Hoe bedoelde "Lin" dat? Positief of negatief?quote:Op vrijdag 23 september 2005 11:47 schreef magicel het volgende:
11:45 Het gaat over Lieske en het feit dat Menno op haar heeft gestemd terwijl ze in dezelfde hemd zaten tijdens de weekopdracht. Ralph vindt dat ze de 6 nominaties goed heeft opgepakt. Lin zegt dat Lieske deze week heel anders gaat reageren.
Ik denk dat er een behoorlijke afzuiginstallatie is in de badkamer. Ook vanwege dat de spiegels niet beslaan.quote:Op vrijdag 23 september 2005 16:19 schreef Gert het volgende:
Maar in de badkamer roken... dat kán toch niet? Dat ruiken ze toch metéén, zelfs nog twee uur daarna?
Nou, precies wat ik dacht!quote:Op vrijdag 23 september 2005 16:19 schreef Gert het volgende:
Maar in de badkamer roken... dat kán toch niet? Dat ruiken ze toch metéén, zelfs nog twee uur daarna?
Petje Pitamientjequote:Op vrijdag 23 september 2005 21:14 schreef Pinball het volgende:
[afbeelding]
Petje Pitamientje ligt in de leegte te lullen. Ik dacht even dat Nathalie terug was, maar toen de camera uitzoomde zag ik dat hij écht hardop in zichzelf aan het praten was.
Ik wilde net zeggen; heb je al in het huis gekeken?quote:
Opgelost, slotjequote:Op zaterdag 24 september 2005 08:01 schreef Loedertje het volgende:
Er zijn nog zo'n 4 rijstwafels over en Tanja besluit te stoppen met eten.Ze gaat ijsberen (van het raam in de huiskamer naar de keuken en weer terug)
Vervolgens weer naar de slaapkamer .(de streams volgen haar nu niet meer dus ik neem aan dat ze weer lekker in bed is gekropen)
quote:Op zaterdag 24 september 2005 19:55 schreef wawawa het volgende:
Rob houdt van iedereen als mens zijnde en is blij dat het gesprek er is. Rob denkt dat Menno en Ingrid samen niet goed is voor de kijkers. Ingrid is zoekende volgens Rob en erg beschermd opgevoed terwijl Menno wat zakelijker en harder zou zijn. Rob zegt dat mensen zich gaan irriteren omdat Menno en Ingrid te veel met elkaar zouden optrekken en zich daardoor zouden afzonderen van de groep.
Hij verdient een kotstopic, met slechts kotssmileys.quote:Op zaterdag 24 september 2005 20:05 schreef Sanne het volgende:
Rob hangt een beetje erg veel de psycholoog uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |