Ik heb echt met Ralph te doen en eik hoop ik stiekum dat hij blijft, heb opeens sympathie voor hemquote:Op donderdag 1 september 2005 10:40 schreef milagro het volgende:
[..]
ik voel me zo heerlijk normaal ineens , wat een stelletje idioten bij elkaar
maar die Ralph, hij is brandweerman, maar met stress omgaan gaat hem hier iig niet erg goed af.
ik vind het zo zielig, omdat hij zo'n moeite heeft dingen onder woorden te brengen, hij moet echt hard nadenken voordat hij kan zeggen wat ie bedoelt en dan nog snap je er geen hol van.
hij deed zoooooo raarrrrrr vanmorgen vroeg toen hij vd fiets af kwamquote:Op donderdag 1 september 2005 10:47 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ik heb echt met Ralph te doen en eik hoop ik stiekum dat hij blijft, heb opeens sympathie voor hem
Ik ben echt zooooo benieuwd naar vanavond johquote:Op donderdag 1 september 2005 10:52 schreef milagro het volgende:
[..]
hij deed zoooooo raarrrrrr vanmorgen vroeg toen hij vd fiets af kwam
bijna 9 uur nonstop fietsen, al die tijd vrijwel niets zeggen en dan "even koffie en dan ga ik lopen"![]()
toet toet boing boing
nee, de camera zat klem of zo, en Roel moest dat repareren van BB, Ralph ging hem helpen.quote:Op donderdag 1 september 2005 10:48 schreef surferr het volgende:
ralpfhhh ging de camera bekijken ,waarschijnlijk omdat Roel daar paar uur terug iets deed
hij is echt paranoia
jaquote:Op donderdag 1 september 2005 10:54 schreef Kokstra het volgende:
Is Roel nog van bed geweest vannacht?
quote:Op donderdag 1 september 2005 10:55 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Laat die tanja eens fietsen?
Mag niet van BBquote:Op donderdag 1 september 2005 10:55 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Laat die tanja eens fietsen?
Degene die zegt dat ze moet eruit halen ?quote:Op donderdag 1 september 2005 10:56 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Toch doenwat willen ze er tegen doen?
BB kon haar ook naar bed sturen, dus ik neem aan dat ze zich hier wel aan houdtquote:Op donderdag 1 september 2005 10:56 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Toch doenwat willen ze er tegen doen?
volgens mij helemaal niets, het is gewoon een weekopdracht, met evt een beloning (eten).quote:Op donderdag 1 september 2005 10:53 schreef Tamaartje het volgende:
[..]
Ik ben echt zooooo benieuwd naar vanavond joh
Wat er nu waar is van wat ze zeggen enzo![]()
Haha denk jij dat?quote:Op donderdag 1 september 2005 10:57 schreef milagro het volgende:
[..]
volgens mij helemaal niets, het is gewoon een weekopdracht, met evt een beloning (eten).
alleen krijgen ze die niet, ondanks dat het geslaagd is, omdat 1 van hen 5000 euro heeft aangenomen en dan worden ze opnieuw gestraft, tenzij diegene dat bedrag bereid is in te leveren
quote:Op donderdag 1 september 2005 10:57 schreef schatje het volgende:
Daarvoor is het zo spooky.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |