Die zullen niet zo gauw zeuren over het veld in de Arena...quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 10:51 schreef DIJK het volgende:
Jammer dat die CL wedstrijden van Thun in het moderne Wankdorf stadion van Bern gespeeld worden.
Het eigen stadion van Thun ligt er net zo mooi bij voor een potje waterpolo. [afbeelding]
Heb jij het hier over de thuis- of uitwedstrijden?quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 07:49 schreef Suijk het volgende:
[..]
Er zijn zelfs vaak nog losse kaartjes beschikbaar. De tegenstanders zijn (op Arsenal na) niet heel erg aansprekend dus ik denk dat het wel moet lukken ja.
Ja, dat deden er in Auxerre ook zat, maar toch, vooral Arsenal wordt wel wat strenger gecontroleerd. Praag kan ik het wel doen eventueelquote:Op donderdag 25 augustus 2005 23:06 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Tsss, ben jij nou een echte.
Koop een kaartje daar, zelfs dan kom je het uitvak nog in.
Juventus in 2002, weet niet meer. Kaartje voor 18 euro gekocht daar, terwijl in Nederland ruim 30 euro moest worden neergelegd. Gewoon naar binnen gelopen, geen probleem. Buitenlandse politie ziet je toch liever in het uitvak zitten, dan tussen het eigen thuispubliek.
Thuis wedstrijden.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 11:05 schreef J.P. het volgende:
[..]
Heb jij het hier over de thuis- of uitwedstrijden?
Gewone uitkaart is voldoende, alleen hebben de Europese (voorrang-)uitkaarthouders voorrang...quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 13:20 schreef Suijk het volgende:
[..]
Thuis wedstrijden.
Voor uitwedstrijden in het Ajax vak heb je een Europese uitkaart nodig.
Ja, maar dan red je het nooit, zeker Arsenal niet.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 13:24 schreef P0RN0STAR het volgende:
[..]
Gewone uitkaart is voldoende, alleen hebben de Europese (voorrang-)uitkaarthouders voorrang...
Verdommequote:Wedstrijden verplaatst in verband met Champions League
Amsterdam, 26 augustus 2005
Drie thuiswedstrijden van Ajax zijn verplaatst in verband met de duels in de Champions League. Ajax speelt de Europese thuiswedstrijden op dinsdag en de eredivisieduels van de zondag ervoor zijn daardoor naar zaterdag verschoven.
Het gaat om de volgende duels:
Ajax - Roda JC van 25 naar 24 september
Ajax - Heracles Almelo van 16 naar 15 oktober
Ajax - FC Twente van 20 naar 19 november
Alle drie de wedstrijden beginnen om 20.15 uur
Zou Cohen het al weten?quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 16:27 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
Verdomme
Weer 3 wedstrijden missen
quote:Maarten Fontein nieuwe algemeen directeur AFC Ajax
Amsterdam, 26 augustus 2005
Na het in maart van dit jaar aangekondigde terugtreden van Arie van Eijden als algemeen directeur per uiterlijk 1 april 2006 is Ajax op zoek gegaan naar een geschikte opvolger. Het verheugt Ajax deze gevonden te hebben in de persoon van Maarten Fontein, die per 1 november van dit jaar in dienst zal treden van de Amsterdamse club en daar een maand later Arie van Eijden zal opvolgen als algemeen directeur.
Maarten Fontein is kortweg te typeren als een man met een voortreffelijke staat van dienst zowel in het bedrijfsleven als in de sport. Meer specifiek: in het bedrijfsleven kan de 53-jarige Fontein bogen op een, zeer gevarieerde loopbaan met veel internationale ervaring bij Unilever, terwijl hij in de sport kan terugzien op een succesvolle carrière als cricket-international en zijn sporen verdiend heeft als geestdriftig sportbestuurder. Deze twee aspecten - ervaring in het internationale bedrijfsleven en die actieve zowel als bestuurlijke ervaring met sport - maken Fontein de juiste man op de juiste plaats als hij straks de taken van Arie van Eijden overneemt.
Na zijn studie is Fontein vanaf 1977 werkzaam geweest bij Unilever, afwisselend in Nederland en in het buitenland. Hij heeft merken en bedrijven gebouwd in Australië, Zweden, Turkije en China, waar hij met name in de laatste twee landen pionierswerk geleverd heeft in het opzetten van nieuwe bedrijven voor een nieuwe markt. Tevens is hij verantwoordelijk geweest voor het wereldwijde marketingbeleid van de ijs-divisie en over de totale ijsactiviteiten in Azië, Australië en Afrika. Fontein zegt hierover: ‘Het is een zeer verrijkende en invloedrijke dimensie geweest in mijn leven en dat van mijn gezin dat we in zoveel verschillende landen met zoveel verschillende culturen hebben gewoond. Daardoor is ons aanpassingsvermogen ten aanzien van mensen, culturen en verschillende omgevingen sterk ontwikkeld.’
Over zijn werk bij Unilever zegt hij: ‘Mijn managementstijl is altijd die geweest van een teamleider. Ik hou van doelgericht leiderschap. Dat is ook gebleken uit wat ik tot op heden gedaan heb: met elkaar dingen voor elkaar krijgen. Met de hele club ervoor gaan, de mensen met wie ik werk enthousiasmeren. Als ik vanaf de grond iets moest opzetten in het buitenland, had ik altijd voor ogen: het moet voor iedereen voelen als een familiebedrijf. In mijn werkwijze ben ik, ook door mijn hele achtergrond, een teamspeler, een clubman.’
Die achtergrond wordt gevormd door in de eerste plaats een jeugd in een gezin met zeven kinderen - hijzelf heeft met zijn vrouw Yvonne een gezin met zes kinderen, van wie de twee jongsten geadopteerde Chinese kinderen zijn - en daarnaast een grote belangstelling en aanleg voor sport. Fontein: ‘Ons is vroeger thuis geleerd dat je gewoon moet doen. Je moet respect voor je medemens hebben, niet tegen mensen opkijken of op ze neerkijken. Vanuit je eigen sterke karaktereigenschappen moet je je leven leiden. Bij mij zijn dat een gedreven enthousiasme, de wil om te winnen en het besef dat twee meer weten dan één. Tot mijn zeventiende heb ik gevoetbald bij ASC (Ajax Sportman Combinatie) Leiden als rechter middenvelder. We waren heel succesvol in de A1. Daarna heb ik nog tot mijn 32ste bij HVV gespeeld. En in al die jaren als voetballer, maar ook in mijn werk bij Unilever heb ik toch vooral geleerd en uitgedragen: doe je het samen, dan doe je het goed, dan boek je resultaat.’
Voor Maarten Fontein breekt een spannende tijd aan. Na 29 jaar werken bij Unilever komt hij nu als algemeen directeur van Ajax volop in de schijnwerpers te staan, Hoe denkt hij hierover? ‘Ik heb er ontzettend veel zin in om bij Ajax aan de slag te gaan en denk dat deze baan voor mij persoonlijk precies op het goede moment komt. Ik geloof dat ik een goed gevulde gereedschapskist heb om dit succesvol te gaan doen. Ik ben Ajax-gek, altijd geweest. De busreis naar Parijs op 5 maart 1969, die ik als 17-jarige meemaakte naar de beslissingswedstrijd tegen Benfica, staat voor eeuwig op mijn netvlies. Nu bij Ajax te kunnen gaan werken heeft kennelijk voor mij in de sterren gestaan, want ik heb al mijn hele leven de wens gehad om mijn bedrijfservaring te kunnen koppelen aan de sport. Dit is een geweldige uitdaging voor mij, als professional, als sportman en als Ajax-fan. Het uitgangspunt is dat alles en iedereen gericht moet zijn op maar één doel: Ajax terug aan de Europese top. Ajax heeft met coach Danny Blind en technisch directeur Martin van Geel zijn zaakjes op het technische vlak prima op orde. Ook zij zijn van huis uit teamspelers. Ik verheug me op de samenwerking met hen en met alle andere Ajacieden.’
Als ie maar met z'n tengels van het veld afblijft.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 18:00 schreef Suijk het volgende:
Een cricketer. Nou joepie.
Wat heeft zon pipo met voetbal te maken ?quote:
Hehehehe!quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 10:51 schreef DIJK het volgende:
Het eigen stadion van Thun ligt er net zo mooi bij voor een potje waterpolo.
Ik snap het ook niet helemaalquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 18:40 schreef Jajong het volgende:
[..]
Wat heeft zon pipo met voetbal te maken ?
Tot zn 32ste heeft ie gevoetbald, maar hij is ook Cricket-international geweestquote:
ik snap ook niet zo waarom mensen aan hem twijfelenquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 23:41 schreef golfer het volgende:
Maarten Fontein is een prima bestuurder en heeft veel bredere management-ervaring dan Arie.
Dat is wat een Algemeen Directeur van een bedrijf (en dat is Ajax ook) nodig heeft.
Ik heb er alle vertrouwen in.
Vroeger wel.quote:
waarom?quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 10:44 schreef Asskicker14 het volgende:
Iedereen die geen Versatel heeft maar toch Ajax - Feyenoord live wilt zien op zondag moet even naar het Ajax - Feyenoord topic gaan.
Daar ben ik ook bang voorquote:Op zaterdag 27 augustus 2005 14:43 schreef Nashje het volgende:
Het beeld zal wel enorm traag zijn, kan bijna niet anders bij een gratis iets.
Nee, het werkt echt goed en het beeld staat niet stil. Heb een kwartiertje gekeken of zo.quote:
Dat klinkt goed, dan zou die het hier ook goed moeten doen.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 15:30 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Nee, het werkt echt goed en het beeld staat niet stil. Heb een kwartiertje gekeken of zo.
Ik heb wel een 8mbit ADSL verbinding, dus oik weet niet of dat ook geldt voor trage(re) verbindingen.
idd wel jammer. me neef kon geen kaart meer regelen anders had ik der ook gezetenquote:Op zaterdag 27 augustus 2005 15:38 schreef AndyD het volgende:
[..]
Juist wel, het werkt dmv P2P, hoe meer hoe beter
3-1quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 15:44 schreef cultheld het volgende:
Wat gaat het morgen worden jongens?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |