't Is een hij!quote:Op woensdag 31 augustus 2005 01:37 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Aargh nu denkt zij dat ik wil dat zij mijn Mathilda wordt.
Nog erger. ben jij ook een vent Gimli?quote:
Gimli is sowieso een ventquote:Op woensdag 31 augustus 2005 01:41 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Nog erger. ben jij ook een vent Gimli?
Léon is een beetje dom. In de directors cut zegt Mathilda dat ze 19 is. In het originele script moesten ze ook een relatie krijgen maar Ma Portman verbood dat.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 01:41 schreef wyccie het volgende:
Maar Leon en Mathilda hadden toch geen relatie? Hij was veel te oud voor haar. Of beter gezegd, zij was nog maar een kind (van 12).
Nogmaals trustenquote:Op woensdag 31 augustus 2005 01:43 schreef tong80 het volgende:
Even gewacht nu kan ik posten anders vind ik het morgen niet meer terug.
Nog een keer trusten
Dwergenvrouwtjes hebben ook baarden.quote:
Ja hallo, Negentien? Dat gelooft niemand. Dan is Leon nog dommer dan dat Gimli er lelijk uitziet.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 01:44 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Léon is een beetje dom. In de directors cut zegt Mathilda dat ze 19 is. In het originele script moesten ze ook een relatie krijgen maar Ma Portman verbood dat.
ik ben geen freakshow hoor! Niet met baard althans.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 01:44 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Dwergenvrouwtjes hebben ook baarden.
Léon is inderdaad vrij dom ja. Dat maakt de film zo bijzonder. Een kind van 12 dat slimmer is als de beste huurmoordenaar. Natalie is niet van de naaktscenes idd.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 01:45 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ja hallo, Negentien? Dat gelooft niemand. Dan is Leon nog dommer dan dat Gimli er lelijk uitziet.
Volgens mij verbood Natalie het zichzelf ook. Althans, dat zegt ze zelf.
Ik geloof je wel maar blijf je er toch soms mee plagen.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 01:46 schreef wyccie het volgende:
[..]
ik ben geen freakshow hoor! Niet met baard althans.
Ik vind zo'n liefdesrelatie een film altijd heel erg verpesten. Niet alle hoofdrolspelers hoeven verliefd op elkaar te worden. Dat is helemaal niet logisch. Het is gewoon een mooie actiefilm en geen romantisch dramaquote:Op woensdag 31 augustus 2005 01:49 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Léon is inderdaad vrij dom ja. Dat maakt de film zo bijzonder. Een kind van 12 dat slimmer is als de beste huurmoordenaar. Natalie is niet van de naaktscenes idd.
Vind dat je gelijk hebt. Léon is juist zo mooi omdat ze een soort intense vriendschap voorelkaar ontwikkelen en er wel degelijk gevoelens voor elkaar zijn maar nooit tot bloei komen. Dat maakt die film heel erg bijzonder.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 01:52 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ik vind zo'n liefdesrelatie een film altijd heel erg verpesten. Niet alle hoofdrolspelers hoeven verliefd op elkaar te worden. Dat is helemaal niet logisch. Het is gewoon een mooie actiefilm en geen romantisch drama![]()
Ging over Natalie Portman, sorry.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 01:53 schreef wyccie het volgende:
Heb je je droom van vannacht nog kunnen onthouden?
quote:Op woensdag 31 augustus 2005 01:55 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Ging over Natalie Portman, sorry.![]()
Wyccies dreams and nightmares.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 01:57 schreef wyccie het volgende:
[..]
Hahaha. Ik was ook niet zozeer benieuwd of je over mij gedroomd hebt, maar of je sowieso iets onthouden hebt.
Ik heb vannacht alweer niet gedroomd geloof ik. Daar baal ik wel van.
Lijkt me wel leuk om eens al mijn dromen op te schrijven.
Mooie titel, maar ik heb nooit nachtmerries.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 01:59 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Wyccies dreams and nightmares.
Je werd toch een keer huilend wakker?quote:Op woensdag 31 augustus 2005 02:01 schreef wyccie het volgende:
[..]
Mooie titel, maar ik heb nooit nachtmerries.
Maar dat was niet omdat ik bang wasquote:Op woensdag 31 augustus 2005 02:02 schreef mr_anonimous het volgende:
[..]
Je werd toch een keer huilend wakker?
Oh was hij dan zo zielig? Ik heb wel eens nachtmerries. 2 weken terug droomde ik dat ik begraven werd maar ik leefde nog. Was best eng.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 02:03 schreef wyccie het volgende:
[..]
Maar dat was niet omdat ik bang was![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |