zodra er alcohol vloeit linda heeft al gezegd dat da alle remmen los gaanquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 00:51 schreef Falco het volgende:
Ha jongens! Wanneer wordt er geneukt?
hahaha, we kunnen nog wel wat verwachten dusquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 00:53 schreef eborn het volgende:
[..]
Tja, hij gaf al aan dat z'n vriendin hem meestal in toom hield. Die is er nu niet bij
Maar hij heeft wederom gelijkquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 00:54 schreef Shirley het volgende:
AAAARGH...Rob met z'n bemoeial gedrag...' Ik vind het maar nep overkomen.
Die link had ik nog niet gelegd eerlijk gezegd. Hmmm, ik weet het niet.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 00:52 schreef milagro het volgende:
[..]
die Rob doet me een beetje aan 'Johnny Allen' denken, een blonde versie ervan, minus 1 been dan
Wat zei die nou? Kon het niet verstaan...Brrrr krijg al nachtmerries over Rob. Vind hem (en z'n been!!) engquote:
Hij had het er met Tanja over of ze moe was (wat geloof ik het geval was) en of ze dan niet gewoon beter naar bed kon gaan. Maar daar had ze geen zin/behoefte aan. Dat was het eigenlijkquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 00:56 schreef Dropvetertje20 het volgende:
Wat zei die nou? Kon het niet verstaan...Brrrr krijg al nachtmerries over Rob. Vind hem (en z'n been!!) eng![]()
Precies.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 00:59 schreef Peter6000 het volgende:
Ik kan het ff niet zo goed volgen.
Stream 1 staat op zwart
En op 2, 3 en 4 is een soort toneelstukje bezig ofzo???
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |