Ik las het, maar ik begreep je zin niet helemaal. Alsof Ajacieden altijd kogelbrieven versturen.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 15:37 schreef ASSpirine het volgende:
Lees laatste post van vorige topic Suijk
't zijn wel relnichten, ongetwijfeldquote:Op woensdag 31 augustus 2005 15:46 schreef Suijk het volgende:
[..]
Ik las het, maar ik begreep je zin niet helemaal. Alsof Ajacieden altijd kogelbrieven versturen.
Je bent je klonen beuquote:Op woensdag 31 augustus 2005 15:56 schreef johannes1986 het volgende:
Even een leuk tussendoortje:
Op het PSV-Netwerk posten Steef en Ro7na7l7do al tijden niet meer, en hier op FOK! Cultheld ook niet meer...
Júllie mogen de conclusie trekken...![]()
En ik post al de hele dag en gisteren ook
![]()
quote:Hopelijk is het niet het opmerkelijke nieuws dat op europesoccer staat:
Alex naar Internazionale
30-08-2005 || Bron: nieuws || Aantal keren bekeken: 1095
De leegloop bij PSV is nog steeds niet over. Na het vertrek van Mark van Bommel. Johan Vogel, Ji Sung Park en recentelijk Young Pyo Lee en Wilfred Bouma is Internazionale nu kandidaat om de braziliaan Alex in te lijven. Hiddink heeft hiertegen ernstig bezwaar gemaakt maar PSV kan niet ingrijpen aangezien Alex eigendom is van Chelsea. Die club heeft inmiddels de papieren rond en volgens technisch directeur van Chelsea, Frank Arnesen, is de transfer zo goed als rond. Inter had interesse in Alex en wij vinden dat Alex zich beter kan ontwikkelen in de serie-A. Zodoende maakt hij ook meer kans om geselecteerd te worden voor het nationale elftal, en dat is weer gunstig voor ons, aldus Arnesen.Op termijn wil Chelsea de boomlange verdediger namelijk overnemen. In de transfer is dit dan ook vastgelegd.
Hiddink zit ondertussen met een uitgehold PSV. Op deze manier wordt het erg moeilijk om een bepaald niveau vast te houden. Wij moeten proberen ook deze klap op te vangen, aldus Hiddink. Dat zal dan wel moeilijk worden met nevenactiviteiten zoals kwalificatie voor een wereldkampioenschap met een ander land.
Is al een bericht van gisteren en er is door PSV vandaag verzekert dat Alex dit seizoen niet meer vertrekt dus lijkt me niet.quote:
Lijkt me iets té opmerkelijk, als dat echt waar zou zijn dan zouden we de doelen van dit jaar nog kunnen halen...quote:Op woensdag 31 augustus 2005 16:04 schreef PyTh het volgende:
[..]
Is al een bericht van gisteren en er is door PSV vandaag verzekert dat Alex dit seizoen niet meer vertrekt dus lijkt me niet.
De Braziliaanse Linksback zou trouwens Dede van Borussia Dortmund zijn...............
Hier was het Westerhof gewoon allemaal om te doen...quote:Eindhovuhhh - woensdag 31 augustus 2005 @ 16:08
Het oude record van meer dan 1300 bezoekers gaat binnen 30 minuten aan diggelen.
Op dit moment ruim 1100 bezoekers op http://psv.netwerk.to/forums en iedere minuut komen er meer mensen bij.
Bij PSV zitten ze te wachten op een laatste grote aankoop en die wordt vóór 12 uur vannacht verwacht.
Ben benieuwd of de populariteit van het forum zodanig stijgt, dat zelfs het Ajax-record van 1540 bezoekers gaat sneuvelen!
Uhm... yeah rightquote:Ik zag Mark Wotte en Jorien van den Herik net de Kuip verlaten. Het schijnt serieus waar te zijn dat men naar Eindhoven gaat om de eventuele transfer van Kalou te bespreken. PSV zou bereid zijn om een bod te doen wat in de buurt ligt van de gevraagde transfersom (15 miljoen euro) die ons cluppie voor Kalou wil hebben. Daarbij wil PSV haar eerste koopoptie op Klaas-Jan Huntelaar aan Feyenoord over doen. FC Chelsea zou voor de helft mee willen investeren in onze spits om hem vervolgens te laten rijpen bij de landskampioen uit Eindhoven. Chelsea heeft het nieuws van mevrouw Verdonk die de naturalisatieprocedure van Kalou wil heroverwegen, zien als voornaamste reden om nog voor het sluiten van de transfermarkt tot actie over te gaan!
Zou het dan toch gebeuren? Van mij mag het, daar we volgend jaar niets meer krijgen voor Kalou...
NET GELEZEN OP HET FEIJNOORD FORUM:
DE SPANNING NEEMT TOE!!!!!!!!!!!
hahahahahaquote:Op woensdag 31 augustus 2005 16:28 schreef Neoktheone het volgende:
Dit lees ik net op het forum van psv-netwerk:
[..]
Uhm... yeah right![]()
Ik zeg: "Ja" goed idee... breken die ook een keertje doorquote:Op woensdag 31 augustus 2005 16:38 schreef Suijk het volgende:
Iedereen elkaar opnaaien
Ik zeg: jeugdspelers eindelijk een goede kans geven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |