24 en hartstikke sportief.... dus zo oud ben ik niet, tochquote:Op zaterdag 4 februari 2006 14:21 schreef nickybol het volgende:
Komop zeg, na 1 jaar tennissen 7 worden is voor oudere mensen niet realistisch, dan heb je het meestal over kinderen die dat lukt. Geen schande.
Ik heb rond mijn tiende ook 1 jaar gespeeld. Daarnaast in mijn verdere jeugd veel balsport gedaan.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 14:27 schreef nickybol het volgende:
Als je 24 bent en nog nooit getennist hebt is het gewoon moeilijk. Tot een jaar of 20 stijgen mannen/jongens vrij gemakkelijk in speelsterkte, daarna wordt het echt moeilijk. Jij bent op 24 pas begonnen, dat is moeilijk, want normale tennissen bouwen hun techniek op voor hun puberteit.
Ik vind het leuk en dan wil ik er goed in zijn.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 14:34 schreef nickybol het volgende:
Waarom, waarom mag ik vragen ben je op deze leeftijd zo competitief?
Zoals ik het lees is hij nu 7/8 en wil hij 5/6 of 5/5 worden.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 20:49 schreef nickybol het volgende:
Je hebt nu 9/9 en wilt in 1 jaar 5/6 of 5/5 worden?
ik heb ook het pasje van 2006 nog nietquote:Op zondag 5 februari 2006 12:04 schreef nickybol het volgende:
Hij zegt ik heb nu 9/9 op mijn pasje staan.
Head Liquidmetal Radical is bijna hetzelfde, nu in de uitverkoop voor ong. 109 to 129 euro ligt eraan welke winkel. Prima racket.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 19:14 schreef H.Flick het volgende:
Ik speel op het moment naar alle tevredenheid met een Head iRadical OS racket. Dit racket heb ik vorig jaar in de uitverkoop kunnen kopen, maar helaas heb ik er maar eentje gekocht. Omdat ik mijn bespanning met enige regelmaat kapot sla en mijn tweede racket niet echt voldoet ben ik eigenlijk op zoek naar hetzelfde racket. Deze is echter lastig te vinden.
Weet iemand welke andere rackets ongeveer dezelfde eigenschappen hebben? Head heeft een systeem gebaseerd op 'swing style' en de iRadical is een L4. Heeft een ander Head L4 racket dan gelijkwaardige prestaties of moet ik dat echt eerst uitproberen?
Volgende week ga ik een Flexpoint Radical testen. Volgens de man van de tenniswinkel is dat ook bijna hetzelfde racket.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 20:03 schreef ForzaRob het volgende:
[..]
Head Liquidmetal Radical is bijna hetzelfde, nu in de uitverkoop voor ong. 109 to 129 euro ligt eraan welke winkel. Prima racket.
ja klopt alleen duurder dan de liquidmetalquote:Op zaterdag 25 februari 2006 22:56 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Volgende week ga ik een Flexpoint Radical testen. Volgens de man van de tenniswinkel is dat ook bijna hetzelfde racket.
Ik ga kijken of ik een beetje mee kan komen in de 4quote:Op zondag 26 februari 2006 12:51 schreef nickybol het volgende:
Op naar het echte werk! Waar ga je je nu ophouden?
Ik ondersteun graag de kleine zelfstandige. Als het racket me bevalt ga ik voor de Flexpoint.quote:Op zondag 26 februari 2006 15:32 schreef ForzaRob het volgende:
[..]
ja klopt alleen duurder dan de liquidmetal
ik heb m laatst ook getest, ik vond hem ietsjes minder spelen dan de oude liquidmetal of de I-serie, maar goed ik ben aan de liquidmetal gewend dus ik zal ook wel aan die flexpoint wennen, beetje katapult gevoel had ik met de flexpoint.quote:Op zondag 26 februari 2006 19:40 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Ik ondersteun graag de kleine zelfstandige. Als het racket me bevalt ga ik voor de Flexpoint.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |