Wat is dat nou weer voor gare dodogeouwehoerquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 13:32 schreef MiRRoRMaN het volgende:
[..]
Ik kan er echt geen stijve van krijgen en ik ben toch echt geen gay.
"Bij Roel heeft aangerand"?quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 08:12 schreef ruby het volgende:
Wist ze nou dat Linda voor de 3e keer bij Roel heeft aangerand?
Wees blij! Jij mag haar hebben, weer 1 concurrent minder!quote:Op woensdag 12 oktober 2005 14:32 schreef RiderXXX het volgende:
[..]
Wat is dat nou weer voor gare dodogeouwehoer![]()
Ja lekker Nederlands he?quote:Op woensdag 12 oktober 2005 14:35 schreef Gert het volgende:
[..]
"Bij Roel heeft aangerand"?
Roel vroeg toch zelf om ff afgerukt te worden?
Hij tekende mijns inziens bepaald ook geen bezwaar aan.quote:Op woensdag 12 oktober 2005 15:54 schreef ruby het volgende:
[..]
Ja lekker Nederlands he?
Ik wist overigens niet dat Roel er om gevraagd had. Had ie dat letterlijk gevraagd, zo van "Hey Lin, wil je ff aan m'n piemeltje trekken?".
Wahahaha!quote:Of naja, Lieske is lekker, Dido niet.
quote:Op maandag 31 oktober 2005 21:52 schreef scanman01 het volgende:
Doe eens een monatoetje na
[afbeelding]
Deed ze dat toen ze net ontdekt had wie Mao was?quote:Op maandag 31 oktober 2005 21:52 schreef scanman01 het volgende:
Doe eens een monatoetje na
[afbeelding]
Dat begin ik me ook steeds meer af te vragen. Eigenlijk vind ik het gewoon een aandachtsgeile hoer die alleen daarom al geen aandacht verdient. Wie vraagt...quote:Op woensdag 2 november 2005 13:53 schreef Springsteen27 het volgende:
En oh ja...alsof zij echt dertien jongens tegelijk achter haar aan heeft gehad. Sure... Want kom op, wat is er nu zo speciaal aan Dido?
quote:Op woensdag 2 november 2005 16:54 schreef SlimShady het volgende:
Zij heeft een mooi lichaam, lekkere kont.
Dát zien ze. Voor de rest is het 'een aandachtsgeile hoer'.
quote:Op dinsdag 20 september 2005 01:44 schreef scanman01 het volgende:
Mooi koppie.... Nu nog een beetje vrouwelijk lichaam en het plaatje aan de buitenkant is compleet.
Binnenkant is helaas hopeloos verloren
Volgens mij omdat ze nooit verwacht had dat er ook maar iemand op haar zou stemmen, zij voelde zich zo verschrikkelijk zeker en deze zekerheid is nu weg, dus zal ze op zoek moeten naar nieuwe zekerheden...arme Dido...quote:Op vrijdag 4 november 2005 02:35 schreef ilona-scuderia het volgende:
Ja maar dan nog, Dido beseft dondersgoed dat ze er aankomende donderdag niet uit gaat
Waarom maakt ze zich dan zo druk
Koninginnegedrag?
Ok, ze is prettig gestoord, maar dan nog...
Precies, ik snap er ook niets van waarom zij zichzelf en anderen haar als kakker bestempelen. Ik vind er echt weinig kak aan. Ook wat haar kleding betreft.quote:Op vrijdag 4 november 2005 13:24 schreef JohnDope het volgende:
Dido is ook een type wat volgens de wetenschappelijke theorie een 'lekkerwijf' is, maar in de praktijk een stuk onaantrekkelijker is dan de wetenschappelijke theorie onderbouwt.
Dido wilt heel graag kakker zijn, maar het net niet is.
die is wel héél mooi.... bewerkt.quote:Op vrijdag 4 november 2005 15:32 schreef Arcee het volgende:
[afbeelding]
Wat een mooie foto van Dido!
Voor de nosejob van Dido ja.quote:Op vrijdag 4 november 2005 17:26 schreef SlimShady het volgende:
[..]
die is wel héél mooi.... bewerkt.
Vind je?quote:Op vrijdag 4 november 2005 15:32 schreef Arcee het volgende:
[afbeelding]
Wat een mooie foto van Dido!
Beetje geel wel ja, maar haar haar is mooi lang.quote:
Klopt en een leuk mutsje en truitjequote:Op vrijdag 4 november 2005 22:15 schreef Arcee het volgende:
[..]
Beetje geel wel ja, maar haar haar is mooi lang.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |