Fantasieloos zou ik het niet willen noemen, beetje triest, dat welquote:Op dinsdag 6 september 2005 14:17 schreef WebmasterBB het volgende:
Jonge jonge...Ik denk dat Hummie hem deze week weer zelf bedacht heeft. Het kan niet anders er loopt niemand op de aardbol die dommer is dan zij. wat een fantasieloze opdracht zeg. Blehhhh
ik denk dat de sok vol met eieren wordt gedaan, zowel onder als boven. Ze hebben express Menno en Ingrid gekozen zodat ze niet meer kunnen fozzelen...whahahahaah ben benieuwd wat dat voor situatie gaat geven...quote:Op dinsdag 6 september 2005 12:45 schreef Kolomo het volgende:
Ik denk dat deze opdracht bijvoorbaat al mislukt is; het kan namelijk nooit de bedoeling zijn dat die eieren bovenop de voet geplaatst worden. Zo zullen ze echt niet sneuvelen. Ik ben benieuwd of BB dat vooraf aangeeft of dat ze het pas donderdagavond te horen krijgen. Gezien het feit dat de sokken ook op het toilet uit moeten (waar je je je voeten enkel op de grond hoeft te zetten) moet het wel de bedoeling zijn dat de eiren onderop moeten.
Van de andere kant: stond het duidelijk inde opdracht waar de eieren moesten? Dat weet ik dan ook weer niet zeker. Maar BB heeft zeker de onderkant van de voet in gedachte gehad...
Ik vrees het ook.quote:Op dinsdag 13 september 2005 11:46 schreef Falco het volgende:
Iets met die buiken om gaat nu toch de weekopdracht worden heb ik het idee...
Weet iemand wat die ondersteunende opdracht isquote:Op dinsdag 13 september 2005 13:04 schreef BigBro000 het volgende:
Tanja mag niet meedoen. Zij moet ondersteunen. Zij krijgt vanmiddag een 'ondersteunende opdracht'
Lijkt me duidelijk.quote:Op dinsdag 13 september 2005 19:26 schreef Poison-Ivy het volgende:
En daarbij vind ik die buiken die ze om moeten doen werkelijk kinderachtig. Waar is dat goed voor? Voor meer begrip voor Tanja ofzo???? Tanja Tanja Tanja... alles draait om haar![]()
![]()
Beetje tegenstrijdig he. Ze zitten tenslotte al in dat huisquote:Op dinsdag 20 september 2005 13:11 schreef phileine het volgende:
Zijn de opdrachten dit jaar erop gericht om de deelnemers zo voor lul mogelijk te laten zitten de hele tijd?
Tamelijk trieste en vooral saaie opdracht weer, inderdaad.quote:Op dinsdag 20 september 2005 13:11 schreef phileine het volgende:
Zijn de opdrachten dit jaar erop gericht om de deelnemers zo voor lul mogelijk te laten zitten de hele tijd?
Goede opmerking!quote:Op dinsdag 20 september 2005 13:11 schreef phileine het volgende:
Zijn de opdrachten dit jaar erop gericht om de deelnemers zo voor lul mogelijk te laten zitten de hele tijd?
Joh, ze ontvangen 4500¤ startgeld en een dagvergoeding tussen de 50¤ en 100¤, afhangend van wie je moet geloven.quote:Op donderdag 22 september 2005 00:19 schreef sirrom het volgende:
dat wij hier slavenwerk doen tegen een tarief waar ze zelfs in china hun bed nog niet voor zouden uitkomen.
Ehh... ja....da's idd waar.... had 'n niet onbelangrijk detail 'even' over het hoofd gezien. Excusemequote:Op donderdag 22 september 2005 00:27 schreef APK het volgende:
[..]
Joh, ze ontvangen 4500¤ startgeld en een dagvergoeding tussen de 50¤ en 100¤, afhangend van wie je moet geloven.
Daar krijg je 1200 chinezen voor uit bed, zonder rook- en eetpauzes.![]()
Dan schrijf je dus in principe hetzelfdequote:Op dinsdag 4 oktober 2005 10:44 schreef Jumparound het volgende:
Ik denk dat BB zelf de bewoners moet prikkelen om in actie te komen.
Aan de reacties in het BB forum merk ik dat niet zo, er is een klein vast groepje die hier post en dan (helaas) voornamelijk in een SC topic . Topics tijdens BB1 liepen vrijwel allemaal onwijs goed , tegenwoordig beperkt men zich tot SC-en.quote:Alsof dit wezelijk verschilt van BB1? Alleen wordt er nu denk ik meer fanatiek gekeken via internet en valt het nóg meer mensen op dat BB eik best wel inhoudloos is
Wat ze ook gaan bedenken, alles is beter dan dit. De rookpolitie-opdracht was slechts een opdracht (achteraf bekeken) voor Tanja, de rest hoefde niets te doen (en stiekem roken zoals Roel heeft gedaan was ook niet écht een uitdaging, elke nacht een paar peuken en zijn opdracht was al binnen)quote:Maarja, BB moet maar een goede neukweekopdracht gaan bedenken (zoals de neukpolitie uit het fakes topic)
Ook dat valt idd enorm tegen, geen enkele sanctie voor het overtreden van de BB regels (misschien dat de regie toch eens het boek van Orwell moet gaan lezen?)quote:[BB SC] Stream-gelul, Deel 1001!
Er zijn veel meer dingen die tegenvallen dit jaar:
- regie
- softe actie BB tegen overtreden regels
De mannen zijn nog redelijk in beweging (schoonmaken, opruimen, de was doen, afwassen ect)quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 10:51 schreef CartWOman het volgende:
Laat ze maar eens wat actiever worden, ik snap ook niet dat ze niet sporten in de tuin; ik zou gek worden van stilzitten de hele dag.
Het lijkt wel een standaard vakantie, alleen ontbreekt de ruzie over het doen van de boodschappenquote:Op dinsdag 4 oktober 2005 11:00 schreef Loedertje het volgende:
[..]
De mannen zijn nog redelijk in beweging (schoonmaken, opruimen, de was doen, afwassen ect)
De vrouwen komen niet verder dan het elkaar intensief bepoederen en daarna weer liggen
De laatste weken zijn het idd de mannen die veel doen, en dan nog voornamelijk Rob.quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 11:00 schreef Loedertje het volgende:
[..]
De mannen zijn nog redelijk in beweging (schoonmaken, opruimen, de was doen, afwassen ect)
De vrouwen komen niet verder dan het elkaar intensief bepoederen en daarna weer liggen
Daarin vergis je je, er schijnt een soort van persoonlijk budget te zijn wat uiteraard wel eventjes ter sprake komt tijdens de bestelllijst die men moet (of mag?) doorgeven aan BB.quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 11:08 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
Het lijkt wel een standaard vakantie, alleen ontbreekt de ruzie over het doen van de boodschappen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |