ja niet dus, maar heb em inmiddels al gevonden bij... sport-innquote:
vero moda. 30 euro als ik het goed hadquote:Op zaterdag 7 januari 2006 17:08 schreef Cheesecake het volgende:
Ik zoek een witte bloes met van die kleine bloemetjes erop, of ruitjes.
bruuuuuuuuuuuuutquote:Op zondag 8 januari 2006 22:36 schreef Jett het volgende:
JA! ik zoek een legergroene bodywarmer liefst met bontkraag
Maison de Bonneteriequote:Op vrijdag 25 november 2005 17:56 schreef mrkanarie het volgende:
[..]
shirtshop.nl kun je ze zo laten drukken.
ik zoek overigens zo'n retro muts.![]()
[afbeelding]
Deze puma's zijn wel een leuke mix tussen net en sneaker. In de uitverkoop kan je ze wel voor ongeveer 150 mee krijgen.quote:Op zondag 8 januari 2006 23:00 schreef Stansfield het volgende:
Ik ben al een tijdje op zoek naar mooie casual schoenen. Ik draag nu hoofdzakelijk sneakers en wil ook af en toe wel eens iets nettere schoenen aan. Maar dan niet van die oersaaie van bommels. Omdat ik dus de afgelopen jaren alleen maar sneakers heb gekocht heb ik geen idee meer wat.
Heb wel eens wat gezien bij dr adams weet alleen niet of dat een beetje kwaliteit is. Van het dr adams huismerk dus. Budget is max 150 euro. Hoop dat juliie wat weten.
Hm. Kerel, neem een merk winkel.. bijvoorbeeld: www.thombroekman.nl En in de PC hoofdstraat is ie vast ook wel te vinden...quote:Op maandag 9 januari 2006 01:19 schreef jeffvdt het volgende:
Hallo... ik had een vraagje ik ben al een tijdje op zoek naar de Ralph Lauren Big Pony Polo voor heren...liefst in het zwart.
Heb hem al meerdere x-en op ebay en marktplaats ensow gezien maar koop het liever in een winkel omdat ik bang ben dat alles op ebay en marktplaats namaak is.
Ik hoop dat iemand mij kan helpen!!!
Alvast bedankt!!
hier een foto van de polo
[afbeelding]
Kijk even naar floris van bommmel, dit is bussiness casual schoentjes voor vrije tijd! Anders ga even naar een sjieke schoenewinkel zoals Hermans in Utrecht!quote:Op zondag 8 januari 2006 23:00 schreef Stansfield het volgende:
Ik ben al een tijdje op zoek naar mooie casual schoenen. Ik draag nu hoofdzakelijk sneakers en wil ook af en toe wel eens iets nettere schoenen aan. Maar dan niet van die oersaaie van bommels. Omdat ik dus de afgelopen jaren alleen maar sneakers heb gekocht heb ik geen idee meer wat.
Heb wel eens wat gezien bij dr adams weet alleen niet of dat een beetje kwaliteit is. Van het dr adams huismerk dus. Budget is max 150 euro. Hoop dat juliie wat weten.
Owja, ga wel als je naar thombroek man gaat naar thombroekman casuals, anders zit je in een pakken-zaak. (alhoewel ik zeker weet dat ze best zo'n shirtje uit een andere zaak voor je wilt halen)quote:Op maandag 9 januari 2006 09:59 schreef Guusie het volgende:
[..]
Hm. Kerel, neem een merk winkel.. bijvoorbeeld: www.thombroekman.nl En in de PC hoofdstraat is ie vast ook wel te vinden...
Anders als je in ver afgelegen gebieden in nederland woont moet je maar wat specifieker zijn..
Ben aan het kijken.quote:Op maandag 9 januari 2006 10:08 schreef Guusie het volgende:
[..]
Kijk even naar floris van bommmel, dit is bussiness casual schoentjes voor vrije tijd! Anders ga even naar een sjieke schoenewinkel zoals Hermans in Utrecht!
Volgens mij heb ik die polo's zien liggen bij de Bonneterie, en anders heeft de Bijenkorf ook een Ralph Lauren gedeelte.quote:Op maandag 9 januari 2006 01:19 schreef jeffvdt het volgende:
Hallo... ik had een vraagje ik ben al een tijdje op zoek naar de Ralph Lauren Big Pony Polo voor heren...liefst in het zwart.
Heb hem al meerdere x-en op ebay en marktplaats ensow gezien maar koop het liever in een winkel omdat ik bang ben dat alles op ebay en marktplaats namaak is.
Ik hoop dat iemand mij kan helpen!!!
Alvast bedankt!!
hier een foto van de polo
[afbeelding]
Ik weet niet wat je budget is maar als je over bommels praat praat je over 200-300 euro, en daar hebben ze daar ook schoenen.quote:Op maandag 9 januari 2006 10:11 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Ben aan het kijken.
Hebben ze bij Hermans niet alleen santoni's enz? die flink boven mijn budget zitten en ook niet echt zijn wat ik zoek.
oh. dan word het ook moeilijk richting bommel denk ikquote:Op maandag 9 januari 2006 20:45 schreef Stansfield het volgende:
Max 150 euro.
Spaar even door. En anders Puma Dassler by vd Slobbe, Paul Smith of Bommels in de uitverkoop.quote:Op maandag 9 januari 2006 20:45 schreef Stansfield het volgende:
Max 150 euro.
Players Collection PC Hooftstraat Amsterdam.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 14:24 schreef Stansfield het volgende:
Puma Dasslers vind ik echt niks. Paul Smith kan nog wel maar waar koop je die??
Doet me heel erg denken aan een een broek van het merk dockers.. misschien even in een dockers winkel kijken (Utrechtquote:Op dinsdag 10 januari 2006 19:09 schreef Scarface_ het volgende:
Heeft iemand deze gezien?
[afbeelding]
ik heb die (zo'nzelfde soort) broek van de zomer gekocht in de Gant store (te Groningen)quote:Op dinsdag 10 januari 2006 19:09 schreef Scarface_ het volgende:
Heeft iemand deze gezien?
[afbeelding]
Ik ook! En dan ook nog in een klein maatje...quote:Op maandag 2 januari 2006 17:43 schreef Scarface_ het volgende:
Ik een 80's jackje van Adidas, waar verkopen ze die?
Bij de reykjavic in Assen kan je deze kopen, is er ook in het blauw/zwart meende ik ! Kost ¤79,95quote:Op dinsdag 10 januari 2006 19:09 schreef Scarface_ het volgende:
Heeft iemand deze gezien?
[afbeelding]
Bij de Bonneterie in Amsterdam heb je een klein 'kelder' gedeelte, ik zag daar ontzettend veel van dat merk liggen, misschien een tip.quote:Op woensdag 11 januari 2006 00:29 schreef XiChico het volgende:
Weet iemand nog een site om Paul Frank t-shirts te bestellen, de versie met het aapje dus? Zoiets als dit: Op freshcotton hebben ze er maar een paar, en deze die ik hierboven laat zien helaas niet in mijn maat
[afbeelding]
En als je daar dan ook niks vind en toch in amsterdam bent kun je ook naar de paul frank store gaan. in de Hartenstraat.quote:Op woensdag 11 januari 2006 12:14 schreef MI55ILLE het volgende:
[..]
Bij de Bonneterie in Amsterdam heb je een klein 'kelder' gedeelte, ik zag daar ontzettend veel van dat merk liggen, misschien een tip.
pc hooftstraat a'damquote:Op vrijdag 2 september 2005 23:17 schreef Adollef het volgende:
En waar zit hier in Nederland een prada winkel?![]()
quote:Op dinsdag 10 januari 2006 21:09 schreef Scarface_ het volgende:
Is trouwens van JC Rags en staat bij de wintercollectie. Alleen zag 'm hier in D.E.P.T/Jc Rags winkel niet liggen.
Waar is de Bonneterie in Amsterdamquote:Op woensdag 11 januari 2006 12:14 schreef MI55ILLE het volgende:
[..]
Bij de Bonneterie in Amsterdam heb je een klein 'kelder' gedeelte, ik zag daar ontzettend veel van dat merk liggen, misschien een tip.
In de kalverstraat. Op de splitsing Kalverstraat/heiligeweg. Luxe warenheus. Moet niet moeilijk te vinden zijn dan.quote:
In de PC zit geen Prada shop hoor...quote:
ik heb er hier nog 1 liggen, donkergroen met witte opdruk, ongedragenquote:Op zaterdag 17 december 2005 13:48 schreef 2Drix het volgende:
weet iemand waar die ''warn a brother'' t-shirts te krijgen zijn...
[afbeelding]
zo eentje dus
ik zag er een gast mee lopen in R'dam![]()
Hoe duur was die van jou? en die je in Amsterdam zag liggen?quote:Op woensdag 11 januari 2006 22:17 schreef obl het volgende:
[..]
[afbeelding]
Deze heb ik zelf vorige week gehaald. Echt een dope broek, zitten erg lekker. Had deze wel bij DEPT gehaald, die jij bedoeld zag ik nog een exemplaar van liggen in Amsterdam.
tvp, óók interesse inquote:Op donderdag 19 januari 2006 18:08 schreef De_Warme_bakker het volgende:
Ik zoek een shirt met opdruk "How about a nice cup of shut the fuck op" met het welbekende plaatje ernaast. Het moet geen scan zijn - zoals ik er een aantal heb gezien - maar het hele shirt moet kaki zijn, de kleur van de Boomerang-kaart waar dit allemaal van afgeleid is.
Iemand?
Niet bij de Britains ofzo, hebben ze ook nog weleens rits "fun-shirts"quote:Op donderdag 19 januari 2006 19:46 schreef De_Warme_bakker het volgende:
Ik zag het op TV, waar weet ik niet precies, maar vond 'em erg grappig
Ken die hele winkel niet, zit er ook toevallig een in groningen? (google helpt niet echt..)quote:Op donderdag 19 januari 2006 20:21 schreef PsychoDude_666 het volgende:
[..]
Niet bij de Britains ofzo, hebben ze ook nog weleens rits "fun-shirts"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |