Ja, en geheel geen verkeerd nummer! Wel erg glad en braaf geproduceerd, maar de modepopjes willen waarschijnlijk met de komende plaat commercieel gaan oogsten!quote:Op donderdag 22 september 2005 16:37 schreef Z het volgende:
Iemand de gelekte Strokes single al gehoord? Het is wel een aardig plaatje, weer wat anders iig.
Nee, ben er wel benieuwd naar. Ik hoor zelden iets voor de release trouwens.quote:Op woensdag 21 september 2005 21:26 schreef DaisyDuke het volgende:
[..]
Hey Folkie, de nieuwe Devendra al gehoord?
De nummers op de site klinken wel interessant inderdaad, beetje Kaisers Orchestra / Tom Waits / Danny Cohen achtig inderdaad. Zal morgen eens wat meer zoeken.quote:Op dinsdag 20 september 2005 16:55 schreef Grobbel het volgende:
Great Lake Swimmers staan ook al tijdenlang onaangeroerd op mijn harde schijf, ooit iets van gedownload op aanraden van ik meen pfaf. Zal ik ook maar eens een keer naar luisteren.
En om het namedroppen nog maar even verder door te trekken, Reverend Glasseye and His Wooden Legs is ook heel erg fijn.Het is een beetje een vreemde vaudeville/folk/gypsy-achtige band die je in de hoek moet zoeken waar ook Kaisers Orchestra, De Kift, Hackensaw Boys en de Squirrel Nut Zippers vertoeven. Springerig, vrolijk, meeslepende blazers, grappige teksten, en nog best origineel ook in het huidige muziekwereldje. En ik vermoed dat het ook een fantastische liveband is.
Persoonlijk vind ik Black River Falls wel een goede plaat. Er staan ook wat mp3s op hun site hieronder, al zou ik persoonlijk gewoon voor het hele album gaan.
http://www.reverendglasseye.com/
Gewoon weer een vage benaming waar journalisten altijd een handje van hebben. Persoonlijk prefereer ik de aanduiding 'freak-folk', oude singersongerwriter/folk met een maf, edoch scherp randje.quote:Op zaterdag 24 september 2005 14:03 schreef BUG80 het volgende:
Ik ben Devendra Banhart nu aan het luisteren op de luisterpaal. Klinkt leuk. Ik snap alleen niet waarom dit door 3voor12 "Nu-Folk" wordt genoemd. Wat is hier "nu" aan![]()
Ook dat is niet echt van toepassing op deze plaat vind ik. Ik zou het gewoon "Folk" noemen. Dat CocoRosie Freak-Folk of Nu-Folk wordt genoemd kan ik nog wel begrijpen.quote:Op zaterdag 24 september 2005 14:23 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Gewoon weer een vage benaming waar journalisten altijd een handje van hebben. Persoonlijk prefereer ik de aanduiding 'freak-folk', oude singersongerwriter/folk met een maf, edoch scherp randje.
Ok.quote:Op zaterdag 24 september 2005 14:29 schreef Grobbel het volgende:
Mja, ik heb die nieuwe Devendra ook nog niet gehoord, dus ik zal je hoe dan ook op je woord geloven.
Mijn vriendin, die nedelands gestudeerd heeft, heeft wel eens een verhandling geschreven over de woorden; edoch en evenwel, mooie woordenquote:Op zaterdag 24 september 2005 14:23 schreef Grobbel het volgende:
En ja, het voelt altijd goed om een woord als 'edoch' in een post te smokkelen.
Free folk vind ik ook wel mooi. Muziek van en voor vrije geesten.quote:Op zaterdag 24 september 2005 14:23 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Gewoon weer een vage benaming waar journalisten altijd een handje van hebben. Persoonlijk prefereer ik de aanduiding 'freak-folk', oude singersongerwriter/folk met een maf, edoch scherp randje.
En ja, het voelt altijd goed om een woord als 'edoch' in een post te smokkelen.
Kon verder ook niemand meekrijgen. Vriendin zit dit weekend in Maastricht, en diegenen binnen mijn vriendenkring die Malkmus ook kunnen waarderen hadden of geen tijd of geen geld. Jammer, maar helaas.quote:Op zaterdag 24 september 2005 20:16 schreef thaleia het volgende:
Trouwens Grobbel, mocht jij nog naar Stephen Malkmus gaan dan veel plezier, ik sla toch maar even over ivm behoefte aan een avond rustig thuis.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |