Ik wil even lekker emo doen hoor
![]()
Jans is al bijna 2
En ik ben er gewoon een beetje hyper van enzo.
Woensdag is ze dus echt jarig maar vieren we t niet. (komen wel 2 mensen die zaterdag niet kunnen) En zaterdag vieren we het.
We willen dus zaterdag ook pas alles versieren en onze kadoos geven. Anders snapt ze er denk ik niks meer van en tot zaterdag die slinger laten hangen is ook zo verwarrend.
Maar er komen dus wel 2 mensen woensdag met kadootjes en dan hebben we natuurlijk ook taart.
Beetje vreemd voor dr misschien maar ja. Ik probeer t zo goed mogelijk uit te leggen.
Nu het weer weer warmer is moet ik ook steeds meer denken aan 2 jaar terug en die vreselijke hittegolf. O my god wat voelde ik me een aangespoelde walrus
![]()
En toen Jans net op de wereld was vond iedereen haar zo groot (verloskundige gyn en verpleegkundige) Was ze ook natuurlijk, 4.5 kilo ik wil er niet meer denken hahahahahaha. Maar voor mij was ze me kleine snoepie hoor. En eigenlijk is ze dat nog steeds en zal ze dat als 2e kindje en hoogstwaarschijnlijk laatste kindje ook altijd blijven
![]()
![]()
[ Bericht 3% gewijzigd door jessie op 29-08-2005 23:25:22 ]
De jan lul van het geheel.
Alles is gaan hangen, behalve me lach :)
Kutsch; tussen kut en kitsch
Het voelt heerlijk!!!!