Wat wil je erover weten? Wil je er mee beginnen?quote:Op donderdag 15 september 2005 15:44 schreef ParanoidEv het volgende:
Kan iemand mij wat vertellen over stretchen? Ik heb daar echt 0 verstand van maar ik vind het wel interessant om te weten. Multidimensionaal neuspeuteren!
Misschien, ooit, in een rare bui. Zulke dingen denk ik een poos over en dan is het op een dag 'ja' en dan is het zover.quote:Op donderdag 15 september 2005 22:11 schreef Nuek het volgende:
[..]
Wat wil je erover weten? Wil je er mee beginnen?
Stretchen gaat helaas/gelukkig niet in een dag tijd. Tussen elke rekbeurt dien je je gestretchte onderdeel toch een 4 a 6 wk rust te geven.quote:Op donderdag 15 september 2005 22:41 schreef ParanoidEv het volgende:
[..]
Misschien, ooit, in een rare bui. Zulke dingen denk ik een poos over en dan is het op een dag 'ja' en dan is het zover.
Ik heb toevallig net op BME zitten lezen, ik was even vergeten dat daar ook een enceclopedie was over zulke zaken. Maar ik ben nu dus redelijk op de hoogte
http://encyc.bmezine.com/?cmd=search&query=stretching
Dus gewoon ooit een iets grotere retainer/iets anders leuks er in en gaaaaaaan lijkt me?
Een rekbeurt is? 1 week/dag?quote:Op donderdag 15 september 2005 23:14 schreef Nuek het volgende:
[..]
Stretchen gaat helaas/gelukkig niet in een dag tijd. Tussen elke rekbeurt dien je je gestretchte onderdeel toch een 4 a 6 wk rust te geven.
Van bv. van 1,6 mm naar 2,4 mm gaat in 1 keer, dat bedoel ik met een rekbeurtje.quote:Op donderdag 15 september 2005 23:17 schreef ParanoidEv het volgende:
[..]
Een rekbeurt is? 1 week/dag?
Daar zou ik niet vanuit gaan als ik jou was. Het niet meer gevoelig zijn van een frisse piercing wil niet zeggen dat het genezen is. En al helemaal niet na een week. Dus je vergroot je kansen op infecties e.d. aangezien je door een nauwelijks genezen tunneltje iets nieuws gaat drukken en dat gaat volgens mij nooit helemaal zonder kleine beschadigingen.quote:Op vrijdag 16 september 2005 12:54 schreef j0ep het volgende:
Droefdeluxe, officieel pas als het is genezen (maand of 2/3 ?).. Aan de andere kant, voor een tongpiercing staat ook 2/3 weken, de mijne is na een week al genezen. Tis net hoe je het verzorgd, hoe je lichaam erop reageert. Ik wil ook een Lip/labret en ik ga ervan uit dat ik na een week een retainer erin kan zetten.
Oei, dat zou wel zuur zijn.quote:Op zaterdag 17 september 2005 10:44 schreef j0ep het volgende:
ok, ik heb het mis. Duidelijk dat labret toch iets anders is dan een tongpiercing. Klopt het wel als ik denk dat je bij een vertical labret niet zo heel veel hebt aan een retainer ? Ik vermoed dat je het toch aardig blijft zien ?
Wat lul jij nou zo maar wat raak, man... Alsof men op het ziekenhuis geen handschoentjes heeftquote:Op zaterdag 17 september 2005 16:38 schreef TheSorrow het volgende:
Met chirurgenhandschoenen krijg ik ze echt altijd los...of misschien een klemtang op het staafje, en dan losdraaien met een handschoen? Gewoon altijd de richtingen tegen elkaar indraaien,dan gaat er altijd wel 1 vd 2 los
Zoveel mogelijk afblijven is echt beter. Van 'spelen' krijg je irritaties, daarom bloedt het ook. Er is een korstje aan je staafje of ringetje blijven hangen en dat is tegen de binnenkant van je pas gestoken tunneltje gaan schuren. Tijdens het schoonmaken van de piercing het staafje of ringetje bewegen is uiteraard ok, maar verder kun je er beter afblijven (en al helemaal met ongewassen handen).quote:Op zaterdag 17 september 2005 18:22 schreef Enyalius het volgende:
bij een tepelpiercing moet je daar ook om de zoveel tijd mee spelen om het soepel te houden en het wondje niet dichtgroeit?
heb er vanmiddag 1 laten zetten en nu leek het alsof er een korstje op begon te zitten dus speelde met de piercing om hem weer los te krijgen en logischerwijs bloed het nu weer een beetje
pijn is fijn
Kan ook te sterk zijn. Als je dat denkt kun je beter een beetje betadine of betadinezalf nemen of helemaal niets.quote:Op zaterdag 17 september 2005 20:28 schreef Enyalius het volgende:
tattoo mick in dord.
is chloorhexidine om te ontsmetten, 2x daags. kreeg flesje mee. en aangezien ik aardig wat druppels op zo'n wattestaafje prop en er dan op de wondjes ga. dan prikt het soms.
quote:Op zaterdag 17 september 2005 22:12 schreef TheSorrow het volgende:
Sorry hoor Nuek, onze kennis is niet allemaal zo groot als die van jou, jezus
Dat blijft waarschijnlijk ietsje dikker omdat er nu een tunneltje in zit. Kun je er nu nog een ringetje oid doorheen halen? Is wel zo handig dat af en toe te doen ivm je talg die zich erin gaat ophopen (en da's niet echt fris)quote:Op zondag 18 september 2005 18:04 schreef P8 het volgende:
ik heb laatst mijn tepelpiercing, nadat hij voor de zoveelste keer ging ontsteken, eruit gehaald. Ik denk dat hij verkeerd is gezet ofzo, want in de anderhalf jaar dat ik hem heb gehad, heb ik alles geprobeerd om het goed te krijgen.
anyway, mijn tepel is nu, na 2 weken, nog steeds wat dikker dan de andere. hoelang kan het duren voordat mijn tepel weer een normaal formaat heeft?
en 2 puntjes (van waar de gaatjes zaten) hou ik wel toch?
I know, dat is het enige dat me nog tegenhoudt...quote:Op zaterdag 24 september 2005 12:30 schreef Adurothiel het volgende:
Houd er wel rekening mee dat meteen een retainer in een nog genezende piercing doen niet echt een geweldig plan is...
quote:Op zondag 18 september 2005 18:20 schreef Nuek het volgende:
[..]
Dat blijft waarschijnlijk ietsje dikker omdat er nu een tunneltje in zit. Kun je er nu nog een ringetje oid doorheen halen? Is wel zo handig dat af en toe te doen ivm je talg die zich erin gaat ophopen (en da's niet echt fris)
ik heb em anderhalf jaar gehad, en in die anderhalf jaar is-ie misschien 10-12 maanden ontstoken geweest. En bij mij was ie, toen ik 8 uur nadat ik em eruit had gehaald, al bijna dicht gegroeid.quote:Op dinsdag 27 september 2005 18:06 schreef Nuek het volgende:
Ik weet niet waar jij het over hebt, hoor. Maar een tepel groeit echt niet zo snel dicht. Doen oorbellen toch ook niet als je heel lang wel oorbellen hebt gedragen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |