Valt wel mee eigenlijk.. het hangt er meer vanaf of hij je staat of niet.quote:Op zaterdag 17 september 2005 22:07 schreef Speth het volgende:
[..]
Eigenlijk hetzelfde verhaal als bij die RL jas eerder in dit topic... Zo op een plaatje staat het wel cool, maar gewoon op straat, werk, school of college staat het een beetje raar en out of place.
Ik vind dit een altojas, die RL is dan weer schromelijk overdressed...quote:Op zaterdag 17 september 2005 22:09 schreef MouseOver het volgende:
[..]
Valt wel mee eigenlijk.. het hangt er meer vanaf of hij je staat of niet.
kijk dit vind ik dan echt helemaal niks hequote:Op zaterdag 17 september 2005 21:48 schreef GetFresh het volgende:
Deze heeft ook wat.
[afbeelding]
[afbeelding]
Die laatste! Net een vrouwenjas met zo'n taillecentuur.quote:Op zondag 18 september 2005 15:31 schreef GetFresh het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
die middelste is wel o.k.quote:Op zondag 18 september 2005 15:31 schreef GetFresh het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Dat soort type jassen heten "trench coat". Burberry heeft deze soort jas speciaal ontworpen voor de soldaten en werden in de eerste WO massaal door engelse en fransen soldaten gedragen. Is dus oorspronkelijk een mannen jas. In de huidige mode wereld zie je meer van dat soort jassen voor vrouwen dan voor mannen, dus lijkt het voor veele een vrouwelijk getint jas.quote:Op zondag 18 september 2005 15:55 schreef Classique het volgende:
[..]
Die laatste! Net een vrouwenjas met zo'n taillecentuur.
Koel, waar heb je die gekocht als ik zo vrij mag zijn? Somehow is er een vrij minimaal aanbod aan winterjassen hier, of moet dat allemaal nog komen?quote:
quote:
Men at work toch. Of the Score.quote:Op dinsdag 13 september 2005 19:39 schreef Blaxje het volgende:
Mensen, wie weet waar ik deze jas van G-Star kan krijgen:
[afbeelding]
quote:Op dinsdag 13 september 2005 15:39 schreef Molluck het volgende:
Ik kan me herinneren dat we er in de zomer ook een hadden, maar toen was ik al voorzien.
Ik heb nu wel een mooie winterjas nodig, dus suggesties zijn welkom!
Misschien is het nog een beetje vroeg in het seizoen, maar ik vind de collectie van G-Star, Chasin' en wat ze verder op http://www.score.nl verkopen niet zo super
Ik zag deze op de site van JC Rags toen een model hem aanhad, maar zo los is ie een beetje vormloos, ik moet hem ff in het echt zien, maar ik heb hem nog nergens gezien.
[afbeelding]
En ik heb het idee dat lang steeds meer in wordt, nog meer dan vorig jaar, maar dat vond ik toch al niet zo geslaagd![]()
Ik heb een jas die qua model en stijl etc hier erg op lijkt, alleen dan in het zwart met zwarte knopen. NIet de meest warme, maar daar heb ik andere jassen voor. Deze staat gewoon netjes en representatief en zit me heel lekker, hou van dat soort jassen.quote:Op dinsdag 13 september 2005 15:43 schreef IllI het volgende:
[afbeelding]
Ralph Lauren jas gekocht afgelopen zomer (uiteraard voor de winter) in US
Beetje veelquote:Op donderdag 22 september 2005 00:12 schreef berent het volgende:
[..]
Alleen wel 445 pond, dus nog veel meer euro's![]()
Mooie kraag enzo, maar dat gefrutsel aan de achterkant is een beetje suf. De cape is wel ok, net als de epauletten, maar die riem is wel echt stom.quote:Op zaterdag 17 september 2005 21:48 schreef GetFresh het volgende:
Deze heeft ook wat.
[afbeelding]
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |