Jank 's niet zo, moraalriddertje, als een modje er problemen mee heeft grijpt ie vanzelf wel in, dus jouw gezeik kun je achterwege laten. Thanks.quote:
Ik wou net posten dat ik het met knater eens was en dit soort opmerkingen mag je overigens wel achterwege latenquote:Op woensdag 31 augustus 2005 16:20 schreef devv05 het volgende:
[..]
Jank 's niet zo, moraalriddertje, als een modje er problemen mee heeft grijpt ie vanzelf wel in, dus jouw gezeik kun je achterwege laten. Thanks.
Ot: Zo even kijken of ie hier al in de winkel ligtBen er nog steeds niet uit of ik 'm nu al aanschaf
Zou niet weten waarom, een forum is om je mening te geven. Als ik mn mening achterwege moet laten prima, dan hij ook. Het is gewoon irritant dat sommige users voor modje gaan spelen.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 16:23 schreef Tain het volgende:
[..]
Ik wou net posten dat ik het met knater eens was en dit soort opmerkingen mag je overigens wel achterwege laten
Ben jij het met Knater eens??quote:Op woensdag 31 augustus 2005 16:23 schreef Tain het volgende:
[..]
Ik wou net posten dat ik het met knater eens was en dit soort opmerkingen mag je overigens wel achterwege laten
Nee prima dat je dat doet, maar je hoeft het hier niet te melden dat je het doet. Niemand kan echt controleren wat je bedoelingen zijn met de vraag of bijv een isoloader werkt en daarom is het niet gewenst om het hier op het forum te bespreken of hier een andere locatie te geven waar het wel mag.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 16:29 schreef Henk-B het volgende:
[..]
Ben jij het met Knater eens??
Ik zei dus niet dat ik een auto ging stelen.
Ik zei dus dat ik eerst een proefrit maak als ik een auto wil kopen.
Wil ik een spel kopen, wil ik eerst graag een demo uitproberen, zijn die er niet dan download ik de iso vind ik het een leuk spel dan koop ik hem!
Maar omdat je natuurlijk hier op een forum zit waar dit soort dingen als illegaal gezien worden, zijn mensen ineens hypocriet aan het worden!
Jammer!
Ja oke we houden er wel over op !quote:Op woensdag 31 augustus 2005 16:35 schreef Tain het volgende:
[..]
Nee prima dat je dat doet, maar je hoeft het hier niet te melden dat je het doet. Niemand kan echt controleren wat je bedoelingen zijn met de vraag of bijv een isoloader werkt en daarom is het niet gewenst om het hier op het forum te bespreken of hier een andere locatie te geven waar het wel mag.
Het eerste kampioenschap is te easy...win alles met dikke voorsprong..hopelijk zijn de hard en difficult kampioenschappen wat moeilijker. Grafish ziet het erg erg mooi uit...en ik vermaak me er prima mee, alleen mag het wel wat moeilijker, maar dat zal wel komen in de volgede kampioenschappenquote:Op woensdag 31 augustus 2005 15:41 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Oh cool is het een beetje leuk en grafisch mooi?
Ja had ook anders gekunt, mijn excuses.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 16:47 schreef Henk-B het volgende:
[..]
Ja oke we houden er wel over op !
Waar ik het meeste kwaad over werd, was het kotsmiley direct op mijn post.
Dat had ook anders gekunt!
Maar zand erover!
Hoeft ook al niet meer! The Entertainer in Zwolle speelt vals die verkopen hem stiekem al vindt ik niet erg nu alleen morgen nog ff trug naar de FRS voor 3 halen 2 betalen actie! ik is blij!quote:Op woensdag 31 augustus 2005 15:15 schreef gamecube_master het volgende:
[..]
Ik denk niet echt dat er veel winkels om 24:00 open zijn.. Tis niet zo dat elke winkel open is hoor vanacht, zijn er maar een paar.
Dude je had veeeeel beter de Inner Ear oordopjes van de iPod kunnen kopen, die geluidskwaliteit is geweldig! De bassen enzo komen ook erg goed doorquote:
Heb je zeker ook nog iets nodig waardoor die oordopjes op je PSP passenquote:Op woensdag 31 augustus 2005 17:48 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Dude je had veeeeel beter de Inner Ear oordopjes van de iPod kunnen kopen, die geluidskwaliteit is geweldig! De bassen enzo komen ook erg goed door.
Oke ze kosten 40 euro maar dan heb je ook wat
Bedankt voor de (korte) reviewquote:Op woensdag 31 augustus 2005 17:01 schreef Mister_T het volgende:
Het eerste kampioenschap is te easy...win alles met dikke voorsprong..hopelijk zijn de hard en difficult kampioenschappen wat moeilijker. Grafish ziet het erg erg mooi uit...en ik vermaak me er prima mee, alleen mag het wel wat moeilijker, maar dat zal wel komen in de volgede kampioenschappen
Ik heb gelezen op GoT dan wehkamp eerst vooruitbetaling wilde en daarna de psp pas opstuurt.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 17:52 schreef Kevin1Bravo het volgende:
Kan niet wachten tot morgenAls wehkamp een beetje meewerkt.
mag ik weten welk abo met welke tel precies?quote:Op woensdag 31 augustus 2005 16:52 schreef Fliepke het volgende:
Ik krijg er eentje bij mijn nieuwe telefoon abonnement. Ik moet nu dit topic dus wel in de gaten gaa nhouden
Mijn moeder heeft er meer dingen bestelt, gaat altijd via acceptgiro die je krijgt bij levering.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 19:17 schreef Henk-B het volgende:
[..]
Ik heb gelezen op GoT dan wehkamp eerst vooruitbetaling wilde en daarna de psp pas opstuurt.
Ik weet niet ofdat dit waar is verder.
Als je m eenmaal in je handen hebt gehad ben je verkocht.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 20:37 schreef Dementor het volgende:
Ik zit echt gigantisch te twijfelen of ik een PSP in huis zal halen of niet.
Wat een gaaf ding is het toch zeg!
Ik neem aan dat je de voorwaarden en regels op de site wel eerst aandachtig hebt doorgelezen?quote:Op woensdag 31 augustus 2005 20:29 schreef McGreen het volgende:
Ik hoop niet dat het waar is van wehkamp, anders word ik helemaal gek, het is afwachten
http://www.2call.nl/combo.phpquote:Op woensdag 31 augustus 2005 20:14 schreef menesis het volgende:
[..]
mag ik weten welk abo met welke tel precies?![]()
Ben benieuwd of ie een beetje speelbaar is op psp, en laadtijden natuurlijk, zelf wacht ik op legend of heroesquote:Op woensdag 31 augustus 2005 21:53 schreef menesis het volgende:
nog meer mensen die de aanschaf van de PSP laten afhangen van GTA? Als die game ok is koop ik m heb ik net bedacht (the history continues: GTA3 was de reden van mn PS2)
de p800 / p900 / p910? / w800i voor zover ik weetquote:Weet iemand toevallig welke sonyericcsons allemaal MSduo ondersteunen? (behalve de K750)
W800i in ieder geval ook.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 21:53 schreef menesis het volgende:
nog meer mensen die de aanschaf van de PSP laten afhangen van GTA? Als die game ok is koop ik m heb ik net bedacht (the history continues: GTA3 was de reden van mn PS2)
Weet iemand toevallig welke sonyericcsons allemaal MSduo ondersteunen? (behalve de K750)
Neen, een console kopen om 1 game is als een 8-voudige cd wisselaar kopen om die ene cd single af te spelen....quote:Op woensdag 31 augustus 2005 21:53 schreef menesis het volgende:
nog meer mensen die de aanschaf van de PSP laten afhangen van GTA? Als die game ok is koop ik m heb ik net bedacht (the history continues: GTA3 was de reden van mn PS2)
D750 van T-Mobile. Is van binnen de K750 en van buiten de W800iquote:Weet iemand toevallig welke sonyericcsons allemaal MSduo ondersteunen? (behalve de K750)
Import heeft ook een nadeelquote:Op woensdag 31 augustus 2005 22:50 schreef c0nd0r het volgende:
Voor mensen die hem misschien toch al stiekem hebben de nieuwe site www.yourpsp.com is in de lucht daar kun je registreren voor een gratis PSP pakket (incl. Spiderman 2 UMD als je snel genoeg bent)
Werkt iig niet op de nederlandse afdeling. Volledige serienummer past trouwens niet eens in het veld.quote:Op donderdag 1 september 2005 01:55 schreef Ni3L50L het volgende:
Import heeft helemaal niet zoveel nadelen, registreer je JAP of USA PSP als een modelnummer 1003 en als aangekocht op 31-08-2005, wel ff je eigen serienummer gebruiken en hoppa, het welkomstpakket wordt netjes thuis bezorgd.
Apart heb namelijk mijn v1.00 JAP PSP net geregistreerd. Serienummer is onder de batterij te vinden en past prima.quote:Op donderdag 1 september 2005 02:05 schreef Mr_Belvedere het volgende:
[..]
Werkt iig niet op de nederlandse afdeling. Volledige serienummer past trouwens niet eens in het veld.
Sony heeft een aantal handelaren aangepakt voor het wereldwijd verschepen van de PSP's. Maar niemand die jouw kan verbieden om een PSP uit het buitenland mee te nemen naar Nederland toe.quote:Op donderdag 1 september 2005 03:14 schreef Mister_T het volgende:
Was laatst op het het nieuws of op de radio dat ze geimporteerde PSP's wouden aanpakken, het is illegaal of geld dat alleen voor de gamehandelaren die ze importeren en weer doorverkopen?
Ik registreer hem in ieder geval niet...
Heb mijn US PSP net ook kunnen aanmeldenquote:Op donderdag 1 september 2005 02:37 schreef Ni3L50L het volgende:
[..]
Apart heb namelijk mijn v1.00 JAP PSP net geregistreerd. Serienummer is onder de batterij te vinden en past prima.
voor in de pauze; en je hebt nu een goede rede om met het OV te gaanquote:Op donderdag 1 september 2005 09:16 schreef HansvanOchten het volgende:
Ik twijfel echt zo erg om nu snel naar de winkel te rennen.
Vind het zo'n mooi speeltje!
Maar dagelijks met de auto naar het werk, en thuis heb ik een ps2/pc.
Wat heeft dan een psp voor nut?
PS2-en op een handheldquote:Op donderdag 1 september 2005 09:16 schreef HansvanOchten het volgende:
Ik twijfel echt zo erg om nu snel naar de winkel te rennen.
Vind het zo'n mooi speeltje!
Maar dagelijks met de auto naar het werk, en thuis heb ik een ps2/pc.
Wat heeft dan een psp voor nut?
games toch wel bij FRS gehaald hoop ik hequote:Op donderdag 1 september 2005 10:29 schreef Pecker het volgende:
Cant contact web server, krijg ik op yourpsp.nl
Ja, pecker heeft m!
Met:
DTM Race driver 2
Lumines
Midnight Club 3
Naja, later zou ik dan wel extra spellen kopen ofzo, maar je moet toch een beetje een game hebben waar je naar uitkijkt waardoor je de uiteindelijke beslissing neemt om zo'n ding te kopen toch?quote:Op woensdag 31 augustus 2005 23:53 schreef Pecker het volgende:
Neen, een console kopen om 1 game is als een 8-voudige cd wisselaar kopen om die ene cd single af te spelen....![]()
Cool! Als die D750 nou ook de prijs van de K750 heeft vind ik het bestquote:D750 van T-Mobile. Is van binnen de K750 en van buiten de W800i
Ik hoop via canada eigenlijkquote:Op donderdag 1 september 2005 10:46 schreef Retarded het volgende:
[..]
games toch wel bij FRS gehaald hoop ik he![]()
Welke reclamesquote:Op donderdag 1 september 2005 10:55 schreef Dementor het volgende:
De PSP reclames beginnen tegen me te praten.
KOOP ME !
dan kopen wij maar geen psp hehquote:Op donderdag 1 september 2005 11:06 schreef gamecube_master het volgende:
Overigens, het schijnt dat er gigantisch veel PSP reclame is in Duitsland, Frankijk, Spanje en UK. Sony wil waarschijnlijk geen geld uitgeven aan marketing in ons kleine kut landje.![]()
Virtua Tennis is het beste spel ooit! De Dreamcast versie was geniaal en deze PSP versie schijnt dat ook te zijn.quote:
Ik heb hem op de ps1 gespeeld volgens mij dat was erg leukquote:Op donderdag 1 september 2005 11:30 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Virtua Tennis is het beste spel ooit! De Dreamcast versie was geniaal en deze PSP versie schijnt dat ook te zijn.
In mijn studentenhuis heb ik de dreamcast in de woonkamer gedumpt, dat ding maakt overuren met name door virtua tennis. Geniaal spel als je het met z'n vieren speelt.quote:
quote:Op donderdag 1 september 2005 02:37 schreef Ni3L50L het volgende:
Serienummer is onder de batterij te vinden en past prima.
Inderdaad, uit ervaring weet ik dat zelfs non-gamers/anti-tennissers virtua tennis geweldig kunnen vinden.quote:Op donderdag 1 september 2005 11:44 schreef H.Flick het volgende:
Zelfs mensen die nog nooit een balletje geslagen hebben en ook niks met tennis hebben moeten hem gewoon proberen!
Is dat de Japanse versie?quote:Op donderdag 1 september 2005 13:43 schreef TeazNutz het volgende:
Godver, kan je een PSP-1000 niet registreren bij mypsp.com?
DUH!!quote:Op donderdag 1 september 2005 10:46 schreef Retarded het volgende:
[..]
games toch wel bij FRS gehaald hoop ik he![]()
Op de machine zelf 1.52 en je krijgt er een UMD bij met 2.00quote:Op donderdag 1 september 2005 13:37 schreef devv05 het volgende:
Welke firmware zit er in NL standaard op? En is die eventueel te downgraden naar 1.50?
de prijsvraag? 0 euri!quote:Op donderdag 1 september 2005 15:14 schreef DarkChylde het volgende:
waar is eigenlijk de beste aanbieding voor de psp?
Is niet eens op de Ps1quote:Op donderdag 1 september 2005 11:32 schreef Dementor het volgende:
[..]
Ik heb hem op de ps1 gespeeld volgens mij dat was erg leuk
Onofficieel ook niet trouwensquote:Op donderdag 1 september 2005 14:39 schreef Mr_Belvedere het volgende:
[..]
Op de machine zelf 1.52 en je krijgt er een UMD bij met 2.00
De 1.52 is niet officiëel te downgraden naar 1.50.
en niet naar de onofficiële weg vragen!
235 euro bij de mediamarkt in enschedequote:Op donderdag 1 september 2005 15:14 schreef DarkChylde het volgende:
waar is eigenlijk de beste aanbieding voor de psp?
Duur impulsaankoopje danquote:Op donderdag 1 september 2005 16:24 schreef child_of_the_matrix het volgende:
ik heb em zojuist ook ff in een impulsieve bui gekocht. 3 spellen erbij: virtua tennis, tony hawk en dat puzzlespel lumines ofzo. Ik heb er nog nooit mee gespeeld en hij ligt nu aan de lader dus het zal mij benieuwen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |