bronquote:Steve Erhardt heeft al bijna 250.000 dollar uit eigen zak uitgegeven aan plastische chirurgie. "Wanneer je in Hollywood aan de slag bent moet je er goed blijven uitzien om je carrière te verlengen. In mijn salon hangt een fotoreeks van mij, ik lijk wel een kameleon. Het is vrij verbazingwekkend hoe ik doorheen de jaren ben veranderd."
Steve Erhardt wil er jeugdig uitzien
Hij toont fier zijn borstimplantaten
Kontimplantaten
Wat in 1987 begon als een neuscorrectie werd al snel een obsessie. Hij ging bij de plastisch chirurg van Michael Jackson langs voor de neuscorrectie maar besloot ineens ook zijn kin te laten bijwerken. Daarna ging de bal aan het rollen. Steve ging voor een facelift, een ooglidcorrectie, borstimplantaten, bicepimplantaten -hij was de eerste die dit soort implantaten kreeg- en zelfs pijnlijke kontimplantaten, één van de moeilijkste operaties voor zowel chirurg als patiënt.
Jeugdig blijven
"Ik ben nu tevreden met mezelf omdat ik alles wat me dwarszat heb laten corrigeren," zegt Steve, die er voor zijn operaties naar eigen zeggen uitzag als een kruising tussen Patrick Swayze en David Hasselhoff. "Er is niemand waarop ik wil lijken. Je moet werken met de trekken die je hebt."
Maar wat is nu het uiteindelijke doel van Steve? "Mijn doel is gewoon om jeugdig te blijven en me goed te voelen. Het is niet de bedoeling om er uit te zien als weet ik veel. Gewoon je gezicht gaaf houden, weet je wel?"
quote:Op maandag 22 augustus 2005 19:25 schreef Fliepke het volgende:
heeft iemand grotere foto's, ik ben gefascineerd. zieke shit is dit zeg
Een kruising tussen Patrick Swayze en David Hasselhoff.quote:Op maandag 22 augustus 2005 19:18 schreef Klonk het volgende:
ik zou wel eens voor en na foto's willen zien.
Dat verklaart een hoop.quote:Op maandag 22 augustus 2005 19:37 schreef schatje het volgende:
Zijn plastisch chirurg is ook degene die Michael Jackson heeft behandeld.
bron
Dacht ik ook..quote:Op maandag 22 augustus 2005 19:52 schreef Dopekoe het volgende:
Euhhhmm....... heb het idee dat ie zich ook nog laat ombouwen tot hermafrodiet....
dat moest de vorige patient van deze 'plastischchirurg' ook al... maar ik denk dat de man gespecialiseerd is in het onomkeerbaar voldoen aan de sprookjeswensen van zijn cliënten.quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 00:11 schreef Maerycke het volgende:
Dat soort mensen moeten tegen zichzelf worden beschermd wat mij betreft...
http://images.google.nl/images?q=Steve+Erhardt&hl=nl&btnG=Google+zoekenquote:Op maandag 22 augustus 2005 19:18 schreef Klonk het volgende:
ik zou wel eens voor en na foto's willen zien.
maar verder verschrikkelijk, er zit toch een flinke schroef los in je hersens als je jezelf dit aandoet
Beter dan die standaard bos wortelen toch ? Mannen worden graag achter hun ballen gelikt.quote:Op woensdag 24 augustus 2005 20:25 schreef schatje het volgende:
Misschien laat ie ook nog wel zijn anus bleken.
Dit kan niet echt zijn?!quote:Op maandag 22 augustus 2005 19:42 schreef ARKON het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
Wie ziet het verschil![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |