Die zogenaamde sociale intelligentie, of het ontbreken ervan, hoeft ze van mij ook niet te hebben. Mensen die dat wel hebben, denken misschien wel veel te veel na bij alles wat ze doen. En ze is nog jong, dus dat gaat nog wel komen.quote:Op maandag 19 september 2005 01:35 schreef APK het volgende:
[..]
Dusdanig oprecht dat ze haar domheid niet weet te maskeren.![]()
Volgens mij moet jij even jouw Paracetamolspiegel checken.quote:Op maandag 19 september 2005 02:34 schreef scanman01 het volgende:
Met haar IQ overklast ze gelukkig bijna iedereen in het huis.
Nee dank je... Maar ik meende dat een bepaalde schoolopleiding staat voor een bepaald IQ. Vandaar dus de opmerking. Het is niet de oooooo zo belangrijke sociale intelligentie, maar alles beter dan niets natuurlijk. Mensen zat in het huis zonder sociale intelligentie én met een IQ evenhoog als de gemiddelde levensverwachting van een man.quote:Op maandag 19 september 2005 02:43 schreef APK het volgende:
[..]
Volgens mij moet jij even jouw Paracetamolspiegel checken.
Geen haast hoor, doe gewoon relextamundo.
In Burundiquote:Op maandag 19 september 2005 03:15 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Nee dank je... Maar ik meende dat een bepaalde schoolopleiding staat voor een bepaald IQ. Vandaar dus de opmerking. Het is niet de oooooo zo belangrijke sociale intelligentie, maar alles beter dan niets natuurlijk. Mensen zat in het huis zonder sociale intelligentie én met een IQ evenhoog als de gemiddelde levensverwachting van een man.![]()
En de mooiste ook nog ...... dus sluit me helemaal aan bij scanmanquote:Op maandag 19 september 2005 01:03 schreef scanman01 het volgende:
[..]... Van de meiden verreweg de leukste en meest oprechte.
fijn hè scanman dat het nog even lekker weer isquote:
Prettig decoquote:Op maandag 19 september 2005 16:51 schreef Ireth het volgende:
[[url=http://img27.imageshack.us/img27/1478/mwsnap1434xc.th.jpg]afbeelding][/URL] [[url=http://img27.imageshack.us/img27/4306/mwsnap1445gq.th.jpg]afbeelding][/URL]
Checkquote:Op maandag 19 september 2005 17:31 schreef Ireth het volgende:
[[url=http://img212.imageshack.us/img212/9688/mwsnap1461mk.th.jpg]afbeelding][/URL] [[url=http://img212.imageshack.us/img212/8499/mwsnap1473ph.th.jpg]afbeelding][/URL] [[url=http://img212.imageshack.us/img212/1873/mwsnap1481fu.th.jpg]afbeelding][/URL]
Uit ervaring kan ik zeggen dat er ook op het VWO een heleboel dombo's rondlopen.quote:Op maandag 19 september 2005 03:15 schreef scanman01 het volgende:
Maar ik meende dat een bepaalde schoolopleiding staat voor een bepaald IQ.
quote:Op maandag 19 september 2005 02:34 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Die zogenaamde sociale intelligentie, of het ontbreken ervan, hoeft ze van mij ook niet te hebben. Mensen die dat wel hebben, denken misschien wel veel te veel na bij alles wat ze doen. En ze is nog jong, dus dat gaat nog wel komen.
Met haar IQ overklast ze gelukkig bijna iedereen in het huis.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |