Op de broodafdeling valt er ook wel iedere dag een taart op de grond:quote:Op woensdag 24 augustus 2005 01:38 schreef SunChaser het volgende:
Ik heb vakken gevuld en karretjes gehaald
Vullen in t snoeppad: oeps weer een zakje geskeurd, dan maar opeten en afschrijven
quote:Op woensdag 24 augustus 2005 01:35 schreef blrrrt het volgende:
Ben blij als de zomerzegels er weer op zitten. Voor klanten is het verschil tussen koopzegels en zomerzegels bijzonder moeilijk
Je weet pas echt hoe goed we zijn als je de concurrentie hebt gezienquote:Op woensdag 24 augustus 2005 01:54 schreef Knoekie het volgende:
En haal die andere concurrenten eens uit de op.
Zo dit kan er wel uit ! , Avatars van iedereen die in appyheijn werkt in de op, pakkende naam. En we kunnenquote:Of je nou in een filiaal of op het hoofdkantoor werkt maakt niet uit.
Praat hier over die verschrikkelijke actie die ze nou weer hebben verzonnen, of roddel over je vervelendste klant.
Wees trots op je werkgever.
Of klaag juist over de bezuinigingen.
Dit is dus geen klaagtopic voor klanten!!
De sites van AH
http://www.ah.nl
http://www.perla.nl
http://www.allerhande.nl
Zusterorganisaties (Nederland)
Ahold (moeder-organisatie)
Gall&Gall
Etos
Schuitema
C1000
Albert
Sites van andere supermarkten
Super de Boer
Edah
Konmar
Jumbo
Dirk, Digros, Bas v/d Heijde
Plus
Hoogvliet
Andere sites
http://www.uwsupermarkt.nl
http://www.zibb.nl/food
http://www.supers.nl
http://www.winkelwaar.nl
Schuitema is voor 73,2% in handen van Ahold, dus in principe heeft Ahold de zeggenschap over C1000...quote:
maar als ze c100 nou eens falliet laten gaan en er appyheijns inplaatsen. c1000 heeft geen statusquote:Op woensdag 24 augustus 2005 01:59 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Schuitema is voor 73,2% in handen van Ahold, dus in principe heeft Ahold de zeggenschap over C1000...
C1000 is de 2e grootste formule van Nederland. De marktleider en runner-up zijn dus in handen van 1 partij...quote:Op woensdag 24 augustus 2005 02:01 schreef BObNL het volgende:
[..]
maar als ze c100 nou eens falliet laten gaan en er appyheijns inplaatsen. c1000 heeft geen status![]()
Nouja mijn AH is ook niet alles met service. En ook niet de mooistequote:Op woensdag 24 augustus 2005 02:03 schreef blrrrt het volgende:
[..]
C1000 is de 2e grootste formule van Nederland. De marktleider en runner-up zijn dus in handen van 1 partij...
Vroeger was AH de service-supermarkt tegen hogere prijzen en C1000 de mindere service tegen lagere prijzen winkel. Door de prijzenoorlog is dit alleen een beetje veranderd.
Ooiquote:Op woensdag 24 augustus 2005 02:08 schreef blrrrt het volgende:
Ik ben weg.
Morgen weer werken van 1300 t/m 2215
Welke winkel werkt er dan ook met koopzegels!! Zegels zijn er als extraatje, die ga je toch niet verkopen en als klant zelf kopen?quote:Op woensdag 24 augustus 2005 01:35 schreef blrrrt het volgende:
Ben blij als de zomerzegels er weer op zitten. Voor klanten is het verschil tussen koopzegels en zomerzegels bijzonder moeilijk
Je moest is weten hoeveel mensen ze nog steeds sparen.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 02:11 schreef Ali Salami het volgende:
[..]
Welke winkel werkt er dan ook met koopzegels!! Zegels zijn er als extraatje, die ga je toch niet verkopen en als klant zelf kopen?
Ja, best triest eigenlijkquote:Op woensdag 24 augustus 2005 02:12 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Je moest is weten hoeveel mensen ze nog steeds sparen.
ow wacht, ik ging weg![]()
Ik heb er 7 onder een valse naam en adresquote:Op woensdag 24 augustus 2005 02:19 schreef febster het volgende:
Overigens hebben 4.1 miljoen mensen een bonuskaart, hoezo geslaagde actie
(die database die eraan hangt is miljoenen waard)
quote:Op woensdag 24 augustus 2005 07:14 schreef Burbo het volgende:
[..]
Ik heb er 7 onder een valse naam en adres![]()
Je krijgt er altijd 2 van die dingen bij voor aan je sleutelbos, vroeger was dat stoer als je er veel had (quote:
quote:Op woensdag 24 augustus 2005 07:38 schreef Burbo het volgende:
[..]
Je krijgt er altijd 2 van die dingen bij voor aan je sleutelbos, vroeger was dat stoer als je er veel had ()
Dat is een reden waarom ik niet op de deli wil werkenquote:Op woensdag 24 augustus 2005 02:32 schreef TheShadow het volgende:
Trieste gebeurtenis in 1529:
Meisje komt eerste dag werken bij de AH na ander half uur snijt ze er al dr topje van een vinger af met de snijmachine.
Sterkte meid!
Krijg je toch een beetje gelijk...quote:Op woensdag 24 augustus 2005 02:01 schreef BObNL het volgende:
[..]
maar als ze c100 nou eens falliet laten gaan en er appyheijns inplaatsen. c1000 heeft geen status![]()
quote:Albert Heijn opent volgende maand een filiaal in winkelcentrum Ganzenpoort in Zuidoost. De supermarktketen neemt de winkel en zestig medewerkers over van C1000.
De komst van Albert Heijn is opmerkelijk omdat het tot nog toe zeer lastig bleek grote ketens naar het winkelcentrum te trekken. Sinds de oplevering, in 2002, kampt Ganzenpoort met overlast door drugsverslaafden en groepen hangjongeren. Het stadsdeel heeft onlangs maatregelen aangekondigd om deze overlast tegen te gaan.
Albert Heijn laat weten met het assortiment in de winkel rekening te houden met de bevolking van Zuidoost. Naast de gebruikelijke levensmiddelen is er een uitgebreid aanbod van exotische producten als tamarinde, antroewa en ramboetan.
Doe maar cunculega, klinkt vriendelijker.quote:
Ah.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 23:08 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Doe maar cunculega, klinkt vriendelijker.
En een kans maken jullie toch niet
Wie gaat er een lijstje maken?quote:Op donderdag 25 augustus 2005 23:11 schreef blrrrt het volgende:
AH is gewoon the best in alles
AH 1151 hier trouwens
Doe wat je niet laten kanquote:Op donderdag 25 augustus 2005 23:12 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Wie gaat er een lijstje maken?
Username
Filiaal
Plaats (even wat duidelijkheid.
Afdeling
Ofzo.
Zal ik het doen?
je moet gewoon luisteren naar wat ik je opdraagquote:Op donderdag 25 augustus 2005 23:27 schreef rotskibo het volgende:
ja bij 1054 (lage land) op die pauper houdbaar afdeling![]()
En 1 van die bedrijfsleiders denkt dat 'ie de man is![]()
Jup.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 00:02 schreef rotskibo het volgende:
Dus salaris komt 31-8/1-9 ?
En loonstrookjes krijg je als het goed is rond die dinsdag van die weekquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 00:02 schreef rotskibo het volgende:
Dus salaris komt 31-8/1-9 ?
hoe bevalt het werk in AHquote:
- Goed.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 00:05 schreef Albert_Heijn het volgende:
[..]
hoe bevalt het werk in AH
ben je wel aardig tegen onze klanten
Meestal wel moet uitstekend zijnquote:
1 keer een grote bek richting een klant gegeven. (werk er inmiddels een jaar) Klant ging enorm tekeer tegen een net nieuwe collega van mij. Heb hem dus even vriendelijk verzocht een beetje te kalmeren en normaal te doen. Niet echt een grote bek dus. Maar wel op een dringende toon.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 00:09 schreef Albert_Heijn het volgende:
[..]
Meestal wel moet uitstekend zijn
ik zal eens met je manager spreken
Welkom, jullie staan er bij.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 00:11 schreef Knoekie het volgende:
BobNL Houdbaar Rotterdam
Knoekie Kassa Rotterdam
Done.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 00:15 schreef Knoekie het volgende:
1510
U staat er bij meneer.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 00:15 schreef Albert_Heijn het volgende:
ik
Topman Albert Heijn mag ook erbij
Lage Land?quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 00:22 schreef Knoekie het volgende:
Waar zit 1054?
Marinus Bolkplein 4quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 00:22 schreef Knoekie het volgende:
Waar zit 1054?
Lekker veel uren dus.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 11:17 schreef NiekieW. het volgende:
onze AH is afgebrand 2 weken geleden, vandaag weer beginnen met schappen vullen. lange dagen maken nu
Ik pas het zo aan.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 11:31 schreef super-muffin het volgende:
1301 is in schiedam en ik werk bij Houdbaar
Dat kan erger. Wij hadden bij de zuivel één of ander frituurvetachtig iets staan, is nu uit het assortiment, en ik was zo snugger om er één te laten vallen. Na een stuk of 6 keer wassen had ik het een keer van mijn handen en de schoonmaakmachine slipte er op wegquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 16:48 schreef SHERMAN het volgende:
En iedereen staat er weer bij.
Vanmiddag heeft een collega van mij een flesvloeibare boter in het magazijn kapot laten vallen. Wat een tering bende is dat zeg.
Wahahaha.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 16:53 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Dat kan erger. Wij hadden bij de zuivel één of ander frituurvetachtig iets staan, is nu uit het assortiment, en daar was een verpakking van kapot. De schoonmaakmachine slipte er zelfs op weg.
Welke concurent?quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:06 schreef Timmai het volgende:
Ik werk bij de goedkoopste concurrent (met A merken)
Koop eigenlijk nooit wat. Nou werk ik ook meestal pas vanaf 17.00 uur of iets later. En ik ben woon toch op zo'n 5 minuten fietsen van de AH dus vind ik het ook niet echt de moeite.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:13 schreef Gesloten het volgende:
[..]
Welke concurent?
Ik werk zelf dan niet bij de AH, maar heb wel een vraag.
Wat voor lekkers kopen jullie altijd voor in de pauze of voor na het werk?
Ikzelf: Lasagne, cheeseburgers, bullit, Optimel Framboos, Oreo koekjes![]()
Digrosquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:13 schreef Gesloten het volgende:
[..]
Welke concurent?
Ik werk zelf dan niet bij de AH, maar heb wel een vraag.
Wat voor lekkers kopen jullie altijd voor in de pauze of voor na het werk?
Ikzelf: Lasagne, cheeseburgers, bullit, Optimel Framboos, Oreo koekjes![]()
Bij de ah mag voor je 7 euro eten halen ofzo.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:13 schreef Gesloten het volgende:
[..]
Welke concurent?
Ik werk zelf dan niet bij de AH, maar heb wel een vraag.
Wat voor lekkers kopen jullie altijd voor in de pauze of voor na het werk?
Ikzelf: Lasagne, cheeseburgers, bullit, Optimel Framboos, Oreo koekjes![]()
7 euroquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:26 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Bij de ah mag voor je 7 euro eten halen ofzo.
Ik meestal spekpannekoeken met een pudding van mona.![]()
waar werk jij dan?quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 17:32 schreef Gesloten het volgende:
[..]
7 euro![]()
Wij mogen voor ¤5,50 wat kopen, maar we mogen daarvoor ook naar de snackbar of shoarmaboer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |