Zo.quote:Op zaterdag 10 september 2005 15:21 schreef jalla het volgende:
zo heel veel mensen irriteer ik niet eens met mijn posts, alleen diegene die zelf graag het hoogste woord hebben, maar jullie vinden het overduidelijk prettiger om met een klein kliekje van 5 te posten, en alle andere posters weg te jagen, kijk nou zelf eens in het forum hoeveel er posten en hoe in begin was, jullie staan niet open voor anderen, blijft liever in kliekje en alle nieuwe gaan we eerst afzeiken,
geestelijke inteelt is dat, en dan krijg je soms hele trollerige reacties van, of schelden, maar dat is dan geen schelden maar satire van de bovenste plank
ha ha
Oe maak me gekquote:Op zaterdag 10 september 2005 15:21 schreef jalla het volgende:
edit: wegblijven deed ik al, maar binnenkort heb ik weer een dagje vrij, dan ga ik mezelf ff naart plaats 1 posten...
Klopt, dat is een rare gewoonte van me die me zelf ook al was opgevallen.quote:Op dinsdag 6 september 2005 20:16 schreef Arcee het volgende:
[..]
* Arcee valt het altijd op dat Jojogirl zeer regelmatig in derde persoon enkelvoud schrijft, maar dat dan vaak maar gedeeltelijk doet.
quote:Op zaterdag 10 september 2005 15:12 schreef jalla het volgende:
na 4 dagen afwezigheid nog steeds in de top 10
jullie zijn een stelletje ammateurs
quote:Op zaterdag 10 september 2005 15:12 schreef jalla het volgende:
na 4 dagen afwezigheid nog steeds in de top 10
jullie zijn een stelletje ammateurs
(geen kloon)
een trol? die snap ik even niet, leg uitquote:Op zaterdag 10 september 2005 15:26 schreef jalla het volgende:
dude waarom ga je er op in?
heel stuk over quoten in het mod forum
maar ja, quoten is nu eenmaal leuk
ik zeg hier iets over posten, maak er zelfs een grapje van naar de rest dat het ammatuers zijn,
en nog geen 5 minuten later is er een trol ..
Het is een nieuwe user hè (geen kloon), dus dat die wat minder post de eerste paar weekjes is begrijpelijk. Komt vast wel goed als-ie zich een beetje ingelezen heeft.quote:Op maandag 12 september 2005 13:06 schreef Gert het volgende:
jalla ammatuer je zit nu nog maar op 138 posts per dag gemiddeld hahaha
quote:Op maandag 12 september 2005 13:23 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Het is een nieuwe user hè (geen kloon), dus dat die wat minder post de eerste paar weekjes is begrijpelijk. Komt vast wel goed als-ie zich een beetje ingelezen heeft.
Er komt vast wel weer een nieuwe update.quote:Op donderdag 15 september 2005 17:13 schreef kluivie het volgende:
nou ja misschien komt er een nieuwe update![]()
Het schiet ook niet op dat ik onder de naam van mijn vriend meeklets in het BB forumquote:Op zaterdag 10 september 2005 14:08 schreef eborn het volgende:
Wij houden je wel op de hoogte. En je 4e / 5e plaats in de ranglijst warm
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |