een dag
hell, ik wens haar een kruising tussen een labrador en een bosnegert
dit is geen moeder, dit is een egotrippende , sjaggo mavo snol
meer niet, sorry
Nu klets jij, ik heb al meerdere positieve dingen langs zien komen over Tanja, vooral dat mensen verbaasd erover waren hoe positief ze haar eigen gedraagde.quote:Op woensdag 14 september 2005 01:35 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Zit jezelf niet zo tegen te kletsen muts... Als er een Tanja topic is, waarom staat de live-stream dan vol over Tanja?
Dus je praat jezelf tegen.
Tanja had net ook weer een goed gesprek met Rikkert. Maar daar hoor je niemand over.
Want dat past niet in het algemene kuddevolk-plaatje in deze streams. Want die zijn voor 99% anti-Tanja. En als er een pro-Tanja iets goed zegt over haar, dan moet die zijn bek maar houden?
Dan kan je net zo goed deze reeks sluiten, want dan mag je nooit iets goeds over iemand zeggen, want er is altijd wel iemand, die tegen die persoon is.
Ik denk dat Tanja een hoop vooroordelen heeft weggenomen. Mede dankzij de woorden van Rob, waar iedereen zich aan ergerde. Maar geef ook eens toe als iemand in het huis zich/haar van de goede kant laat zien.
Zeg ongelovelijke drol;quote:Op woensdag 14 september 2005 01:40 schreef Zapje het volgende:
[..]
helemaal mee eens....de meesten hier zijn toch kuddedieren.....en zodra Tanja weer een traan heeft, of sip kijkt...ja hoor...daar komen de afkrakers weer....en doet ze eens wat positiefs...ook daar hebben de kuddedieren geen goed woordje voor over.....best wel zielig
Klopt, ik ben dat niveau ruimschoots voorbij en zelfs die trol bij de groentenboer op de hoek heeft een prettiger smoelwerk en wereldbeeld dan deze kuthoerquote:Op woensdag 14 september 2005 01:44 schreef Kimske het volgende:
[..]
waarom nou weer mavo snol. Wat heeft dat er nou weer mee te maken.... zegt meer over jou dan over Tanja![]()
quote:Op woensdag 14 september 2005 01:40 schreef SHE het volgende:
17 sigaretten op een dag
hell, ik wens haar een kruising tussen een labrador en een bosnegert
dit is geen moeder, dit is een egotrippende , sjaggo mavo snol
meer niet, sorry
amenquote:Op woensdag 14 september 2005 01:45 schreef Jumparound het volgende:
mensen, please...
ga die discussie ergens anders voeren
Tanja.quote:Op woensdag 14 september 2005 01:42 schreef Kimske het volgende:
En zodra de naam Tanja valt, dan gaat t negatief.
Hoiquote:Op woensdag 14 september 2005 01:45 schreef Kimske het volgende:
er is wel degelijk ene filter tussen moeder en kind. Helaas beschermt dat niet tegen t roken, maar tegen zat andere dingen..
ja raar, hè, ze doen onnodig moeilijkquote:Op woensdag 14 september 2005 01:44 schreef Rica het volgende:
Wat pakken ze dat nou weer stom aan. Zo kan niemand een fatsoenlijke tijd slapen. Kunnen ze beter opsplitsen in twee ploegen, een die deze nacht doet en de andere morgent.
Mens, ga fietsen, ik ga hier niet meer op in.quote:Op woensdag 14 september 2005 01:46 schreef SHE het volgende:
[..]
Klopt, ik ben dat niveau ruimschoots voorbij en zelfs die trol bij de groentenboer op de hoek heeft een prettiger smoelwerk en wereldbeeld dan deze kuthoer
Iemand die zijn ongeboren kind een pakje per dag toestopt, mag van mij de vinketering krijgen
fuck nuance, embrace life
Ze heeft overigens de HAVO en de MEAO in 1 jaar gedaan.quote:Op woensdag 14 september 2005 01:44 schreef Kimske het volgende:
[..]
waarom nou weer mavo snol. Wat heeft dat er nou weer mee te maken.... zegt meer over jou dan over Tanja![]()
Maar wel een mannier om veeeels te laat naar je bed te gaan en suffe streams te kijkenquote:Op woensdag 14 september 2005 01:47 schreef k_i_m het volgende:
Internet is niet je leven
Ja zo zijn ze donderavond allemaal zo gammel als wat.quote:Op woensdag 14 september 2005 01:47 schreef milagro het volgende:
[..]
ja raar, hè, ze doen onnodig moeilijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |