Daar heb je een punt, ik had het even kunnen toelichten.quote:Op dinsdag 13 september 2005 22:29 schreef -Marjo- het volgende:
Met die opmerking van jou kan ik niks. Het is alleen maar negatief commentaar...
Ok, als het op deze manier niet mag probeer ik iets anders...quote:Op dinsdag 13 september 2005 22:32 schreef pea4fun het volgende:
Ho es, hij heeft wél gelijk hoor. We kunnen hier wel met zijn allen beslissen dat PS wel mag op die manier, maar het is nog nooit toegestaan, en zolang het nog in de regelementen van de wedstrijd staat is het dus nog van kracht.
In kleur mag ie, of in zw/wquote:Op dinsdag 13 september 2005 22:35 schreef -Marjo- het volgende:
[..]
Ok, als het op deze manier niet mag probeer ik iets anders...
Ik fotografeer nog niet zo lang en dit is een probeersel. Kritiek mag best maar onderbouw het dan zodat ik er iets van kan leren...quote:Op dinsdag 13 september 2005 22:34 schreef k_man het volgende:
[..]
Daar heb je een punt, ik had het even kunnen toelichten.
Waar het me om gaat is dat de foto voor een groot deel leunt op het effect tussen een klein stukje kleur en de rest z/w. Dat is een leuk stukje Photoshoppen, maar het gaat in mijn beleving toch vooral om je talent voor fotografie (sec).
Het voorbeeld dat je had, was in zwart wit ook erg mooi. Misschien is jouw foto helemaal in zwart wit zelfs wel beter. Het rode steekt er nu erg veel uit vind ik, waardoor de aandacht te veel afgeleid wordt van waar het eigenlijk om gaat (JOU!quote:Op dinsdag 13 september 2005 22:35 schreef -Marjo- het volgende:
[..]
Ok, als het op deze manier niet mag probeer ik iets anders...
Ik zal 'm eens in zwart/wit posten...quote:Op dinsdag 13 september 2005 22:39 schreef Elefes het volgende:
[..]
Het voorbeeld dat je had, was in zwart wit ook erg mooi. Misschien is jouw foto helemaal in zwart wit zelfs wel beter. Het rode steekt er nu erg veel uit vind ik, waardoor de aandacht te veel afgeleid wordt van waar het eigenlijk om gaat (JIJ!)
Ja, ik wil 'm nog overnieuw maken...quote:Op dinsdag 13 september 2005 22:52 schreef k_man het volgende:
Beter!
Zou waarschijnlijk nog mooier zijn als je vrolijker keek en je elleboog niet net buiten het beeld zou vallen.
quote:Op dinsdag 13 september 2005 21:43 schreef PoseidonVS het volgende:
[..]
Die was niet voor jou maar voor PdeHoog.
Kennelijk werd dit gezien als spam.
Zeg Flash...je gaat mijn gezag toch niet ondermijnen hequote:Op dinsdag 13 september 2005 22:11 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
PdeHoog is hier ook echt iemand waar je mod-technisch gezien, naar gaat luisteren he?![]()
Geen idee. Ik ben hier nog redelijk nieuw. Ik "luister" dus nog een beetje naar de oude garde op een forum.quote:Op dinsdag 13 september 2005 22:11 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
PdeHoog is hier ook echt iemand waar je mod-technisch gezien, naar gaat luisteren he?![]()
Oeps, dat hier ook regele gedlen voor het foto's plaatsen ...quote:Op woensdag 14 september 2005 07:37 schreef Puckzzz het volgende:
@Marjo, in bed is ie beter, nu nog ff die scheven mond erbij trekken, dan is ie helemaal af. Van mij mag ie met rode strik, maar ik zei het je al dat het buiten de regels viel. Ik vond het nog relatief lang duren voordat er over gezeken werd
het gaat om het bewerken van foto's. Eigenlijk heb ik dat al beantwoord in de SC op jouw vraag over bewerken remember?quote:Op woensdag 14 september 2005 07:44 schreef PieDobbelJoe het volgende:
[..]
Oeps, dat hier ook regele gedlen voor het foto's plaatsen ...![]()
Ik ga 'm nog over maken van de week.quote:Op woensdag 14 september 2005 07:37 schreef Puckzzz het volgende:
@Marjo, in bed is ie beter, nu nog ff die scheven mond erbij trekken, dan is ie helemaal af. Van mij mag ie met rode strik, maar ik zei het je al dat het buiten de regels viel. Ik vond het nog relatief lang duren voordat er over gezeken werd
Je hebt gelijk! Had alleen niet in de gaten dat dit hier ook gelden zou. Heb je anders nog een linkje naar die regels? Thnx! Want moet je er alleen zelf op staan, of een combinatie van 2 foto's enz enz.quote:Op woensdag 14 september 2005 07:47 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
het gaat om het bewerken van foto's. Eigenlijk heb ik dat al beantwoord in de SC op jouw vraag over bewerken remember?
De mods lijken een beetje afwezig..quote:Op woensdag 14 september 2005 07:49 schreef -Marjo- het volgende:
[..]
Ik ga 'm nog over maken van de week.
En ja, je zei het inderdaad al tegen me. Al heb ik nog geen mod erover gehoord...
Of de slaap slaat toe, of mijn grolsch. Ik zie het niet Puckzzzquote:Op woensdag 14 september 2005 07:57 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
De mods lijken een beetje afwezig..Anarchie!!!!
of we gedragen ons nou eenmaal keurig![]()
@Pie: de regels vind je in de eerste post van het wedstrijdtopic bovenaan de startpagina.
quote:Voor deze foto's gelden een paar regeltjes:
Uiteraard de standaard FOK!-policy
Probeer fotobewerkingen zoveel mogelijk te beperken, dit is een fotowedstrijd, geen Photoshop-wedstrijd. Levels, crops e.d. zijn uiteraard geen enkel probleem, bewerkingen die daadwerkelijk het karakter van de foto aantasten zijn dat wel.
Je moet de foto zelf genomen hebben, en alle eventuele bewerkingen er aan ook zelf gedaan hebben. Kortom alle copyrights op de foto moeten van jou zijn.
Er mag maximaal één foto per inzender ingeleverd worden, dus denk goed na over welke je inlevert. Mocht je toch een mooiere foto hebben gemaakt voor de uiterste inleverdatum dan kun je die nog inleveren. Maar denk erom: de laatst ingeleverde foto doet mee aan de wedstrijd.
De foto's kunnen alleen worden ingeleverd door ze als bijlage te mailen naar Het-Gele-Teken of Subhuman. Mailadressen staan in hun profielen.
Vergeet bij het mailen je nickname niet te vermelden, en geef de foto ook alleen je nickname als bestandsnaam mee! De foto's worden geupload naar een speciaal plaatsje op de Fok!server. Deze foto's komen dan ook uiteindelijk in een mooi overzicht-topic te staan, en op de wedstrijdsite (bijgehouden door Offy). Mocht je per se niet willen dat jouw foto op de Fok!server komt te staan geef dit dan even aan.
Het JPG-format is verplicht! Geen BMP of TIF of andere hele mooie maar veel te grote bestandsformaten.
Resizen is verplicht! Een breedte van 550 pixels past perfect in de lay-out van het forum. Uiteraard is het prima mogelijk om je foto klikbaar te maken zodat de full-size versie zichtbaar wordt. Voor full-size versies zal men echter zelf webspace moeten regelen, want alleen de foto's die in het topic komen te verschijnen zal de coördinator uploaden.
Houd je aan het onderwerp. Dit is ter beoordeling van de coördinator en de mods. Als je foto niet aan het onderwerp voldoet zal je foto niet geplaatst worden en zul je van de reden op de hoogte worden gesteld (bij voorkeur per mail, staat dit niet in je profiel dan in het slowchat-topic).
In het geval van een meningsverschil o.i.d. waarin bovenstaande regels niet voorzien geldt het oordeel van de coördinator en de mods (Subhuman of Het-Gele-Teken). Mocht je het niet eens zijn met de beslissing van een van de moderators, of vind je dat een van de foto's onterecht meedoet, laat het ons dan even weten, dan zullen we er in elk geval nog een keertje goed naar kijken.
Meedoen aan de fotowedstrijd houdt in dat je akkoord gaat met bovenstaande regels.
Succes iedereen!
quote:Op dinsdag 13 september 2005 17:31 schreef Xilantof het volgende:
waarom gaat iedereen/veel mensen bloot voor dit onderwerp?
misschien als in: zelfportret = jezelf "bloot geven"?
Ik discrimineer niet op intelligentie hoorquote:
quote:Ik vind dit echt een meesterlijke foto.
Die blik, die houding, die lach...![]()
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |