Imageshack kikkertjequote:
Opdracht twee van les 1 nogquote:Op donderdag 9 februari 2006 23:23 schreef Dawnbreaker het volgende:
les 2 is beetje kut aangezien ik hele dag werk en daarna nog vanalles druks te doen heb en eigelijk dus pas rond 23.00 uur tijd heb voor fotografie... dan heb ik geen zin om nog zo laat landschappen te gaan fotograferen.
Ik vind het niet slecht maar toch een paar dingen aan te merkenquote:Op donderdag 8 juni 2006 14:23 schreef ViVaVe het volgende:
Topic is alweer een tijdje stil, maar aangezien ik net begonnen ben met (wat meer te) fotograferen, vond ik deze cursus een heel goed startpunt. Hierbij mijn abstracte foto. Ik hoor graag wat jullie hiervan vinden.
[afbeelding]
Abstract is inderdaad moeilijk om te vinden, maar kijk goed om je heen, want eigenlijk zijn er een heleboel mogelijkhedenquote:Op maandag 12 juni 2006 11:37 schreef ViVaVe het volgende:
He Elefes,
Bedankt voor je commentaar. Dat vind ik toch wel ideaal aan zo'n forum, zelf zie je sommige dingen gewoon niet (in mijn geval spreekt daar ook nog een gebrek aan ervaring, maar dat komt nog wel).
Een eerdere versie van de foto was (mijns inziens) overbelicht, dus heb ik een paar dagen later nog wat foto's gemaakt. In de zon, wat meteen een heel ander effect geeft. Ik ben het met je eens dat dat de foto geen goed heeft gedaan.
En dan het abstracte... Blijft voor mij heel moeilijk. Zal eens druk op zoek gaan naar iets wat niemand herkend (en waar ook nog een goede foto van te maken is). Stay tuned!
Grtz
fotografie cursus les 2quote:Zijn er ook topics voor de andere lessen?
quote:Op donderdag 11 oktober 2007 20:33 schreef Greys het volgende:
Leuk topic
Jammer dat de foto's op de eerste blz's het niet meer doen maar dat was te verwachten
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |