Daar heb je ook van die fraaie heuvels rond het stadion. Ik weet niet of het Olympisch Stadion in Rome nu een dak boven de tribunes heeft, maar vroeger kon je ook nog wat meepikken van de wedstrijd rond de heuvels en daar stond het dan ook redelijk vol met mensen met vlaggen en zo.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 12:46 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Je kan vanaf buiten wel je ploeg aanmoedigen natuurlijk, deden ze bij Roma ook vorig jaar.
Otelul Galati is vast een kut clubquote:De spelers werden om 5 uur 's morgens in dronken toestand in een restaurant aangetroffen door journalisten. De middag ervoor had Rapid in de competitiewedstrijd tegen Otelul Galati een 3-0 voorsprong verspeeld, het duel eindigde in 3-3.
Wat ik me kan herinneren, was niet helemaal nuchter meer, was het helemaal dicht.quote:Op woensdag 14 september 2005 12:38 schreef Doc het volgende:
[..]
Daar heb je ook van die fraaie heuvels rond het stadion. Ik weet niet of het Olympisch Stadion in Rome nu een dak boven de tribunes heeft, maar vroeger kon je ook nog wat meepikken van de wedstrijd rond de heuvels en daar stond het dan ook redelijk vol met mensen met vlaggen en zo.
Wat was die uitslag toen?quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:24 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
edit.
Ik ken het Roemeense voetbal niet zo goed, maar het lijkt me sterk dat Rapid Boekarest veel sterker is geworden sinds 3 jaar geleden toen ze thuis werden verslagen door Vitesse.
Uit 0-1 inderdaad, thuis 1-1.quote:Op woensdag 14 september 2005 15:55 schreef Cart_man het volgende:
0-1 Bob Peeters.
quote:NOS KIEST NIEUWE OPSTELLING UEFA CUP
De NOS gaat de UEFA Cup-wedstrijd van
Feyenoord op 15 september op een andere
manier in beeld brengen dan normaal.
Met een nieuwe cameraopstelling hoopt
NOS Studio Sport de wedstrijd nog
aantrekkelijker te kunnen verslaan.
De proef past in het constante streven
van de NOS om de kwaliteit van
beeldregistraties te verbeteren.
In de nieuwe aanpak worden twee
hoofdcamera's geplaatst.Deze opstelling
maakt het mogelijk opnames dichter op
het spel te maken.
Het zal wel spoken in de Kuip morgen.quote:Op woensdag 14 september 2005 19:43 schreef methodmich het volgende:
Revolutionair idee in de strijd met Talpa.
Ben wel benieuwd, zo'n spookmatch. Vooral geluid is dan leuk.
Die 75 man die er zitten maken nog meer herrie dan een volle aRENa.quote:Op woensdag 14 september 2005 23:55 schreef golfer het volgende:
[..]
Het zal wel spoken in de Kuip morgen.![]()
Is hij familie van Julian de Guzman, momenteel spelend bij Deportivo en voorheen bij Hannover '96?quote:Op donderdag 15 september 2005 08:48 schreef LuukBes het volgende:
Denk het wel, die gaat invallen. Waarna de lobby op gang komt om hem een NL's paspoort aan te praten om uiteindelijk bij de grote Oranje jongens mee te ballen. Hij heeft nog steeds niet gekozen voor Canada, dat zegt op zich wel iets. Ik denk dat ie net zoals Kalou stiekem wel het NL's efltal wil halen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |