En voor een kerel die 4x groter is dan Tom. Beetje triest.quote:Op maandag 5 september 2005 21:29 schreef PirE het volgende:
Vond het gedrag van Elbert niet kunnen. Winnen is 1 ding, maar iemand helemaal de grond in boren is gewoon erg laag gedrag. Zeker voor iemand die al zo oud is.
ben ik het niet mee eens... imponeren moet kunnen, is ook onderdeel van het spel.quote:Op maandag 5 september 2005 21:29 schreef Ambrosius het volgende:
Elbert wordt even op z'n plaats gezet, toch wel een beetje terecht vind ik.
vind ik ook, en het heeft ook best wel geholpenquote:Op maandag 5 september 2005 21:30 schreef Murray het volgende:
Een beetje psychologische oorlogvoering tijdens zo'n proef mag toch wel?
Wat een gezeur.
Imponeren dioe je als je weet dat je nogmaals één tegen één komt te staan. Niet in dit geval.quote:Op maandag 5 september 2005 21:30 schreef cptmarco het volgende:
[..]
ben ik het niet mee eens... imponeren moet kunnen, is ook onderdeel van het spel.
ja, zoals alles wat op talpa te zien is.quote:Op maandag 5 september 2005 21:31 schreef xienix84 het volgende:
Ah wat baal ik nu dat ik het maar 4 weken kan volgen. T zijn interessante mensen die daar zitten. is het overigens op internet te zien naderhand? Afleveringen?
Ze krijgen denk ik alleen een negatieve stem voor de eilandraad...quote:Op maandag 5 september 2005 21:33 schreef trepper het volgende:
Nou ik denk niet dat er nog iemand uit zal gaan vandaag
Ik kijk niet zoveel Talpaquote:Op maandag 5 september 2005 21:34 schreef Lu_uK het volgende:
[..]
ja, zoals alles wat op talpa te zien is.
David Carridine was ook de rust zelfe sloeg pas aan het eind van de Kung Fu aflevering toequote:Op maandag 5 september 2005 21:35 schreef Bullpit het volgende:
Komop Tom gebruik je Kung Fu om Maxime neer te knuppelen
Maxime gaat net als die Belg (Mohammed toch?) van vorig seizoen helemaal kapot over een paar weken. ER win je niet in de eerste weken.quote:Op maandag 5 september 2005 21:36 schreef sjak het volgende:
Kijk en daar baal ik dan van bij mensen. Maxima heeft nu wel een heel duidelijke mening over Tom, die basseert hij op wat hij denkt. Als hij iets directer zou zijn zou hij zijn mening uitspreken en aangeven aan Tom wat hij vindt. Dat zou een boel moisverstanden en irritaties kunnen voorkomen.
Maar deze was wel erg makkelijk. Net zoals je tegen een oud omaatje een hardloop wedstrijd rennen en dan naast het strompelende vrouwtje mee lopen en schreeuwen "Ken ut niet harder? Ouwe?"quote:Op maandag 5 september 2005 21:26 schreef BlaatschaaP het volgende:
[..]
Overdrijven is ook 'n vak. Als je elkaar kopje onder mag duwen mag je elkaar ook wel psychologisch neerhalen tijdens een proef, vind ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |