Sorrie schat.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 23:32 schreef BadRabbit het volgende:
[..]
Tja, moet je maar wat meer volwassen reageren![]()
Als het dan ook nog eens zou helpen... Wat vaak niet het geval is volgens mij.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 23:39 schreef manny het volgende:
Ik zie dat kutpubliek altijd maar als volgt:
Bij Ajax is de stemming kut, en alleen als er minimaal 1 helft goed voetbal wordt gespeeld en er 2 keer gescoord wordt komt de stemming erin: AJAX wordt beloond voor goed voetbal door het publiek
Bij anderen is de stemming goed, ook als er slecht gespeeld wordt en er in de laatste minuut de 1-1 wordt gescoord door de thuisploeg: die andere teams worden zowieso beloond door het publiek, dus de stimulans om goed te spelen is minder.
Spelers zijn net honden: belonen bij goed voetbal en stil zijn bij kutvoetbal....
De sfeer was kut idd
Het ging wel beter in de tweede helft.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 23:41 schreef BadRabbit het volgende:
[..]
Als het dan ook nog eens zou helpen...
Tja, of dat nou de verdienste is van de sfeer in het stadionquote:Op woensdag 24 augustus 2005 23:42 schreef Suijk het volgende:
[..]
Het ging wel beter in de tweede helft.
i rest my casequote:Op woensdag 24 augustus 2005 23:42 schreef Suijk het volgende:
[..]
Het ging wel beter in de tweede helft.
Nou ik zie het als volgt. Spelers spelen slecht maar omdat het publiek er achter gaat staan gaan ze net iets beter spelen omdat ze een steuntje in de rug krijgen. Man dat groepje van 50 man boven op de zolder van de Arena maakte nog meer herrie dan de restquote:Op woensdag 24 augustus 2005 23:39 schreef manny het volgende:
Ik zie dat kutpubliek altijd maar als volgt:
Bij Ajax is de stemming kut, en alleen als er minimaal 1 helft goed voetbal wordt gespeeld en er 2 keer gescoord wordt komt de stemming erin: AJAX wordt beloond voor goed voetbal door het publiek
Bij anderen is de stemming goed, ook als er slecht gespeeld wordt en er in de laatste minuut de 1-1 wordt gescoord door de thuisploeg: die andere teams worden zowieso beloond door het publiek, dus de stimulans om goed te spelen is minder.
Spelers zijn net honden: belonen bij goed voetbal en stil zijn bij kutvoetbal....
De sfeer was kut idd
Nou ik denk dat Ajax er niks te zoeken heeft om heel eerlijk te zijn. Misschien dat Ajax net door de voorrondes komt maar op meer moet je niet rekenen.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 23:48 schreef cultheld het volgende:
gefeliciteerd jongens: Dat Ajax dit seizoen maar ver mag komen in de CL
Boeie, wat jij denkt. Voetbal is niet te voorspellen.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 23:52 schreef Chadi het volgende:
[..]
Nou ik denk dat Ajax er niks te zoeken heeft om heel eerlijk te zijn. Misschien dat Ajax net door de voorrondes komt maar op meer moet je niet rekenen.
quote:Op woensdag 24 augustus 2005 23:54 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Boeie, wat jij denkt. Voetbal is niet te voorspellen.
Ajax zit in pot 2. In pot 3 en 4 zitten veel zwakke broeders. (Thun, Artmedia etc.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 23:52 schreef Chadi het volgende:
[..]
Nou ik denk dat Ajax er niks te zoeken heeft om heel eerlijk te zijn. Misschien dat Ajax net door de voorrondes komt maar op meer moet je niet rekenen.
Zou je nog wat motivatie willen geven want ik snap je beoordelingen niet helemaal...quote:Op donderdag 25 augustus 2005 00:02 schreef Tobbes het volgende:
Rosenberg, Pienaar, Grygera en toch ook wel Maduro waren de beteren.
Babel, SQD en Boukhari waren ronduit onvoldoende.
Sneijder viel redelijk in (echter niet zo fantastisch als zijn goals doen vermoeden).
Babel onvoldoende? Hij deed wat een spits hoort te doen: Scorenquote:Op donderdag 25 augustus 2005 00:02 schreef Tobbes het volgende:
1ste kwartier was suf
2de kwartier kut
3de kwartier kutter
4de kwartier goed
5de kwartier terugval
6de kwartier zoals het hoort; nu alleen nog afmaken die kansen.
Rosenberg, Pienaar, Grygera en toch ook wel Maduro waren de beteren.
Babel, SQD en Boukhari waren ronduit onvoldoende.
Sneijder viel redelijk in (echter niet zo fantastisch als zijn goals doen vermoeden).
IK heb me ontzettend geergerd. Dan zie je een geweldige aanval; en vervolgens een kwartier geen 1 goede pass. Hoe kan dat
Hij heeft geen bal bij de spits (dat is toch echt Rosenberg) gekregen. Al zijn acties waren doelloos. 95% van zijn balbezit is niet effectief. Integendeel tot Pienaar mist de jongen (nog) het overzicht.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 00:05 schreef cultheld het volgende:
[..]
Babel onvoldoende? Hij deed wat een spits hoort te doen: Scoren
Urby? Is me helemaal niet opgevallen, en nooit eerder van gehoord.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 00:07 schreef Radegast het volgende:
Wedstrijd was kut, resultaat was okee. Boukhari hoop ik nooit meer in de basiself aan te treffen, Urby vond ik de beste vanavond bij Ajax. Sneijder viel fijn in, Babel was op z'n schot na weer helemaal hopeloos. Snel vergeten deze wedstrijd.
Ik hoop op deze poule: Barcelona, Ajax, Anderlecht en Artmedia.
Urby is slim. Hij passeert mensen niet met een of ander straattrucje; hij loopt er gewoon voorbij. Ook snapt hij wanneer hij moet afspelen; de bal via de tegenstander over de lijn moet spelen; en de 'actie' kan maken. Verdedigend was hij echter ronduit slecht.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 00:09 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Urby? Is me helemaal niet opgevallen, en nooit eerder van gehoord.
Waarom Rosenberg in dat rijtjequote:Op donderdag 25 augustus 2005 00:02 schreef Tobbes het volgende:
Rosenberg, Pienaar, Grygera, Trabelsi en toch ook wel Maduro waren de beteren.
Hij is dan ook een middenvelder eigenlijk.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 00:10 schreef Tobbes het volgende:
[..]
Urby is slim. Hij passeert mensen niet met een of ander straattrucje; hij loopt er gewoon voorbij. Ook snapt hij wanneer hij moet afspelen; de bal via de tegenstander over de lijn moet spelen; en de 'actie' kan maken. Verdedigend was hij echter ronduit slecht.
* mee eens isquote:Op donderdag 25 augustus 2005 00:13 schreef Erwtensoep het volgende:
Iedereen wil waarschijnlijk zondag Sneijder op linkshalf, maar ik zou daar liever Emanuelson zien.
Hij draaide een paar keer goed weg bij zijn tegenstander, kaatste een paar keer, liep goed.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 00:11 schreef BadRabbit het volgende:
[..]
Waarom Rosenberg in dat rijtjeHij speelde matig van wat ik heb kunnen zien, zoals de meeste spelers van Ajax. En Trabelsi was goed bezig, zoals altijd
Rosenberg moet duidelijk nog wennen, en hij voelt natuurlijk ook de druk van het spelen bij Ajax. Komt wel goed.
Mits die Musampa-haren eraf gaan.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 00:13 schreef Erwtensoep het volgende:
Iedereen wil waarschijnlijk zondag Sneijder op linkshalf, maar ik zou daar liever Emanuelson zien.
Sneijder is gewoon een kutvoetballer.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 00:13 schreef Erwtensoep het volgende:
Iedereen wil waarschijnlijk zondag Sneijder op linkshalf, maar ik zou daar liever Emanuelson zien.
Maar daardoor speel je nog geen goede wedstrijd natuurlijk. Het laat wel zien dat hij potentie heeft.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 00:14 schreef Tobbes het volgende:
[..]
Hij draaide een paar keer goed weg bij zijn tegenstander, kaatste een paar keer, liep goed.
Hij floot inderdaad slechtquote:Wat een kanker klote scheids trouwens. Die gozer hoef ik NOOIT meer terug te zien op het veld.
Hoe kan je 4 keer hands over het hoofd zien? Hoe kan je over het hoofd zien dat (ik dacht Rosenberg, maar kan ook Pienaar geweest zijn) een speler doormidden wordt geschopt?
EN GEEF EENS VOORDEEL, HOND
Rosenberg kansloos? Af en toe kwam ie 50 cm boven die gozers uit, echt moeilijk hoog.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 00:16 schreef Suijk het volgende:
Scheids was niet al te best nee.
Maar de Ajax spelers moeten ook veel slimmer worden. Je weet dat je alle kopduels verliest bijvoorbeeld, omdat je gemiddeld 30 cm kleiner bent. Zorg dan dat je omver wordt gelopen, of in je rug wordt gesprongen, dan krijg je die vrije trap mee. Zo'n Rosenberg ook, tegen al die verdedigers ben je vrij kansloos, maar als je maar snel weg beweegt, raken ze bijna altijd een been en krijg je ook een vrije trap.
ja, zo lust ik er ook wel een paar.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 00:16 schreef Tobbes het volgende:
[..]
Sneijder is gewoon een kutvoetballer.
4 ajacieden tegen 3 verdedigers+veel ruimte. Sneijder stoomt op met bal, passt links op Babel. EN VERVOLGENS GAAT SNEIJDER STILSTAAN! Loop dan mee en ga scoren :/
Bij Rosenberg had ik het over het inspelen. Als je dan snel weg beweegt, word je bijna altijd vastgepakt.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 00:18 schreef Tobbes het volgende:
[..]
Rosenberg kansloos? Af en toe kwam ie 50 cm boven die gozers uit, echt moeilijk hoog.
Alleen dan was het weer slecht getimed![]()
Dat is anders. Trabelsi krijgt trouwens de bal meer dan genoeg hoor van Pienaar.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 00:18 schreef Radegast het volgende:
[..]
ja, zo lust ik er ook wel een paar.
Pienaar en De Jong die zo verliefd zijn op elkaar dat ze de 4! andere vrijstaande spelers overslaan bij de ene aanval en met z'n tweeen die kans verprutsen.
Mjah, eerste helft, ik denk 20ste minuut. Stond hij op 14 meter van de goal met rug naar tegenstander en werd de bal ingespeeld. In mijn ogen werd hij toen onderuit getrokken en was het een penalty. Iemand tv beelden gezien?quote:Op donderdag 25 augustus 2005 00:19 schreef Suijk het volgende:
[..]
Bij Rosenberg had ik het over het inspelen. Als je dan snel weg beweegt, word je bijna altijd vastgepakt.
Rot op joh, sfeer was prima. Bijna 90 minuten constant gezang en die Denen konden er ook wat van.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 23:39 schreef manny het volgende:
Ik zie dat kutpubliek altijd maar als volgt:
Bij Ajax is de stemming kut, en alleen als er minimaal 1 helft goed voetbal wordt gespeeld en er 2 keer gescoord wordt komt de stemming erin: AJAX wordt beloond voor goed voetbal door het publiek
Bij anderen is de stemming goed, ook als er slecht gespeeld wordt en er in de laatste minuut de 1-1 wordt gescoord door de thuisploeg: die andere teams worden zowieso beloond door het publiek, dus de stimulans om goed te spelen is minder.
Spelers zijn net honden: belonen bij goed voetbal en stil zijn bij kutvoetbal....
De sfeer was kut idd
Geniaal die actie met die Pacman; die denen konden er ook wel om lachen volgens mijquote:Op donderdag 25 augustus 2005 00:22 schreef devv05 het volgende:
[..]
Rot op joh, sfeer was prima. Bijna 90 minuten constant gezang en die Denen konden er ook wat van.
Of bedoelde je de sfeer in je huiskamer?
Kan het iets normaler, qua taalgebruik?quote:Op donderdag 25 augustus 2005 00:14 schreef Tobbes het volgende:
[..]
Hij draaide een paar keer goed weg bij zijn tegenstander, kaatste een paar keer, liep goed.
Wat een kanker scheids trouwens. Die gozer hoef ik NOOIT meer terug te zien op het veld.
Hoe kan je 4 keer hands over het hoofd zien? Hoe kan je over het hoofd zien dat (ik dacht Rosenberg, maar kan ook Pienaar geweest zijn) een speler doormidden wordt geschopt?
EN GEEF EENS VOORDEEL, HOND
HIj floot ook niet zozeer in het nadeel van Ajax,quote:Op donderdag 25 augustus 2005 00:25 schreef Radegast het volgende:
Ik vind zelf dat Ajax niets te klagen heeft over de scheids.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |