Dan nog!!quote:Op vrijdag 9 september 2005 12:59 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik kreeg het idee dat ze heel graag een jongetje had gekregen en dat dáár de teleurstelling in schuilt.
Vraag me niet waarom, maar dat proefde ik er constant uit.
Moeders bashen kan wel? De kans is veel groter dat het kind een ziekte heeft terwijl ze rookt, dan dat ze niet rookt.quote:Op vrijdag 9 september 2005 13:02 schreef Ripley het volgende:
[..]
Ja, want die zitten op labiele alleenstaande moeders zonder toekomst te wachten idd
Surunununundy of hoe die gast ook heet heefte en ex met 2 kinderen, gaat het daar misschien over?quote:Op vrijdag 9 september 2005 13:02 schreef Copycat het volgende:
Hoorde ik haar nu net iets zeggen over een stiefdochter?
Ik ook CC, denk hetzelfdequote:Op vrijdag 9 september 2005 12:59 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik kreeg het idee dat ze heel graag een jongetje had gekregen en dat dáár de teleurstelling in schuilt.
Vraag me niet waarom, maar dat proefde ik er constant uit.
Dit gaat wel een beetje verder als datquote:Op vrijdag 9 september 2005 13:02 schreef BigBro000 het volgende:
ik denk dat ze haar helemaal onzeker proberen te maken zodat ze de beslissing uitsteld. zwangerschaps depressie is bekend fenomeen. misschien gooien ze het daar op.
Ja, vatte ik ook nietquote:Op vrijdag 9 september 2005 13:02 schreef Copycat het volgende:
Hoorde ik haar nu net iets zeggen over een stiefdochter?
Je denkt toch niet dat ik het daarom begrijp danwel goedkeur?quote:
Was eik meer een "moeder"overpeinzing van mezelfquote:Op vrijdag 9 september 2005 13:05 schreef Copycat het volgende:
[..]
Je denkt toch niet dat ik het daarom begrijp danwel goedkeur?
Rare Vonne...
Ik zeg ook: Jeugdzorg. (Niet voor jou, hè)
idd, tot in je nek toe in de schulden zitten en niet aan BB meedoen voor het geld....hahahahaquote:Op vrijdag 9 september 2005 13:05 schreef Avenger84 het volgende:
Tanja zegt: het gaat me niet om het geld
tuurlijk
in de vorm van een geheime opdrachtquote:Op vrijdag 9 september 2005 13:06 schreef Mangoworks2002 het volgende:
kijken hoeveel geld nodig is om de bitch te houden...
Helemaal klaar voor het moederschap.quote:Op vrijdag 9 september 2005 13:02 schreef Tinkerbell het volgende:
[..]
want ze kan nu wel een vaderfiguur gebruiken zegt ze er ook nog bij![]()
quote:Op vrijdag 9 september 2005 13:08 schreef Martijn31 het volgende:
Chantal, Rob en Tanja, ga lekker ergens een trio bouwen maar overal behalve IN het BB huis...
Alledrie OPZOUTEN
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |