abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_30008445
En schrijven ook trouwens. Ik zie nu dat ik een keer te veel niet heb opgeschreven.
Shit, ben door de mand gevallen newbie

[ Bericht 30% gewijzigd door Xharlotte op 26-08-2005 20:45:13 ]
  vrijdag 26 augustus 2005 @ 20:38:43 #260
91676 Plato1980
Gloriosus et liber
pi_30008487
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 20:37 schreef Xharlotte het volgende:
En schrijven ook trouwens. Ik zie nu dat ik een keer te veel niet heb opgeschreven.
Je kunt je posts veranderen.
Giallo e nero è il tuo colore,
giallo e nero Roda nel cuore.
pi_30012448
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 20:34 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Ik wilde helemaal geen relatie, had er ook absoluut geen zin in, maar had keuze genoeg. Kan me niet herinneren ooit op zoek te zijn geweest. Het kan dus best vanzelf gaan
Onzin, je stond er voor open en je creeerde de juiste omstandigheden en je hapte toe (= handelde) op het juiste moment. Overigens ben je als vrouw wat dit betreft in het voordeel, daar hoef je meestal niet meer te doen dan mooi zijn en dan gaat het idd vanzelf, bij mannen ligt dit anders (alhoewel ik moet bekennen dat dat voor mij niet altijd is opgegaan , toch wel leuk als je zelf niets hoeft te doen moet ik zeggen ).
pi_30014977
quote:
Op vrijdag 26 augustus 2005 20:26 schreef Xharlotte het volgende:

[..]

Zó oud ben je dus ook weer niet! Pfff, wat mensen tegenwoordig oud noemen... (je nick, ouwe bok lees ik steeds , helpt trouwens ook niet echt...)
[..]

Kijk, dat bedoel ik nou! Als je 'gewoon' openstaat voor wat er op je weg komt (al kan ik mezelf nauwelijks met een jongen van mijn eigen leeftijd voorstellen, laat staan iemand die jonger is, brrr...), zonder van tevoren onmogelijk hoge eisen te stellen of je verschrikkelijk zorgen te maken over wat de toekomst mogelijkerwijs of zelfs waarschijnlijk zal brengen, maakt dat het vinden van een relatie naar mijn mening al een stuk makkelijker. Ik denk ook dat vaak vergeten wordt dat liefde of verliefdheid iets is wat je overkomt en zich niet laat afdwingen. Dit laat overigens niet onverlet dat je er naar op zoek kunt gaan, maar, zoals vaak geldt voor dingen die met 'te' beginnen, te hard op zoek gaan kan enorm in je nadeel werken, want ook deze signalen worden (helaas misschien wel!) snel door anderen opgepikt.
Haha, ja, Opa Bokma. Die nick koos ik toen ik nog een jonge god was en Fok! nog een klein (en gezellig) forum was. Opa Bokma is trouwens een karakter uit de DirkJan strip. Maar goed, zo oud voel ik me ook niet hoor. Hoewel deze barriere op wat voor manier dan ook iets met je bewustwording doet. Niet dat ik me oud voel, maar ik ben me er wel van bewust dat ik ouder wordt. Oud zijn zit tussen je oren, ik ken er genoeg die met een huisje-boompje-beesje zich heel oud en wijs voelen. En die zijn geeneens dertig!

Verliefdheid is inderdaad iets wat je overkomt. Het staat buiten je verlangens en de doelen die je jezelf stelt. En het overkomt je als je het totaal niet verwacht, dat is mijn ervaring iig. Als je desperate op zoek bent, is dat op een of andere manier aan je te zien. Bij de onzekerheid van een afwijzing, de frustrerende zoektocht naar een geliefde voor een nacht, of een partner zoekt die precies aan je eisen voldoet, val je genadeloos door de mand. Maar als je open bent (voor alles) kunnen de meest wonderlijke dingen gebeuren. Hoewel ik niet op zoek ben naar een partner, probeer ik wel voor alles open te staan. Tot nu toe heb ik hier geen spijt van. Er zijn zo veel mooie mensen, die op het eerste gezicht niet veel te bieden hebben, maar uiteindelijk zoveel aan je leven kunnen toevoegen!

Klinkt misschien een beetje hippie-achtig, maar voel me er heel gelukkig bij!
  vrijdag 26 augustus 2005 @ 23:42:31 #263
91306 GF
Kingwood
pi_30015274
Ik denk ook dat geforceerd zoeken in je nadeel is. Onbewust zal je dat sowieso uitstralen. Het moet je gewoon overkomen. Mijn huidige relatie begon terwijl ik redelijk beschonken was, van de eerste zoen met haar weet ik niks meer. Ik zeg niet dat het zo moet of hoort, maar ik was op dat moment verre van op zoek.
Unspoken words were understood
pi_30016618
quote:
Of bedoel je dat iemand die 50 is per definitie geen relatie wil met een andere vijftigjarige?
Ja, als hij nooit iemand heeft gehad. Het leven is een ontwikkelingsproces. Relaties op jonge leeftijd richten zich veel meer op uiterlijk en schoonheid dan relaties op oudere leeftijd. Iemand van 20 moet er niet aan denken om ooit met iemand van 50 te gaan. Ze zoeken knappe jonge partners van rond hun eigen leeftijd. Verbreekt die relatie, dan zoeken ze weer iemand van hun eigen leeftijd, maar dat proces gaat ongemerkt omdat iemand zelf ook ouder wordt en leert leven met de veranderingen. Totdat je op een gegeven moment een vaste partner hebt en daarmee oud wordt en dan maakt het niks meer uit.

Iemand die nooit een relatie heeft gehad blijft steken in zijn ontwikkeling. Hij blijft jarenlang met het idee rondlopen dat hij een knappe jonge meid wil, maar is daar op een gegeven moment te oud voor. Hij heeft ook niet de ontwikkeling doorgemaakt zodat hij later een relatie kan hebben op basis van iets anders dan jonge schoonheid. En, laten we eerlijk zijn, een oudere is gewoon niet knap en aantrekkelijk. In de jonge jaren speelt die aantrekkelijkheid een grote rol om een relatie te beginnen. Daarna leunt het in stand houden steeds meer op houden van om nog bij elkaar te blijven.

Daarom zei ik: ik kan me best voorstellen dat iemand die op jonge leeftijd niks gehad heeft op een gegeven moment zegt dat het niet meer hoeft. Het jonge aantrekkelijke is dan niet meer toegankelijk en het enige wat er nog rest zijn ouderen. Maar een oudere is voor hen niet aantrekkelijk om iets mee te beginnen.
Zogenaamd "fatsoenlijke" mensen ontmaskerd, de waarheid en verklaringen die iedereen wil weten: Misdefinitie op YouTube.
pi_30024778
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 00:23 schreef Neuralnet het volgende:

[..]

[quote]Ja, als hij nooit iemand heeft gehad. Het leven is een ontwikkelingsproces. Relaties op jonge leeftijd richten zich veel meer op uiterlijk en schoonheid dan relaties op oudere leeftijd.
Is dat zo? Ik heb het idee dat je het meer uit je eigen (mannelijke) perspectief bekijkt, dan dat je hier iets universeels beweert. Bedoel je dat oudere mensen minder hoge eisen stellen aan uiterlijke verschijning dan jongere mensen en meer letten op persoonlijkheid? Of beter gezegd: hoe ouder je wordt, hoe minder oppervlakkig je wordt? Ik ben het daar niet mee eens. Ook als je twintig bent, of dertig bent, let je niet slechts op uiterlijk en schoonheid; iemand is mooi omdat jij deze persoon mooi vindt. Dat betekent dus dat je qua persoonlijkheid/levensinstelling/normen en waarden enzovoorts op elkaar aan moet sluiten om een langdurige relatie met elkaar op te kunnen bouwen. Fysieke aantrekkingskracht is absoluut de eerste voorwaarde om interesse voor een ander persoon te krijgen, en jonge mensen worden over het algemeen als aantrekkelijker gezien dan oudere mensen, maar uiterlijk en aantrekkingskracht vormen op die wijze nog geen noodzaak voor het slagen danwel falen van een relatie. Dit betekent hoogstens dat jonge mensen een breder scala aan opties hebben, niet dat zij meer gericht zijn op uiterlijk.
quote:
Iemand van 20 moet er niet aan denken om ooit met iemand van 50 te gaan. Ze zoeken knappe jonge partners van rond hun eigen leeftijd. Verbreekt die relatie, dan zoeken ze weer iemand van hun eigen leeftijd, maar dat proces gaat ongemerkt omdat iemand zelf ook ouder wordt en leert leven met de veranderingen. Totdat je op een gegeven moment een vaste partner hebt en daarmee oud wordt en dan maakt het niks meer uit.
Idem: is dat zo? Ook hier bespeur ik een mening vanuit het mannelijk gezichtspunt. Het is onrealistisch (en ik weet niet of dat man-eigen is ) om te denken dat je tot je dood altijd met (veel) jongere personen een relatie zult hebben en ik betwijfel of er mensen zijn die er zo over denken, ook al heb je nog nooit een relatie gehad. Misschien hebben wij het niet over een zelfde soort relatie: wat is leuk of bevredigend aan een relatie met iemand die zich met heel andere dingen bezighoudt dan jij? Relaties worden over het algemeen opgebouwd omdat er gezamenlijke interesses en denkbeelden bestaan, die naar mijn mening kleiner worden naarmate het leeftijdsverschil (veel) groter wordt. Toch ben ik het niet met je eens dat jonge mensen op zoek gaan naar knappe jonge partners van hun leeftijd; ik denk dat het feit dat mensen altijd meer in contact komen met mensen van hun eigen leeftijd dan met mensen uit andere leeftijdsgroepen een zeer grote rol speelt. Ik denk dat ik niet de enige jonge persoon ben, die zich wel kan voorstellen om ooit met iemand van 50 te gaan, en niet slechts als ik zelf die leeftijdsgrens ben gepasseerd. Je schetst wat mij betreft een verkeerd beeld van jonge mensen.
quote:
Iemand die nooit een relatie heeft gehad blijft steken in zijn ontwikkeling. Hij blijft jarenlang met het idee rondlopen dat hij een knappe jonge meid wil, maar is daar op een gegeven moment te oud voor. Hij heeft ook niet de ontwikkeling doorgemaakt zodat hij later een relatie kan hebben op basis van iets anders dan jonge schoonheid. En, laten we eerlijk zijn, een oudere is gewoon niet knap en aantrekkelijk. In de jonge jaren speelt die aantrekkelijkheid een grote rol om een relatie te beginnen. Daarna leunt het in stand houden steeds meer op houden van om nog bij elkaar te blijven.
Zie boven: moet iemand eerst meegemaakt hebben op jonge schoonheid te vallen en kan deze daarna pas aan relaties beginnen op basis van innerlijke schoonheid? Ik vraag me af waar je die ontwikkelingsstadia vandaan hebt; eigen ervaring of ...? Ook op jonge leeftijd rust het in stand houden van een relatie op houden van... En een oudere is gewoon niet aantrekkelijk? Ik vind oudere mannen zeer aantrekkelijk; wat je aantrekkelijk vindt is (gelukkig) zo verschrikkelijk subjectief, het 'jonge aantrekkelijke' is altijd toegankelijk als dat jouw smaak is, maar als je je opstelt als een gedesillusioneerde, verbitterde 'ouwe lul' die zichzelf afsluit van alle mogelijkheden, vindt niemand (jong of oud) je aantrekkelijk....
  zaterdag 27 augustus 2005 @ 12:22:08 #266
91676 Plato1980
Gloriosus et liber
pi_30024863
Je zegt een paar interessante dingen.
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 00:23 schreef Neuralnet het volgende:

Iemand die nooit een relatie heeft gehad blijft steken in zijn ontwikkeling. Hij blijft jarenlang met het idee rondlopen dat hij een knappe jonge meid wil, maar is daar op een gegeven moment te oud voor.
Ik weet niet eens of het dat zo zeer is, het is echter wel zo dat je inderdaad achterloopt in je ontwikkeling op dit vlak. Daardoor kan het inderdaad zo zijn dat je andere wensen of een andere voorstelling hebt van een relatie dan leeftijdsgenoten. Aangezien dat toch de doelgroep is waar je je in principe op moet richten kan het dan een moeilijk verhaal worden.
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 00:23 schreef Neuralnet het volgende:

Daarom zei ik: ik kan me best voorstellen dat iemand die op jonge leeftijd niks gehad heeft op een gegeven moment zegt dat het niet meer hoeft. Het jonge aantrekkelijke is dan niet meer toegankelijk en het enige wat er nog rest zijn ouderen. Maar een oudere is voor hen niet aantrekkelijk om iets mee te beginnen.
Ook dat is het niet zo zeer, het is meer zo dat ik nu zoiets heb van "Als het er niet van komt in mijn jonge jaren, dan hoeft het daarna ook niet meer". Nogmaals, of ik daar tegen die tijd nog zo over zal denken weet ik niet, maar het zou me niet verbazen als dat zo is. Maar ik hoop natuurlijk dat het niet zo ver hoeft te komen.
Giallo e nero è il tuo colore,
giallo e nero Roda nel cuore.
pi_30024978
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 12:18 schreef Xharlotte het volgende:

[..]

Is dat zo? Ik heb het idee dat je het meer uit je eigen (mannelijke) perspectief bekijkt, dan dat je hier iets universeels beweert. Bedoel je dat oudere mensen minder hoge eisen stellen aan uiterlijke verschijning dan jongere mensen en meer letten op persoonlijkheid? Of beter gezegd: hoe ouder je wordt, hoe minder oppervlakkig je wordt?
Ik wil hier toch even op reageren: het de voorkeur geven aan persoonlijkheid boven schoonheid is in feite net zo oppervlakkig als vice versa (en overigens is dat iets waar je ook eigenlijk geen invloed op hebt), en daarom kan een discussie daarover beter vermeden worden.
  zaterdag 27 augustus 2005 @ 12:28:23 #268
91676 Plato1980
Gloriosus et liber
pi_30025009
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 12:18 schreef Xharlotte het volgende:

Ik vind oudere mannen zeer aantrekkelijk; wat je aantrekkelijk vindt is (gelukkig) zo verschrikkelijk subjectief, het 'jonge aantrekkelijke' is altijd toegankelijk als dat jouw smaak is, maar als je je opstelt als een gedesillusioneerde, verbitterde 'ouwe lul' die zichzelf afsluit van alle mogelijkheden, vindt niemand (jong of oud) je aantrekkelijk....
Dit is natuurlijk niet waar, de enige 50-jarigen die relaties met 20-jarigen hebben zijn doorgaans in het bezit van een dikke portemonnee. Ik betwijfel trouwens of je als 50-jarige een relatie met een 20-jarige wilt, denk dat de meerderheid van de mensen daar dan, afgezien van het seksuele aspect, daar niet meer op zit te wachten.
Giallo e nero è il tuo colore,
giallo e nero Roda nel cuore.
pi_30025062
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 12:26 schreef Diederik_Duck het volgende:

[..]

Ik wil hier toch even op reageren: het de voorkeur geven aan persoonlijkheid boven schoonheid is in feite net zo oppervlakkig als vice versa
Interessant. Waarom?
pi_30025118
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 12:28 schreef Plato1980 het volgende:

[..]

[quote]Dit is natuurlijk niet waar,
Wat is niet waar? Wat ik aantrekkelijk vind is niet waar?
de enige 50-jarigen die relaties met 20-jarigen hebben zijn doorgaans in het bezit van een dikke portemonnee. Ik betwijfel trouwens of je als 50-jarige een relatie met een 20-jarige wilt, denk dat de meerderheid van de mensen daar dan, afgezien van het seksuele aspect, daar niet meer op zit te wachten.
[/quote]
Eens, daarover hoeven we dus niet te discussieren.
pi_30025565
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 12:30 schreef Xharlotte het volgende:

[..]

Interessant. Waarom?
Omdat hier de achterliggende idee is dat je de keuze hebt om te selecteren op een van beide en dat persoonlijkheid van een hogere orde is dan het platvloerse lichamelijke (eigenlijk heel christelijk: het goddelijke versus het aardse); even afgezien van een inhoudelijke discussie over of deze weging wel verdedigbaar is (m.i. niet) heb je deze keus ook niet, je vindt aantrekkelijk wat je aantrekkelijk vindt, daar is nauwelijks een sturende rol voor de ratio.
pi_30026300
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 12:26 schreef Diederik_Duck het volgende:

[..]

Ik wil hier toch even op reageren: het de voorkeur geven aan persoonlijkheid boven schoonheid is in feite net zo oppervlakkig als vice versa (en overigens is dat iets waar je ook eigenlijk geen invloed op hebt), en daarom kan een discussie daarover beter vermeden worden.
Da's niet helemaal waar denk ik. Schoonheid (of het ontbreken daarvan) is natuurlijk het eerste wat je zien aan een persoon en voor een belangrijkste eerste undruk zorgen. Maar na een paar jaar een relatie te hebben kom je er achter dat dat het uiterlijk een stuk onbelangrijker is geworden. Je relatie is gebaseerd op de combinatie van twee persoonlijkheden. Kijk maar naar oudere gehuwde mensen. Het gros is gelukkig met elkaar, terwijl je van uiterlijke schoonheid niet echt meer kan spreken. Ik denk dat mensen die op karakter selecteren een stuk slimmer bezig zijn. Een karakter ontwikkeld zich natuurlijk, maar juist in een relatie kan je die ontwikkeling sturen. Als het goed is groei je naar elkaar toe en wordt die ander alleen maar mooier. Als dat niet het geval is heb je een probleem in je relatie!

Ik denk dat Neuralnet daar ook wel een goed punt heeft. Veel mensen die eeuwig vrijgezel blijven zijn vaak op uiterlijk gericht. Ik ken vrijgezelle mannen van 40-50 die naar meisjes van 18 gluren omdat ze zo perfect zijn. Maar ze vergeten dat de persoonlijkheid (over het algemeen) niet volwassen is. Het is niet triest dat je op een jonger iemand valt, maar wel als je dat puur om het uiterlijk doet. En jongere meisjes die op oudere mannen vallen doen dat juist niet om het uiterlijk. Maar om het rustige en volwassen karakter van die man. Daarom zullen dit soort vrijgezellen altijd achter het net vissen, best triest eigenlijk.

Ik dwaal een beetje af. Maar dit is de reden dat ik denk dat karakter een stuk belangrijker is dan uiterlijk.
pi_30026920
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 13:16 schreef Opa Bokma het volgende:

[..]

Veel mensen die eeuwig vrijgezel blijven zijn vaak op uiterlijk gericht.
Dit gaat vooral op voor rokkenjagers, dus 'bewuste' eeuwige vrijgezellen. Echt niet voor de wanhopige vrijgezellen. Die zoeken vaak genegenheid, intimiteit, liefde. Dat kun je met iedereen hebben, ongeacht het uiterlijk.
quote:
Ik ken vrijgezelle mannen van 40-50 die naar meisjes van 18 gluren omdat ze zo perfect zijn.
Alsof dat alleen maar om vrijgezelle mannen gaat. Dat doen heel veel mannen, ook gelukkig en ongelukkig getrouwde mannen. En daar hoef je niks meer achter te zoeken dan dat jonge vrouwen er vaak gewoon lekker uitzien. Televisiereclames met mooie vrouwen en de Playboy zijn toch niet per se gericht op vrijgezelle mannen?
quote:
Maar ze vergeten dat de persoonlijkheid (over het algemeen) niet volwassen is.
Dat vergeten ze niet, daar gaat het ze gewoon niet om.
quote:
En jongere meisjes die op oudere mannen vallen doen dat juist niet om het uiterlijk. Maar om het rustige en volwassen karakter van die man.
Het zal ze vaak ook om hun dikke portemonnee te doen zijn....... Tenminste als het leeftijdsverschil echt absurd is. Zoals bij mijn baas: hij 48, zij 21........
quote:
Daarom zullen dit soort vrijgezellen altijd achter het net vissen, best triest eigenlijk.
Welk soort vrijgezel?
pi_30030698
quote:
Ik heb het idee dat je het meer uit je eigen (mannelijke) perspectief bekijkt, dan dat je hier iets universeels beweert.
Ik reageerde op een man en daarom ook vanuit een mannelijk perspectief. Voor vrouwen is het totaal anders. Dat geloof ik graag.
quote:
Je schetst wat mij betreft een verkeerd beeld van jonge mensen.
Ik denk eerder dat jonge mensen te sociaal wenselijke antwoorden geven. Er zijn maar weinig jongeren met een jonge geest die een oud iemand willen. Iemand die nog nooit een relatie heeft gehad zit nog met gedachten en gevoelens uit die jonge geest. Hij is op het gebied van relaties nog 18 in zijn hoofd. Dat vrouwen een oud iemand nog aantrekkelijk vinden kan ik best begrijpen, maar voor veel mannen is dat gewoon niet zo.

Veel mannen beginnen op jonge leeftijd met seks en relaties puur om het uiterlijk. Bla bla over het innerlijk is typisch vrouwelijk, maar toen ik 16 was keek ik echt alleen naar het uiterlijk. Later ga je je dan beseffen dat er meer is, maar dat besef komt enkel door ervaring. Geen ervaring? Dan was een vrouw voor mij nog steeds enkel een lustobject geweest die enkel mooi en aantrekkelijk moet zijn voor de seks. In je hoofd ben je dan gewoon puber gebleven. Ontwikkeling heb je, mannen veel meer dan vrouwen, gewoon nodig maar gaat in normale omstandigheden ongemerkt.
quote:
als je je opstelt als een gedesillusioneerde, verbitterde 'ouwe lul' die zichzelf afsluit van alle mogelijkheden, vindt niemand (jong of oud) je aantrekkelijk....
Leuke oneliner, maar de praktijk wijst uit dat je als oude lul sowieso niet meer aantrekkelijk bent.
quote:
het is meer zo dat ik nu zoiets heb van "Als het er niet van komt in mijn jonge jaren, dan hoeft het daarna ook niet meer".
Ja, maar daar is een reden voor en 1 van de verklaringen zou kunnen zijn dat dat is omdat je dan niet meer in aanmerking komt voor iets jongs en aantrekkelijks. Waarom zou je het anders niet meer willen? Omdat het zolang geduurd heeft? Ik betwijfel het.
quote:
Maar ze vergeten dat de persoonlijkheid (over het algemeen) niet volwassen is. Het is niet triest dat je op een jonger iemand valt, maar wel als je dat puur om het uiterlijk doet.
Als de jonge meid niet volwassen is maar wel knap is en er perfect uitziet, waarom is het dan triest als een man het puur om het uiterlijk doet? Voor de volwassenheid hoeft hij het immers niet te doen.
quote:
Dit gaat vooral op voor rokkenjagers, dus 'bewuste' eeuwige vrijgezellen. Echt niet voor de wanhopige vrijgezellen. Die zoeken vaak genegenheid, intimiteit, liefde. Dat kun je met iedereen hebben, ongeacht het uiterlijk.
Ja sorry hoor, maar voor mij geldt het uiterlijk toch echt wel als criterium. Wie wil er nu intiem zijn met een lelijkerd?
Zogenaamd "fatsoenlijke" mensen ontmaskerd, de waarheid en verklaringen die iedereen wil weten: Misdefinitie op YouTube.
pi_30031921
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 16:05 schreef Neuralnet het volgende:

Ja sorry hoor, maar voor mij geldt het uiterlijk toch echt wel als criterium. Wie wil er nu intiem zijn met een lelijkerd?


Zo'n simplistische, wereldvreemde opmerking kun je misschien verwachten van een 16-jarige breezah chick, maar niet op een serieus forum...............

Ten eerste is 'lelijk' een uitermate subjectief begrip en ten tweede vallen 'lelijke' mensen echt niet buiten de boot. Ja er zijn genoeg mensen die intiem willen zijn met een 'lelijkerd', zoals jij dat noemt. Omdat hij (of zij) naast 'lelijk' ook nog leuk, begripvol, grappig, lief en wat al niet kan zijn. Om maar wat te noemen.

Kijk eens om je heen op straat, of waar dan ook, zou ik zeggen
pi_30032184
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 16:52 schreef Soul79 het volgende:

[..]



Zo'n simplistische, wereldvreemde opmerking kun je misschien verwachten van een 16-jarige breezah chick, maar niet op een serieus forum...............

Ten eerste is 'lelijk' een uitermate subjectief begrip en ten tweede vallen 'lelijke' mensen echt niet buiten de boot. Ja er zijn genoeg mensen die intiem willen zijn met een 'lelijkerd', zoals jij dat noemt. Omdat hij (of zij) naast 'lelijk' ook nog leuk, begripvol, grappig, lief en wat al niet kan zijn. Om maar wat te noemen.

Kijk eens om je heen op straat, of waar dan ook, zou ik zeggen
Ik vind dit nogal simplistisch. Uiterlijk is subjectief, dat klopt, maar als ik iemand niet fysiek aantrekkelijk vind, kan ik ook niet opgewonden van haar raken. En geen lichamelijke aantrekkingskracht is dus ook geen relatie/sex.

[ Bericht 1% gewijzigd door dawg op 27-08-2005 17:20:30 ]
pi_30032729
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 16:52 schreef Soul79 het volgende:

[..]



Zo'n simplistische, wereldvreemde opmerking kun je misschien verwachten van een 16-jarige breezah chick, maar niet op een serieus forum...............

Ten eerste is 'lelijk' een uitermate subjectief begrip en ten tweede vallen 'lelijke' mensen echt niet buiten de boot. Ja er zijn genoeg mensen die intiem willen zijn met een 'lelijkerd', zoals jij dat noemt. Omdat hij (of zij) naast 'lelijk' ook nog leuk, begripvol, grappig, lief en wat al niet kan zijn. Om maar wat te noemen.

Kijk eens om je heen op straat, of waar dan ook, zou ik zeggen
Uiterlijk is helemaal niet zo subjectief als altijd beweerd wordt. Het is eerder opmerkelijk dat er zo veel overeenstemming is over wat mooi is, dat blijkt vrij universeel te zijn. En je mag het van mij oppervlakkig vinden, maar ik zal nooit het bed delen met een lelijke vrouw, ik moet er zelfs niet aan denken.
pi_30033090
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 17:19 schreef Diederik_Duck het volgende:

[..]

Uiterlijk is helemaal niet zo subjectief als altijd beweerd wordt. Het is eerder opmerkelijk dat er zo veel overeenstemming is over wat mooi is, dat blijkt vrij universeel te zijn. En je mag het van mij oppervlakkig vinden, maar ik zal nooit het bed delen met een lelijke vrouw, ik moet er zelfs niet aan denken.
Mee eens. Maar voor een deel blijft het afhankelijk van smaak. Met een in mijn ogen onaantrekkelijke vrouw zou ik ook nooit meer kunnen hebben dan vriendschap.
Unspoken words were understood
  zaterdag 27 augustus 2005 @ 17:33:47 #279
95998 -DailaLama-
Het is Dalai, niet Daila!
pi_30033171
quote:
Ja sorry hoor, maar voor mij geldt het uiterlijk toch echt wel als criterium. Wie wil er nu intiem zijn met een lelijkerd?
De groupies van Mick Jagger.
  zaterdag 27 augustus 2005 @ 17:40:53 #280
95998 -DailaLama-
Het is Dalai, niet Daila!
pi_30033420
quote:
Veel mannen beginnen op jonge leeftijd met seks en relaties puur om het uiterlijk. Bla bla over het innerlijk is typisch vrouwelijk, maar toen ik 16 was keek ik echt alleen naar het uiterlijk. Later ga je je dan beseffen dat er meer is, maar dat besef komt enkel door ervaring. Geen ervaring? Dan was een vrouw voor mij nog steeds enkel een lustobject geweest die enkel mooi en aantrekkelijk moet zijn voor de seks. In je hoofd ben je dan gewoon puber gebleven. Ontwikkeling heb je, mannen veel meer dan vrouwen, gewoon nodig maar gaat in normale omstandigheden ongemerkt.
Dus jij wil beweren dat mannen die nog nooit gezoend hebben met een meisje alleen maar voor het uiterlijk gaan en mannen die er flink op los geneukt hebben voor het innerlijk?

pi_30033428
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 17:01 schreef dawg het volgende:

[..]

Ik vind dit nogal simplistisch. Uiterlijk is subjectief, dat klopt, maar als ik iemand niet fysiek aantrekkelijk vind, kan ik ook niet opgewonden van haar raken. En geen lichamelijke aantrekkingskracht is dus ook geen relatie/sex.
Je zegt twee keer hetzelfde: uiterlijk is subjectief en 'als ik iemand niet fysiek aantrekkelijk vind etc.'

Het een volgt uit het ander. Mijn punt is dus dat diegene die jij niet fysiek aantrekkelijk vindt, door anderen wel aantrekkelijk wordt gevonden en vice versa.

Uiteraard zijn er veel mensen die je bijna objectief 'lelijk' kunt noemen. Maar zelfs zij komen echt wel aan hun trekken, eenvoudig omdat ze andere aantrekkelijke eigenschappen hebben. Hoe vaak kom je niet op straat een koppel tegen van een fysiek niet bijster aantrekkelijke man met een redelijk knappe vrouw?
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 17:19 schreef Diederik_Duck het volgende:

[..]

En je mag het van mij oppervlakkig vinden, maar ik zal nooit het bed delen met een lelijke vrouw, ik moet er zelfs niet aan denken.
Duh, nee, ik ook niet. Wie wel? Punt is dat de vrouwen die jij lelijk vindt, door anderen aantrekkelijk worden gevonden en vice versa.

Dat is de reden dat de meeste mensen in hun leven toch wel relaties hebben, ondanks hun 'lelijkheid'. Daarbij komt dat er ook nog andere dingen een rol spelen. Een lelijke man die lief en grappig is, zal echt niet te klagen hebben over vrouwelijke aandacht.
  zaterdag 27 augustus 2005 @ 17:45:20 #282
91676 Plato1980
Gloriosus et liber
pi_30033569
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 17:41 schreef Soul79 het volgende:
Dat is de reden dat de meeste mensen in hun leven toch wel relaties hebben, ondanks hun 'lelijkheid'. Daarbij komt dat er ook nog andere dingen een rol spelen. Een lelijke man die lief en grappig is, zal echt niet te klagen hebben over vrouwelijke aandacht.
Uiterlijk is van belang en niemand wil iets met een persoon die hij/zij niet aantrekkelijk vindt. Maar ik durf te stellen dat het probleem van de doelgroep waar we het over hebben niet door hun uiterlijk veroorzaakt wordt.
Giallo e nero è il tuo colore,
giallo e nero Roda nel cuore.
pi_30034575
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 17:45 schreef Plato1980 het volgende:

[..]

Uiterlijk is van belang en niemand wil iets met een persoon die hij/zij niet aantrekkelijk vindt. Maar ik durf te stellen dat het probleem van de doelgroep waar we het over hebben niet door hun uiterlijk veroorzaakt wordt.
Precies, een minder uiterlijk valt moeiteloos te compenseren met karakter en humor.

Gebrek aan zelfvertrouwen en sociale geremdheid vormen een groter probleem. Ook als je er op zich wel ok uit ziet.
  zaterdag 27 augustus 2005 @ 19:14:42 #284
95998 -DailaLama-
Het is Dalai, niet Daila!
pi_30035847
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 18:17 schreef Soul79 het volgende:

[..]

Precies, een minder uiterlijk valt moeiteloos te compenseren met karakter en humor.

Gebrek aan zelfvertrouwen en sociale geremdheid vormen een groter probleem. Ook als je er op zich wel ok uit ziet.
Je moet inderdaad gewoon leren er anders tegen aan te kijken. Zie je lelijkheid/stotteren/blozen/armoede/domheid/etc als een probleem, dan daalt je zelfvertrouwen en word je ongelukkig. Zie je het als een uitdaging, dan geniet je veel meer van het leven en zul je heus een partner vinden.
pi_30036817
quote:
Zo'n simplistische, wereldvreemde opmerking kun je misschien verwachten van een 16-jarige breezah chick, maar niet op een serieus forum...............
Doe maar niet zo naïef. Ik geloof niet dat jij met iemand die jij lelijk vindt het bed gaat delen. Ongeacht of een ander die persoon wel aantrekkelijk vindt. Overigens wordt die kans naar mate iemand ouder wordt steeds kleiner. Tot een jaar of 35 kan ik met genoeg mensen twisten over knap en lelijk, maar als ik zeg dat ik iemand van 50 lelijk vind is de kans groot dat iedereen om me heen dat zelfde oordeel heeft. Vreemd he?
quote:
Dus jij wil beweren dat mannen die nog nooit gezoend hebben met een meisje alleen maar voor het uiterlijk gaan en mannen die er flink op los geneukt hebben voor het innerlijk?
Nee, ik stel dat mannen met veel ervaring hebben geleerd om naar meer te kijken dan alleen het uiterlijk. Dat is iets anders.
Zogenaamd "fatsoenlijke" mensen ontmaskerd, de waarheid en verklaringen die iedereen wil weten: Misdefinitie op YouTube.
pi_30037668
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 19:50 schreef Neuralnet het volgende:

[..]

Doe maar niet zo naïef. Ik geloof niet dat jij met iemand die jij lelijk vindt het bed gaat delen. Ongeacht of een ander die persoon wel aantrekkelijk vindt.
Precies, en dus ga ik er niet mee naar bed en die andere persoon wel. En ik ga weer naar bed met iemand die hij onaantrekkelijk vind. Niks naïef dus, zo draait de wereld gewoon al geruime tijd haar rondjes.
quote:
[..]

Nee, ik stel dat mannen met veel ervaring hebben geleerd om naar meer te kijken dan alleen het uiterlijk. Dat is iets anders.
En mannen zonder ervaring hebben dat niet geleerd??? Wat een onzin.

Even jouw wereldbeeld op een rijtje:
Ervaren mannen van 50 zien de lelijkheid van vrouwen van 50 door de vingers, omdat ze 30 jaar daarvoor mooie chickies van 20 hadden. Die waren echter inhoudsloos, dus hebben ze nu de ervaring om daar doorheen te prikken en hun 50-jarige vrouwen niet op hun (lelijke) uiterlijk te beoordelen, maar op hun (inmiddels) prachtige innerlijk. Mannen zonder ervaring hebben die mooie chickies van 20 nooit gehad dus weten niet dat die inhoudsloos zijn. En blijven dus maar op hun geilen, en kijken niet om naar vrouwen van hun eigen leeftijd, want die zijn lelijk.

pi_30038621
On a du temps.
  zaterdag 27 augustus 2005 @ 21:26:55 #288
91676 Plato1980
Gloriosus et liber
pi_30039628
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 20:21 schreef Soul79 het volgende:

En mannen zonder ervaring hebben dat niet geleerd??? Wat een onzin.
Dat niet zo zeer, maar toch zal er sprake zijn van een zekere ontwikkelingsachterstand op dit vlak. Dat is ook niet meer dan logisch.
Giallo e nero è il tuo colore,
giallo e nero Roda nel cuore.
pi_30042110
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 21:26 schreef Plato1980 het volgende:

[..]

Dat niet zo zeer, maar toch zal er sprake zijn van een zekere ontwikkelingsachterstand op dit vlak. Dat is ook niet meer dan logisch.
Natuurlijk, maar dat bedoelt Neuralnet niet. Die bedoelt dat 50-jarige mannen-zonder-ervaring alleen maar naar het uiterlijk kijken, omdat ze het innerlijk nooit hebben leren waarderen (ofzo). En dat is gewoon onzin.
  zondag 28 augustus 2005 @ 11:49:12 #290
91676 Plato1980
Gloriosus et liber
pi_30052135
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 22:44 schreef Soul79 het volgende:

[..]

Natuurlijk, maar dat bedoelt Neuralnet niet. Die bedoelt dat 50-jarige mannen-zonder-ervaring alleen maar naar het uiterlijk kijken, omdat ze het innerlijk nooit hebben leren waarderen (ofzo). En dat is gewoon onzin.
Ja, maar het zo'n vijftigjarige zal het waarschijnlijk altijd erg blijven vinden dat het er niet van gekomen is toen hij jonger was. En laten we wel wezen: waarom zou iemand op z'n 50e daar nog aan beginnen?
Giallo e nero è il tuo colore,
giallo e nero Roda nel cuore.
pi_30053402
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 17:41 schreef Soul79 het volgende:


Uiteraard zijn er veel mensen die je bijna objectief 'lelijk' kunt noemen. Maar zelfs zij komen echt wel aan hun trekken, eenvoudig omdat ze andere aantrekkelijke eigenschappen hebben.
Neen, dat is omdat er ook andere lelijkerds zijn, je vist normaal gesproken in dezelfde vijver.
quote:
Hoe vaak kom je niet op straat een koppel tegen van een fysiek niet bijster aantrekkelijke man met een redelijk knappe vrouw?
Dat is omdat voor mannen andere eigenschappen belangrijker zijn dan hun fysieke voorkomen, voor vrouwen is dat in veel mindere mate het geval. Wees eerlijk, hoeveel knappe mannen heb jij ooit met lelijke vrouwen (zijnde hun vriendin) over straat zien lopen?
quote:
[..]

Duh, nee, ik ook niet. Wie wel? Punt is dat de vrouwen die jij lelijk vindt, door anderen aantrekkelijk worden gevonden en vice versa.
Dat is dus onzin.
quote:
Dat is de reden dat de meeste mensen in hun leven toch wel relaties hebben, ondanks hun 'lelijkheid'. Daarbij komt dat er ook nog andere dingen een rol spelen. Een lelijke man die lief en grappig is, zal echt niet te klagen hebben over vrouwelijke aandacht.
Neen, de reden is zoals gezegd dat wanneer je lelijk bent je niet te hoge eisen kunt stellen, maar er gelukkig ook veel gelijkwaardige partners zijn.
  zondag 28 augustus 2005 @ 13:25:01 #292
35001 Sovereign
is meester in de rechten
pi_30053597
quote:
Op zaterdag 27 augustus 2005 17:41 schreef Soul79 het volgende:
Dat is de reden dat de meeste mensen in hun leven toch wel relaties hebben, ondanks hun 'lelijkheid'. Daarbij komt dat er ook nog andere dingen een rol spelen. Een lelijke man die lief en grappig is, zal echt niet te klagen hebben over vrouwelijke aandacht.
Hmm niet echt iets van gemerkt.
pi_30053718
quote:
Op zondag 28 augustus 2005 13:11 schreef Diederik_Duck het volgende:

(...)
Dat is dus onzin.
*zucht*

*graaft uiteindelijk toch ff in posthistory van DD...

Ik vind eigenlijk dat men niet meer zou moeten twijfelen aan het waarheidsgehalte en/of de waarde en/of de goede bedoelingen van onze ruimdenkende, sociaal invoelende, Nederlandse Spelling-beheersende, bescheiden, cerebraal begaafde doch met aantrekkelijke looks begiftigde Fok!'jurist' (wie zei hier narcistisch? Ik niet! Ik niet!).
  zondag 28 augustus 2005 @ 13:39:15 #294
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_30053873
Ik vraag me af of sommigen hier ooit aan een vriendin komen met hun attitude en wereldbeeld.

Er wordt hier iig een hoop onzin verkocht.

Wat betreft schoonheid en ouder worden. Ik denk dat iedere leeftijdsgroep zo zijn eigen schoonheid kan hebben. Als iemand van in de twintig zie je dat niet zo snel bij iemand van 50 maar ik denk dat als je eenmaal zelf 50 bent je dat beter ziet. Er is in die leeftijdsgroep ook een verschil tussen aantrekkelijk en onaantrekkelijk. Dat hangt ook voor een groot deel af van wat mannen/vrouwen er aan doen. De gemiddelde ik-knip-mijn-haar-eraf-en figuur-boeitme-ook-geen-donder vrouw daar is de glans inderdaad snel vanaf. Maar veel italiaanse of Indonesische vrouwen blijven lang aantrekkelijk mede vanwege hun charmante verschijning.

En uiterlijk is natuurlijk wel belangrijk. Een relatie aanknopen met iemand die je totaal niet aantrekkelijk vind is imo jezelf voor de gek houden. Een vrouw hoeft niet per se een fotomodel te zijn maar ze moet op zijn minst wat aantrekkelijks hebben. En dat heeft het gros van de vrouwen ook wel. Zij het dat sommige vrouwen niet echt hun best doen om die schoonheid optimaal te tonen.
pi_30053913
quote:
Op zondag 28 augustus 2005 13:11 schreef Diederik_Duck het volgende:

Dat is dus onzin.
onzin ? Ikzelf vond mijn verloofde eerst onaantrekkelijk, we zijn vier jaar vrienden geweest

nu kan ik niet van zijn lijf blijven, en gaan we trouwen.

en dit gaat dan nog over de mening van EEN persoon die verandert, laat staan wat al de anderen van de (on)aantrekkelijkheid van mijn verloofde vinden.

Ik zou met veel partners van mijn vriendinnen het bed nooit wilen delen, dus algemene uitspraken over aantrekkelijkheid kan je zeker niet doen... en ik zie veel knappe venten met in mijn ogen lelijke vrouwen over het straat ... dagelijks ...
ensemble, tout est plus joli
PETITLAPIN krijgt een DOCHTER
pi_30054041
quote:
Op zondag 28 augustus 2005 13:32 schreef Xharlotte het volgende:

[..]

*zucht*

*graaft uiteindelijk toch ff in posthistory van DD...

Ik vind eigenlijk dat men niet meer zou moeten twijfelen aan het waarheidsgehalte en/of de waarde en/of de goede bedoelingen van onze ruimdenkende, sociaal invoelende, Nederlandse Spelling-beheersende, bescheiden, cerebraal begaafde doch met aantrekkelijke looks begiftigde Fok!'jurist' (wie zei hier narcistisch? Ik niet! Ik niet!).
Dank voor de treffende omschrijving, ik had het zelf kunnen schrijven; je hebt alleen nog vergeten te vermelden dat ik een goed ontwikkeld gevoel voor humor heb! Maar ik heb natuurlijk wel gelijk, maar dat zal je niet verbazen natuurlijk

[ Bericht 7% gewijzigd door Diederik_Duck op 28-08-2005 13:53:44 (aanvulling) ]
pi_30054127
quote:
Op zondag 28 augustus 2005 13:40 schreef petitlapin het volgende:

[..]

onzin ? Ikzelf vond mijn verloofde eerst onaantrekkelijk, we zijn vier jaar vrienden geweest
Onaantrekkelijk is niet hetzelfde als lelijk.
quote:
Ik zou met veel partners van mijn vriendinnen het bed nooit wilen delen, dus algemene uitspraken over aantrekkelijkheid kan je zeker niet doen... en ik zie veel knappe venten met in mijn ogen lelijke vrouwen over het straat ... dagelijks ...
Dat is niet mijn ervaring.
  zondag 28 augustus 2005 @ 13:55:43 #298
91306 GF
Kingwood
pi_30054219
quote:
Op zondag 28 augustus 2005 13:40 schreef petitlapin het volgende:

[..]

Ik zou met veel partners van mijn vriendinnen het bed nooit wilen delen, dus algemene uitspraken over aantrekkelijkheid kan je zeker niet doen... en ik zie veel knappe venten met in mijn ogen lelijke vrouwen over het straat ... dagelijks ...
En andersom ook. Leuke vrouw met een (vind ik) lelijke gozer. Heb ik altijd iets van 'dat doet ie best goed'

Ik had ooit wat met een meid. Niemand begreep wat ik in haar zag, maar ik vond haar knap. Meer heb ik niet nodig. Bij m'n huidige vriendin is dat heel anders, maar ook dat boeit me verder niet. Het gaat niet om wat de massa vindt.
Unspoken words were understood
  zondag 28 augustus 2005 @ 13:58:15 #299
95998 -DailaLama-
Het is Dalai, niet Daila!
pi_30054267
quote:
Op zondag 28 augustus 2005 11:49 schreef Plato1980 het volgende:

[..]

Ja, maar het zo'n vijftigjarige zal het waarschijnlijk altijd erg blijven vinden dat het er niet van gekomen is toen hij jonger was. En laten we wel wezen: waarom zou iemand op z'n 50e daar nog aan beginnen?
wáár aan beginnen? Liefde?

Waarom? Omdat er genoeg verhalen zijn van mensen die na hun vijftigste verliefd worden.
pi_30055056
quote:
Op zondag 28 augustus 2005 13:50 schreef Diederik_Duck het volgende:

Onaantrekkelijk is niet hetzelfde als lelijk.
daarnet zei je nog dat dit onzin was . Je vond het onzin dat "een persoon iemand aantrekkelijk kon vinden die een ander persoon lelijk vond"
ensemble, tout est plus joli
PETITLAPIN krijgt een DOCHTER
  zondag 28 augustus 2005 @ 14:46:47 #301
95998 -DailaLama-
Het is Dalai, niet Daila!
pi_30055139
Jij denkt dus ook niet dat mensen met een verminkt gezicht (door een ongeluk) een echte relatie kunnen hebben, D_D?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')