Hmm, 2,5 jaar verder en de meeste van deze koffies zijn al weer uit de schappen verdwenen.quote:Op zaterdag 10 september 2005 02:13 schreef heijx het volgende:
DE Milano vond ik wel aardig.
Ook de Appie Heijn huismerk kartonnetjes met regiokoffie zijn heel goed te doen.
Max Havelaar heb ik nu ook in huis gehaald.
Iemand die kokers (Choices?) al es geprobeerd?
Bij de Super en de Appie H staan ze soms.. heb ze hier ook.. op zich wel te drinken, m'n vriendin, die normaliter wel te porren is voor een ice coffee o.i.d., vind het echter geen zuipen.quote:Op zaterdag 20 september 2008 13:14 schreef Aether het volgende:
Op typicaldutchstuff.com kwam ik Senseo Ice Cappucino-pads tegen. Heb deze nog nooit in NL gezien. Waren ze van de zomer tijdelijk te krijgen en/of zijn ze in het buitenland te koop?
[ afbeelding ]
En de laatste tijd Vienna.quote:Op dinsdag 10 juni 2008 17:39 schreef Cici het volgende:
Ik drink graag de mocca van de Aldi.
36 pads voor maar 1,89.
Bij AHquote:Op zaterdag 20 september 2008 13:14 schreef Aether het volgende:
Op typicaldutchstuff.com kwam ik Senseo Ice Cappucino-pads tegen. Heb deze nog nooit in NL gezien. Waren ze van de zomer tijdelijk te krijgen en/of zijn ze in het buitenland te koop?
[ afbeelding ]
Is niet echt nieuw hoor, die heb ik al zeker een half jaar in de kast liggen. Ik heb voor mijn verjaardag een gaggia gevraagd, dus espresso ga ik zelf wel maken, en sowieso vonden wij de AH dark roast toch wel erg op die espresso van DE lijken..quote:Op maandag 29 september 2008 12:51 schreef kabouter.muts het volgende:
Ik heb een espresso apparaat dus hoef niet met pads te knoeien maar ik zag bij AH net dat ze een nieuwe soort hebben : espresso met een apart houdertje erbij. (dus nu heb je een houder voor gewoon, 2kops,cappuccino, thee, chocola, en dus espresso)
Ben ook benieuwd, tvp dusquote:Op dinsdag 21 oktober 2008 03:21 schreef Robzilla het volgende:
Wow, laat eens even weten hoe dat gaat smaken? Ben die pads over het algemeen wel zat.. Vaak niet lekker (bitter)
Gadverdamme!!quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 09:16 schreef Nantes het volgende:
Ik drink geen koffie, dus ik ga voor deze:
[ afbeelding ].
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |