heej, jouw poezel heet ook Harryquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 12:51 schreef Spindizzy het volgende:
Maar goed, nu het toch over katten gaat:
Harrie ligt graag bij het open raam te dutten:
[afbeelding]
mja ik kon het ook niet laten er even op te reageren...quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 12:21 schreef Spindizzy het volgende:
Ik Zit gewoon te janken van kwaadheid okm die domme KUT in dat andere topic![]()
![]()
Havoc wel, maar onze Tardis is genoemd naar een ex-fok user Tardis. Heel verhaal, maar in Tardis (user) eigen woorden:quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 12:59 schreef Spindizzy het volgende:
Zit je van de zonsondergang te genieten, Tardis?Mooierd.
Zijn jullie van die Dr Who fans?
Toen Tardis geboren werd had ze dus al die wangetjes en toen riep ik: "Het is een Tardis" en daarom heet Tardis Tardis.quote:Om terug te komen op Tardis. Als ik dan toch een favoriete kat te moeten kiezen, dan is dat natuurlijk Tardis. Heel ander verhaal, da's logisch.
Ik vertelde zojuist over de avatar, als zijnde een leuk plaatje waar anderen jou aan kunnen herkennen. Zo een heb ik er dus ook al jaren. Al jaren dezelfde ook, in allerlei varianten.
Tink en ik kennen elkaar van een tweetal fora, vrij lang toch ook al ondertussen. We zijn Internetkennissen, zeg maar. De eerste keer dat wij elkaar daadwerkelijk ontmoetten, was Tardis nog een Tardisje. De kat dan.
Wellicht kan ik u beter zelf de conclusie laten trekken waarom Tardis, de kat zo heet? Zoek de verschillen:
Om terug te komen op Tardis. Eigenlijk zou iedereen een Tardis moeten hebben. Heel ander verhaal, da's logisch.
Ik denk dat Tink het met mij eens is.
Poes is het en ze brengt zeker geluk, tis mijn allerliefste liefstequote:Op dinsdag 30 augustus 2005 13:01 schreef Klonk het volgende:
Wat een mooie kat(er) is Tardis, een driekleurtjes schildpad, die brengen toch geluk zeggen ze ?
Ik wil dat in de F&F Faq wordt opgenomen dat zoiets reden voor een ban isquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 13:07 schreef pumpkin_Ruby het volgende:
(de batterij van m'n camera is op)
Zijn moeder is een Noorse boskat, zijn vermoedelijk vader "die schooier van de buren"quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 14:22 schreef Nilasha het volgende:
Noorse boskat?
Dat is misschien wel een goed idee ja. Arme Obelixquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 14:24 schreef inkie1010 het volgende:
maar ik zit toch te denken weer richting DA te gaan....
Als ze ook nog een Sjonnie hebben dan ben ik datquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 14:29 schreef Nilasha het volgende:
Sorry, tis Harrie.. niet met een y! Katten van onze buren heten Harrie en Ukkie.. toevallig!
Ging het goed?quote:
Herkenbaarquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 16:01 schreef Tinkerbell het volgende:
Maar ik heb het op de fiets ook hoor. Ik ben een hele nette fietser, keurig mijn hand uitsteken enzo, maar andere mensen zijn niet zo netjes en ben dan met name bang voor scooterrijders enzo.
ik snap wat je bedoelt, lijkt me akelig.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 16:06 schreef Tinkerbell het volgende:
Ik bedoel natuurlijk dat ik geen mens vertrouw in het verkeer he?
Niet dat je een beeld krijgt van een wereldvreemd mens die geen ander mens vertrouwdWat ik bedoel is: je kan zelf nog zo goed rijden, een ander kan er ene ouinhoop van maken.
Hehe en ik zit daarentegen weer graag in achtbanen. Het kan raar lopen in het levenquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 16:08 schreef Klonk het volgende:
[..]
ik snap wat je bedoelt, lijkt me akelig.
maar ik herken het wel, ik heb namelijk een bloedhekel aan kermis atracties, daar heb je de boel niet zelf onder controle, terwijl ik voor m'n werk veel gevaarlijkere dingen doe (in Parijs rijden enzo), maar gewoon het gevoel dat iemand anders beslist over wat ik op dat moment doe, vind ik helemaal niets....
achtbanen, ik ben er een keer in geweest, na 10 meter een paniekaanval van jewelste werd het ding stilgezet om mij eruit te laten, had de rest van de dag het gevoel dat iedereen me aankeekquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 16:11 schreef Tinkerbell het volgende:
[..]
Hehe en ik zit daarentegen weer graag in achtbanen. Het kan raar lopen in het leven
* Tinkerbell hoopt ooit nog wel de moed te vinden om te leren rijden hoor
Nee Spin, het valt niet op hoor
Volgens mij is dit de reden waarom ik ook nog nooit aan autorijden ben begonnen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 16:06 schreef Tinkerbell het volgende:
Ik bedoel natuurlijk dat ik geen mens vertrouw in het verkeer he?
[....] je kan zelf nog zo goed rijden, een ander kan er een puinhoop van maken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |