Haha heb je lekker wat in te halen dusquote:Op maandag 29 augustus 2005 13:41 schreef Sylvana het volgende:
[..]
ben de afgelopen 3 maanden niet geweest, vanwege onder andere vakantie en andere dingen die ik te doen had, maar nou in september ga ik dus wel weer
Waar is dat feest?quote:
Hmmm..dan wordt het wat lastig..quote:Op maandag 29 augustus 2005 12:57 schreef Misstique het volgende:
[..]
Collega's ook geen optie. Been there done that, was geen succes![]()
Hey! Dit is geen gegronde reden om te klagen....quote:Op maandag 29 augustus 2005 14:13 schreef erodome het volgende:
Het enige wat ik te klagen heb is dat het weekend te kort is, de nachten te snel voorbij gaan, had zaterdagnacht helemaal geen zin om te stoppen, maar om 7 uur 'sochtens moesten we wel even gaan slapen
* het.ismij begint zich een beetje eenzaam te voelen, in de nachten,..quote:Op maandag 29 augustus 2005 14:13 schreef erodome het volgende:
Het enige wat ik te klagen heb is dat het weekend te kort is, de nachten te snel voorbij gaan, had zaterdagnacht helemaal geen zin om te stoppen, maar om 7 uur 'sochtens moesten we wel even gaan slapen
Hhm vrouwen hoeven toch nooit zonder te zitten??quote:
En mannen wel?quote:Op maandag 29 augustus 2005 14:26 schreef PieterCK het volgende:
[..]
Hhm vrouwen hoeven toch nooit zonder te zitten??![]()
Ik vind van wel, we hebben te lang geouwehoert, begonnen pas om 3 uur s'nachts met leuke dingen, dan maar 4 uurtjes de tijdquote:Op maandag 29 augustus 2005 14:16 schreef whoops het volgende:
[..]
Hey! Dit is geen gegronde reden om te klagen....
Vrouwen kunnen makkelijker een scharrel krijgen dan mannen denk ikquote:
quote:Op maandag 29 augustus 2005 14:32 schreef PieterCK het volgende:
[..]
Vrouwen kunnen makkelijker een scharrel krijgen dan mannen denk ik
Onzin, is voor beide geslachten even makkelijk/moeilijkquote:Op maandag 29 augustus 2005 14:32 schreef PieterCK het volgende:
[..]
Vrouwen kunnen makkelijker een scharrel krijgen dan mannen denk ik
Er zijn meer mannen die willen dan vrouwen..quote:Op maandag 29 augustus 2005 14:35 schreef Misstique het volgende:
[..]
Onzin, is voor beide geslachten even makkelijk/moeilijk![]()
quote:Op maandag 29 augustus 2005 14:35 schreef Misstique het volgende:
[..]
Onzin, is voor beide geslachten even makkelijk/moeilijk![]()
Ben ik niet met je eens, vooral in deze tijd zijn er genoeg vrouwen met een groot libido, aantal zal ongeveer gelijk zijn aan elkaar.quote:Op maandag 29 augustus 2005 14:37 schreef PieterCK het volgende:
[..]
Er zijn meer mannen die willen dan vrouwen..
dus het moet voor vrouwen wel makkelijker zijn, of ze moeten heul lelijk zijn (maar zelfs dan gaat het nog makkelijker voor vrouwen)
Ik ben het nog steeds niet met miss eens,.. er zullen ongetwijfeld steeds meer vrouwen zijn,.. maar het is nog steeds niet makkelijk voor mannen,..quote:Op maandag 29 augustus 2005 14:42 schreef Misstique het volgende:
[..]
Ben ik niet met je eens, vooral in deze tijd zijn er genoeg vrouwen met een groot libido, aantal zal ongeveer gelijk zijn aan elkaar.
quote:Op maandag 29 augustus 2005 14:45 schreef het.ismij het volgende:
[..]
In princiepe hoeven veel vrouwen maar te knipperen en ze kunnen los gaan
Als ik dat doe gebeurd er geen klote![]()
k heb het wel over naar bepaalde knipperen ,..quote:Op maandag 29 augustus 2005 14:48 schreef Misstique het volgende:
[..]
![]()
![]()
Klopt als je t helemaal niet uitmaakt hoe de man in kwestie eruit ziet e.d.
Toch denk ik dat vrouwen kritischer zijn dan mannen wat betreft hun keuze...quote:Op maandag 29 augustus 2005 14:48 schreef Misstique het volgende:
[..]
![]()
![]()
Klopt als je t helemaal niet uitmaakt hoe de man in kwestie eruit ziet e.d.
Verschilt per vrouw, er zijn er ook die alleen maar een pik willen en zich niet druk maken over wat er verder aan vast zitquote:Op maandag 29 augustus 2005 14:50 schreef Gutteguttegut het volgende:
[..]
Toch denk ik dat vrouwen kritischer zijn dan mannen wat betreft hun keuze...
daar hou k van,.quote:Op maandag 29 augustus 2005 14:53 schreef Misstique het volgende:
[..]
Verschilt per vrouw, er zijn er ook die alleen maar een pik willen en zich niet druk maken over wat er verder aan vast zit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |