Maar ze doen dus niet mee in het spel?quote:Op vrijdag 2 september 2005 17:04 schreef BadKeukenTegel het volgende:
De 2 honden van m'n vriendin kijken gewoon toe als ze me cockt of ik d'r hard neuk.
Toch moet ik wel toegeven dat ze dan zelf ook aandacht geven en ik ze dan ook wel eens een zoentje geef als we liggen te neukenstraks verraden ze ons
Neu, denk je nou echt dat ik een hond ga neuken?quote:Op vrijdag 2 september 2005 17:05 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Maar ze doen dus niet mee in het spel?
Dat was toch ook helemaal de stelling niet!quote:Op vrijdag 2 september 2005 17:05 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Maar ze doen dus niet mee in het spel?
het hij hoopt van welquote:Op vrijdag 2 september 2005 17:06 schreef BadKeukenTegel het volgende:
[..]
Neu, denk je nou echt dat ik een hond ga neuken?
Hahahahahaquote:Op vrijdag 2 september 2005 17:08 schreef R2-D2 het volgende:
Ja, soms kijkt de kat toe. Mijn vriend vindt het minder prettig. De kat heeft een keertje uitgehaald naar z'n ballen toen ze aan 't slingeren waren
Ik zoek compensatiequote:Op vrijdag 2 september 2005 17:05 schreef bonke het volgende:
je opent weer grandioze kut-topics duifje
voor een sexloos iemand als jij snap ik niet waar je ze vandaan haalt
Ja, stiekem wel en sommigen zijn dus nu al lekker door de mand gevallenquote:Op vrijdag 2 september 2005 17:06 schreef Evil_D1ck het volgende:
[..]
Dat was toch ook helemaal de stelling niet!!
Okay, dan begrijp ik je en de bedoeling van je topic.quote:Op vrijdag 2 september 2005 17:16 schreef FuifDuif het volgende:
Jawel, maar het idee dat het beest 'weet' dat je het aan het doen bent. Sommige mensen halen eerst ook eventuele foto's van bekenden van de muur of leggen die plat neer. Het is een gevoel.
Eerder weinig mensen die sex hebben.quote:Op vrijdag 2 september 2005 17:02 schreef FuifDuif het volgende:
Zeker weinig mensen met een huisdier hier.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |