quote:Op maandag 12 september 2005 18:12 schreef RoOoYtJuH het volgende:
Weet iemand of het slecht is ergens voor als ik me achter vel van m'n basedrum eraf haal? Want hij klinkt zonder achtervel een stuk beter...
Er zit namelijk niet zo'n gat in, kan ik dat zelf met een stanley mesje ofzo snijden? met een omtrek van een cd ofzo?
quote:Op maandag 12 september 2005 18:15 schreef crossover het volgende:
het is niet slecht als je het eraf haalt..
als je een gat wilt maken kan je het proberen om een blik(je) te verhitten en dan gewoon een stuk vel wegsmelten
Ja daar zit toevallig op sinds vandaag. Maar heb daar les van Rob Kramer.quote:Op maandag 12 september 2005 15:54 schreef BeRightBack het volgende:
Gaaf!
zit je op zijn drumschool ofzo?
Leuk!quote:Op maandag 12 september 2005 19:03 schreef Ska-te het volgende:
[..]
Ja daar zit toevallig op sinds vandaag. Maar heb daar les van Rob Kramer.
Die les van Cesar was gewoon voor de lolHeb voor een uur betaald maar we hebben er 2 gespeeld.
Opzich leer ik van Rob wel meer (denk ik, heb er een goed gevoel over), en ik betaal de helft minder
hoe heb je dat gedaan?quote:Op maandag 12 september 2005 18:30 schreef crossover het volgende:
ik heb er zelf geen ervaring mee, maar zoiets zie je niet van 2 meter afstand.. ik heb een metallica logo op mijn basdrum gespoten, en dat is van dichtbij ook oerlelijkmaar als je gewoon staat en er dan naar kijkt ziet het er best goed uit
Hoe resize je ze?quote:Op dinsdag 13 september 2005 20:03 schreef crossover het volgende:
precies
op deze site zijn een boel logo's te vinden, die je met photoshop kan resizen (zonder kwaliteitsverlies) en dan kan je dat uitprinten op dik papier en uitsnijden.
Dankjequote:Op woensdag 14 september 2005 19:11 schreef crossover het volgende:
met photoshop..gewoon een beetje kloten of iemand in de buurt vragen, ik kan het niet zo goed dat ik het je uit kan leggen op deze manier
veel plezier straks
Het zijn wel goeie vellen opzich, maar ik krijg er niet echt lekker geluid uit, maarja ik ben dan ook een drum noobquote:Op donderdag 15 september 2005 18:12 schreef crossover het volgende:
whehehe
je had em toch wel effetjes laten schrikken![]()
hoe bevalt die pinstripe? ik heb alleen op mijn basdrum nog de originele Pearl vellen, ben een beetje rond aan het kijken alvast.
Mijn bassdrum klinkt anders best lekker met de standaard vellen. Maar als ik jou was zou ik er een Evans E-mad op gooien, dan krijg je echt een lekker diep en hard geluidquote:Op donderdag 15 september 2005 18:12 schreef crossover het volgende:
whehehe
je had em toch wel effetjes laten schrikken![]()
hoe bevalt die pinstripe? ik heb alleen op mijn basdrum nog de originele Pearl vellen, ben een beetje rond aan het kijken alvast.
Nee, deze gaan gewoon heel snel stuk. Niks slechte techniek.quote:Op donderdag 15 september 2005 17:33 schreef crossover het volgende:
dat ligt volgensmij gewoon aan je techniek...
uiteraard gaan dunne bekkens sneller kapot dan hele dikke, maar ik ken mensen die slaan bekkens aan de lopende band stuk, en andere weer nooit.
YEp zoals jij het zei, een blikje verhitten en er door heen drukkenquote:Op zaterdag 17 september 2005 18:28 schreef crossover het volgende:
die ziet er ook gehavend uit zeg..
hoe heb je die gaten gemaakt, met een blikje?
Maakt ook niet uit verder, want nu drum ik op remo'squote:Op zaterdag 17 september 2005 19:07 schreef crossover het volgende:
een coated slagvel met logoik wist niet dat bestond..
Vraag1; Dat is troep; spaar verder voor iets beters.quote:Op donderdag 22 september 2005 09:33 schreef RoOoYtJuH het volgende:
En heeft er iemand misschien ervaring met de Paiste 101 bekkenset? Er zit een 20” ride, 16” crash en een set 14” hihats in.
Voor 100 euro... zou het wat zijn?
Onder mijn snare zit een Remo Ambasador snarevel. En als slagvel had ik een zwarte pinstripe.
Nu wil ik deze 2 omdraaien misschien dat het beter gaat klinken ofzo. Maar dat zwarte slagvel is onwijs stevig( zijn 2 lagen ofzo?) en dat Ambassador vel dat is heel slap. Kan ik dat vel wel gebruiken als slag vel? Nee zeker?
Ik heb dat ook, tis zoooo troep, nog geeen eens die 100 euro waard, als je het wilt moet je het maximaal voor 20 euro op de kop tikkenquote:Op donderdag 22 september 2005 10:35 schreef search64 het volgende:
[..]
Vraag1; Dat is troep; spaar verder voor iets beters.
Jammer genoeg is dat heel moeilijk te verhelpen, maar je kan je snare matje wat strakker zetten...quote:Op donderdag 22 september 2005 18:14 schreef RoOoYtJuH het volgende:
Nouja ik heb mijn snare gestemd, klinkt er goed nu.
MAAR als ik op mijn andere trommels sla dan gaat trillen mijn snaren mee. Hoe kan dit verholpen worden?
Hij staat al erg strak. Knapt ie dan niet?quote:Op donderdag 22 september 2005 18:25 schreef MarsX het volgende:
[..]
Jammer genoeg is dat heel moeilijk te verhelpen, maar je kan je snare matje wat strakker zetten...
Zo! Wat een geil klinkend geluid! wouw!quote:Op zaterdag 24 september 2005 00:46 schreef RoOoYtJuH het volgende:
Ik heb net een nieuwe Coated Ambassador snare vel gehaald.
Ga hem er zo is opzetten en kijken wat voor geluid ik krijg
Wat ga je kopen?quote:Op maandag 26 september 2005 20:52 schreef CasB het volgende:
NeejohAlleen heb ik niet echt veel drumnieuws te melden
Pas als ik geld heb komen er nieuwe spullen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |