zware plunderaars?quote:Op woensdag 31 augustus 2005 20:25 schreef BabeWatcher het volgende:
De NOS laat alleen maar zware plunderaars zien.
Heb ik op RTL nieuws niet gezien hoor.quote:Pure stemmingmakerij, blanken doen net zo hard mee aan die plunderingen, maar dat krijgen we niet te zien.
Er is geen blanke meer te vinden in die stadquote:Op woensdag 31 augustus 2005 20:25 schreef BabeWatcher het volgende:
Pure stemmingmakerij, blanken doen net zo hard mee aan die plunderingen, maar dat krijgen we niet te zien.
Nou ja zeg!quote:Op woensdag 31 augustus 2005 20:28 schreef ChillyWilly het volgende:
[..]
Er is geen blanke meer te vinden in die stad
Geregistreerd op: maandag 21 juli 2003 @ 20:44quote:Op woensdag 31 augustus 2005 20:27 schreef Thrilled het volgende:
jammer voor je edit, ik heb je fout gequote... noobie
BITCHFIGHTquote:Op woensdag 31 augustus 2005 20:31 schreef BabeWatcher het volgende:
[..]
Geregistreerd op: maandag 21 juli 2003 @ 20:44
en dit is al mijn vierde follow-up kloon, ik was al actief op fok toen jij nog geen tandjes had.
Stoer hoorquote:Op woensdag 31 augustus 2005 20:31 schreef BabeWatcher het volgende:
en dit is al mijn vierde follow-up kloon
lolquote:Op woensdag 31 augustus 2005 20:43 schreef SnowBite het volgende:
[afbeelding]
Two residents wade through chest-deep water after finding bread and soda from a local grocery store after Hurricane Katrina came through the area in New Orleans, Louisiana.
Ja, maar jullie weten hoe de NOS is. Anti-zwart, anti-rechts, anti-Bush, anti-onder-de-brede-rivieren-van-Nederland, anti-Rotterdam etc. etc. en pro-Amsterdams, pro-pro-Ajax, pro-Randstad.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 20:48 schreef Klemvast het volgende:
Ja, d'r zitten ook zo'n 20.000 zwarten in dat stadion opgesloten omdat ze de stad niet uitraken. Dat mag dan hopelijk ook wel vermeld worden, kwestie van het juiste perspectief een beetje te behouden..
Uhhh....ik heb ze toch echt op CNN gezien hoor.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 21:13 schreef Neuralnet het volgende:
De waarheid is hard. Zelfs zo hard dat zelfs de grootste salonsocialisten-zender geen blanke plunderaar kan vinden. Komt het niet in je op dat het wellicht gewoon overeen komt met de werkelijkheid?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |