Heb een grijze mini, mag je kopen voor 269 euro, zodat ik een nano kan halenquote:Op zaterdag 10 september 2005 01:26 schreef Ordinair het volgende:
Kvind het jammer dat de Mini er nu uit is. Ik wilde nog wel een groene! Iemand verkopen?
Damn.... dat ziet er wel heel erg triest uitquote:Op zaterdag 10 september 2005 18:13 schreef mister_matherz het volgende:
M'n iPod mini viel net uit m'n zak toen ik op de brommer zat, toen ik de koptelefoon er weer indeed werkte hij gewoon weer en, toen ik daarna thuiskwam en een nummer verder wilde skippen liep hij vast en probeerde ik hem te resetten, maar inplaats van resetten begon hij ineens uit zichzelf door te skippen, na het uitzetten kreeg ik hem niet meer aan en restten lukte ook niet, toen maar op m'n pc aangesloten en weer proberen te resetten, zo blij als ik was om het apple logo te zien zo bang werd ik toen ik daarna dit zag:
[[url=http://img311.imageshack.us/img311/9156/kapod9oz.th.jpg]afbeelding][/URL]
toen dit wegging kreeg ik het batterijtje te zien van dat ie aan het opladen is, deze beweegt echter niet en ik ben serieus bang dat ie toch echt overleden is, iemand een idee wat het bovenstaande plaatje inhoud?
Ja zelfs de errors zien en goed uit bij Applequote:Op zaterdag 10 september 2005 21:49 schreef Geqxon het volgende:
Haha, grappig dat de Ipod het nu ook laat zien als hij dood is
Had ook problemen met de dopjes, gewoon op de Servicesite van Apple nieuwe aanvragen.quote:Op maandag 12 september 2005 20:56 schreef Roi het volgende:
M'n linkeroordopje kraakt en is veel zachter
Ligt eraan wat je ermee wil doen? Als je mp3tjes erop wil zetten moet je iTunes gebruiken. volgens mij komt hij wel als externe HD te staan, maar om de mp3s te kunnen beluisteren moet je ze er met iTunes mee op je ipod zetten. Voor mass storage kun je geloof ik gewoon slepen naar de externe schijf.quote:Op woensdag 14 september 2005 12:40 schreef .Pas het volgende:
Even een vraag.
Als ik een ipod in de usb poort stop, komt hij dan als externe usb HD erbij of moet ik er eerst extra software voor installeren?
Heb je er nou nog geenquote:Op woensdag 14 september 2005 14:49 schreef CherryLips het volgende:
Oh, en zouden de mini's niet goedkoper worden nu?Ik zie ze nog nergens in de aanbieding.
Ik wou een groene 6gig mini met kleurenscherm, verdorie! geen te dure kleine deze-raak-ik-steeds-kwijt-of-ik-laat-hem-steeds-vallen nanoquote:Op woensdag 14 september 2005 16:09 schreef tonks het volgende:
[..]
Heb je er nou nog geenmeid, je moet echt eens aan de iPod
Je kan toch wel gewoon via Deze Computer-> verwisselbare schijf de data van je iPod naar een map kopieëren en deze vervolgens importeren in itunes? Ik kon in itunes natuurlijk gewoon data uit andere mappen aan mijn bibliotheek toevoegen...quote:Op woensdag 14 september 2005 18:43 schreef Morpheus2002 het volgende:
Dat is gaar.
Hoe kun je dan ooit je gekochte nummers op een CD-tje branden?
Zijn er dan misschien andere manieren?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |