We hebben er 18 en 2 in de counter, maar kassa 18 wordt vrijwel nooit gebruikt, zit meestal ook geen la in.quote:Op zondag 28 augustus 2005 11:40 schreef blrrrt het volgende:
Hoeveel kassa's heeft jullie winkel?
Wij hebben 17 kassa's plus 4 counter.
Wij hebben tegenwoordig 11 kassa's, waren er 16, + 1 zelfscan. En op drukke dagen staan er 2 a 3 mensen achter de counter.quote:Op zondag 28 augustus 2005 11:40 schreef blrrrt het volgende:
Hoeveel kassa's heeft jullie winkel?
Wij hebben 17 kassa's plus 4 counter.
Gelukkig niet.quote:Op zondag 28 augustus 2005 12:12 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Een van jullie trouwens wel eens een vrachtwagen gelost zonder laadklep?
OVM...??? Help me ff..quote:Op zondag 28 augustus 2005 12:26 schreef hooibaal het volgende:
[..]
We hebben er 18 en 2 in de counter, maar kassa 18 wordt vrijwel nooit gebruikt, zit meestal ook geen la in.
Leidschendam... zat daar niet ook zo'n OVM-pilot of ben ik dan in de war?
Dat hebben wij dus ook een keer gedaan, en het mooie was dat het bijna even snel gaat als tig keer die klep heen en weer en dan splitsen. In drie kwartier was de hele wagen leeg en was alles gesplitst, op de normale manier hebben we ongeveer dezelfde tijd nodig. Het is trouwens wel slecht voor je rug, dolly's cola zijn helemaal vervelend en een MAS die komt zeuren dat wij helemaal niet in de vrachtwagen mogen staan is helemáál vervelend.quote:Op zondag 28 augustus 2005 12:21 schreef blrrrt het volgende:
En ja, we hebben wel eens een vrachtwagen moeten lossen waarvan de klep het niet meer deed
Alles met de hand lossen en op nieuwe karren gooien
Grote winkel met een voordeelstraat, een vreetcirkel, een kookschool en een speelgoedtreintje. Daarnaast is de winkel zo opgebouwd dat als je een rondje loopt (om de vreetcirkel heen) dat je een normale dag doorloopt, dus -brood-zuivel/ontbijt-koffietijd-chipstijd-maaltijd-wijntje erbij en dan nog wat non-food rommel.quote:
Wij hadden het gister ook bijna mogen doen. Al hadden. Velen er niet zoveel zin in.quote:Op zondag 28 augustus 2005 12:33 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Dat hebben wij dus ook een keer gedaan, en het mooie was dat het bijna even snel gaat als tig keer die klep heen en weer en dan splitsen. In drie kwartier was de hele wagen leeg en was alles gesplitst, op de normale manier hebben we ongeveer dezelfde tijd nodig. Het is trouwens wel slecht voor je rug, dolly's cola zijn helemaal vervelend en een MAS die komt zeuren dat wij helemaal niet in de vrachtwagen mogen staan is helemáál vervelend.
Je had trouwens het gezicht van de chauffeur moeten zien toen we tegen hem zeiden "Zo, hij is leeg, nu moet de emballage er nog even in."
Staat op winkelwebquote:Op zondag 28 augustus 2005 12:37 schreef SHERMAN het volgende:
Zo, op is up-to-date.
Ik ben nog even aan het kijken of ik ergens heb staan wanneer die personeelskorting word gestort.
Ik dacht al dat je dat bedoelde.quote:Op zondag 28 augustus 2005 12:38 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Grote winkel met een voordeelstraat, een vreetcirkel, een kookschool en een speelgoedtreintje. Daarnaast is de winkel zo opgebouwd dat als je een rondje loopt (om de vreetcirkel heen) dat je een normale dag doorloopt, dus -brood-zuivel/ontbijt-koffietijd-chipstijd-maaltijd-wijntje erbij en dan nog wat non-food rommel.
Het was een beetje een voorloper van het XL-project, alhoewel het er wel van afweek. Het was echter niet zo'n doorslaand succes, want al die special features zijn al lang weer verdwenen.
Hoe lang werk je er nu?
Kan ik niet vanaf thuis op he.quote:
Ik weet eigenlijk niet welke van de 2 de officiële benaming is, maar het is inderdaad een Wereld van Werelden. Maar goed, zo eentje waren wij er dus ook. Waarvan de laatste mét voordeelstraat, want wij hadden de enige voordeelstraat in een studentenstad.quote:Op zondag 28 augustus 2005 12:41 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Ik dacht al dat je dat bedoelde.
De officiële benaming daarvoor was toch Wereld van Werelden??
Er schijnt een medewerkersportal aan te komen waar je ook vanaf thuis op kan...quote:
Mooi.quote:Op zondag 28 augustus 2005 12:47 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Er schijnt een medewerkersportal aan te komen waar je ook vanaf thuis op kan...![]()
Wij waren dus geen WoW (World of Worlds). Bij de bouw was er wel spraken van dat we er één zouden worden, maar ze hebben er toen toch voor gekozen om een 'normale' winkel neer te zetten omdat die meer opleverd. Wel hadden we onderdelen van de WoW in de winkel, zoals een traiteur bij binnenkomst. Wij zijn 1 van de weinige winkels met de groentenafdeling midden in de winkel ipv bij binnenkomstquote:Op zondag 28 augustus 2005 12:45 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Ik weet eigenlijk niet welke van de 2 de officiële benaming is, maar het is inderdaad een Wereld van Werelden. Maar goed, zo eentje waren wij er dus ook. Waarvan de laatste mét voordeelstraat, want wij hadden de enige voordeelstraat in een studentenstad.
Stond iets vaags over in meerdere bronnen volgens mij.quote:
* SHERMAN moet dus beter die dingen lezen.quote:Op zondag 28 augustus 2005 12:52 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Stond iets vaags over in meerdere bronnen volgens mij.
Er stond volgens mij iets over in het laatste nummer van AcHtergronden en ook uit verhalen in de Ahá kan je zoiets dergelijk halen.
AcHtergronden lezen wordt lastig aangezien deze is opgehevenquote:Op zondag 28 augustus 2005 12:54 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
* SHERMAN moet dus beter die dingen lezen.
Word tijd.quote:Op zondag 28 augustus 2005 12:57 schreef blrrrt het volgende:
[..]
AcHtergronden lezen wordt lastig aangezien deze is opgeheven
De nieuwe Ahá ligt er volgende week weer
Ik kan je 1 ding zeggen. Wij hebben ook een Edah hier, en wat zij aan omzet in een maand hebben, hebben wij in een week...quote:Op zondag 28 augustus 2005 13:10 schreef blrrrt het volgende:
Zou het HK er blij mee zijn als we hier is wat omzetcijfers neer gingen zetten?
Nee.quote:Op zondag 28 augustus 2005 13:10 schreef blrrrt het volgende:
Zou het HK er blij mee zijn als we hier is wat omzetcijfers neer gingen zetten?
hahahahahahahahahahaquote:Op zondag 28 augustus 2005 00:17 schreef spenky het volgende:
vandaag was ik om 1800 begonnen... zijn we om GVD KWART VOOR 11 KLAAR!!!!!! vrachtwagen uur te laat... en veel te veel nieuwe!!!!!
FOTO VAN 22:10![]()
[afbeelding]
9 kassa's en 2 counter.quote:Op zondag 28 augustus 2005 11:40 schreef blrrrt het volgende:
Hoeveel kassa's heeft jullie winkel?
Wij hebben 17 kassa's plus 4 counter.
ff kiekn.quote:Op zondag 28 augustus 2005 00:47 schreef Knoekie het volgende:
Renesite ben jij enige jongen achter de kassa in jou filiaal?
Wij hebben een grote albert heijn, voor de begrippen dan he, iig is de omzet heel hoog en kunnen we het soms eventjes niet aan.quote:Op zondag 28 augustus 2005 03:10 schreef Douwe het volgende:
Voor de statistieken: Ik ben inzetbaar op HB, AGF, ZAV, KAS of BR. Wat meestal resulteert in HB of AGF
Wat ik niet begrijp is dat de verscheidene Albert Heijns zo lang door werken 's avonds... als 'mijn' AH om 20:00 dicht gaat, staat iedereen over het algemeen een kwartier later buiten. Alleen héél af en toe, en dan ook vooraf groots aangekondigt wil het wel eens íets langer duren... maar tot 23:00?
Staat er bij.quote:
Wat is de weekomzet dan ongeveer? (in een normale week, dus niet in de vakantie of in een hamsterweek)quote:Op zondag 28 augustus 2005 13:29 schreef Renesite het volgende:
[..]
Wij hebben een grote albert heijn, voor de begrippen dan he, iig is de omzet heel hoog en kunnen we het soms eventjes niet aan.
Nu roepen wij savonds maar om ( 5 voor 8 ) dat wij gaan sluiten zodat 10 over 8 iedereen weg is en wij nog eventjes de kassa's kunnen doen.
we redden het niet voor kwart over 8 klaar te zijn, zo krijgen we wel betaald...
Ooh wij hebben al die dingen nog, behalve de voordeelstraat. Kookschool word bijna nooit gebruikt, de enige die het treintje leuk vind zijn de kinderen. Maar we hebben de groenten in het midden in een cirkel en het plafond is wel hartstikke mooiquote:Op zondag 28 augustus 2005 12:38 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Grote winkel met een voordeelstraat, een vreetcirkel, een kookschool en een speelgoedtreintje. Daarnaast is de winkel zo opgebouwd dat als je een rondje loopt (om de vreetcirkel heen) dat je een normale dag doorloopt, dus -brood-zuivel/ontbijt-koffietijd-chipstijd-maaltijd-wijntje erbij en dan nog wat non-food rommel.
Het was een beetje een voorloper van het XL-project, alhoewel het er wel van afweek. Het was echter niet zo'n doorslaand succes, want al die special features zijn al lang weer verdwenen.
Hoe lang werk je er nu?
moet ik even op het bord kijken, maar door de weeks op 1 dag dus, 30/35 geloof ikquote:Op zondag 28 augustus 2005 13:33 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Wat is de weekomzet dan ongeveer? (in een normale week, dus niet in de vakantie of in een hamsterweek)
Hoezo medewerkers tekort savondsquote:Collega zegt:
gister heeft lian me echt 3x omgeroepen
Collega zegt:
en 2x zat ik dr van mezelf al in
René It's freezing out there... zegt:
Was t nog zo druk?
Collega zegt:
niet normaal
/klopt. Ik heb nog geen foto's van je en dus kom je niet in de lijst.quote:Op zondag 28 augustus 2005 13:35 schreef stephanie_xx het volgende:
Ps, sherman, ik sta er niet tussen!!! filiaal 1531, kassa![]()
Dus 2,5 ton weekomzet voor de hele winkel?quote:Op zondag 28 augustus 2005 13:35 schreef Renesite het volgende:
[..]
moet ik even op het bord kijken, maar door de weeks op 1 dag dus, 30/35 geloof ik![]()
Durf er niet zeker van te zijn.
Vorige maand nog!quote:Op zondag 28 augustus 2005 12:37 schreef SHERMAN het volgende:
Zo, op is up-to-date.
Ik ben nog even aan het kijken of ik ergens heb staan wanneer die personeelskorting word gestort.
Ook met de planning enzo?quote:Op zondag 28 augustus 2005 12:47 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Er schijnt een medewerkersportal aan te komen waar je ook vanaf thuis op kan...![]()
Zaterdags 60 geloof ik.quote:Op zondag 28 augustus 2005 13:39 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Dus 2,5 ton weekomzet voor de hele winkel?
Haha, omg, dit idee wou ik al een tijdje in zon ideeenbus gooien of iig voorstellen aan iemand. hartstikke HANDIG!quote:Op zondag 28 augustus 2005 12:47 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Er schijnt een medewerkersportal aan te komen waar je ook vanaf thuis op kan...![]()
Ik ben voor!quote:Op zondag 28 augustus 2005 13:40 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ook met de planning enzo?
Heeft mcdonalds wel
i deeaal!
Bij ons wordt dat zovaak veranderd...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |