Ben jij wel goed bij je plaat Newby??quote:Op dinsdag 13 september 2005 20:25 schreef Mr1ncr3d1bl3 het volgende:
[..]
Mooi zo, ga nu maar weer weg![]()
dat is der opdrachtquote:Op dinsdag 13 september 2005 20:25 schreef blubikbeneenknoop het volgende:
Tanja doet allemaal dingen, praat enzo, wtf, dit slaat nergens op
inderdaad. datzei ik vanmiddag ook al, maar daar heeft communicatie-expert dido niet aan gedacht, Dido heeft alleen verstand van communicatie, niet van groepsverhoudingenquote:Op dinsdag 13 september 2005 20:18 schreef Tinkerbell het volgende:
Hij was er niet bij-hij!
Hij heeft geen idee van die confronteer-afspraak.
Dat idee begin ik ook te krijgenquote:
Meer de holle ogen en die dooie blik.quote:Op dinsdag 13 september 2005 20:26 schreef -Delta- het volgende:
Oh vandaar die ingevallen kaken van d'r![]()
Neej, ik ben in voor ruzie, als ik het niet op mn stream krijg dan doe ik het maar hierquote:Op dinsdag 13 september 2005 20:26 schreef Coos het volgende:
[..]
Ben jij wel goed bij je plaat Newby??![]()
stommertquote:Op dinsdag 13 september 2005 20:28 schreef Mr1ncr3d1bl3 het volgende:
[..]
Neej, ik ben in voor ruzie, als ik het niet op mn stream krijg dan doe ik het maar hier![]()
Dat roepen ze al twee dagen, het probleem is dat ze allemaal op elkaar wachten.quote:Op dinsdag 13 september 2005 20:25 schreef reconnect het volgende:
[..]
ja ze wilden emt haar praten na het eten...alleen zijn te schijterig
Nou die ingevallen bek en kaken zijn meer vreemd voor een zwangere vrouw.quote:Op dinsdag 13 september 2005 20:28 schreef Tamagotchi het volgende:
[..]
Meer de holle ogen en die dooie blik.
* flugeltje probeerde samen met jou wat leven in de brouwerij te brengen, was niet de bedoeling dat je verdrietug werd hoor...quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |