Mogguh ... Dan ben ik pas vanavond aanwezig op de server. Wat is trouwens de Fok!-naam van Dicki? Met die gast was t ook lachen zeg. En gister Stoja lopen commanderen ...quote:Op zondag 21 augustus 2005 11:15 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Heey Jafarx!
Morguh,,..
Nou ik denk vanmiddag rond 15.00.. en vanavond na 20.00
En vandaag ben ik weer op TS. Als je het gewend bent is het kloten zonder zeg. Maar ik zat naast mrWheels en die heeft een prachtige 5.1 set. Das wat lastig in combinatie met TS..![]()
Echt logisch...quote:Op zondag 21 augustus 2005 11:33 schreef Suikermais het volgende:
It is me...Suikermais a.k.a Di3ki3
Hahaha...lachen toch??quote:Op zondag 21 augustus 2005 11:39 schreef Suikermais het volgende:
Ja..hallo..ga nu niet nog weer een BF2-account aanmaken onder mij Fok!-naam...
kan ik weer opnieuw beginnen.
En trouwens..Meneer Jedi. Wilt U mij niet weer zo'n virusgeval sturen via msn !! ik schrok me helemaal de tering ..
is de kans groot dat we aan het begin van de nacht het Rotterdamse nachtleven in duiken. Dan kunnen we zien wie het eerste om een medic roept.quote:Op zondag 21 augustus 2005 12:33 schreef UnleashMitch het volgende:
Iedereen heeft mail over de LAN Party![]()
@JPJedi, ik heb de mail bijna compleet herschreven, sorry daarvoor was na een tijd zo op dreef
Dan moet je die mail even creatief knippen en plakken en proberen ze over te halenquote:Op zondag 21 augustus 2005 12:49 schreef Razorback het volgende:
is de kans groot dat we aan het begin van de nacht het Rotterdamse nachtleven in duiken. Dan kunnen we zien wie het eerste om een medic roept.
Ik hoor jullie al roepen:
I need a medic overhere!![]()
Maar denk niet dat ik meekan
(hetzelfde probleem als bij Misterfox: OUDERS)
1: Ver weg (alles zelf betalen en weinig geld op dit moment en zal ook wel een tijdje zo blijven).quote:Op zondag 21 augustus 2005 12:54 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Dan moet je die mail even creatief knippen en plakken
De irish pub is volgens routenet 2.2km weg maar goed dat is met de auto. Lopend kan je overal tussendoor en houdt je 1200m over ofzo.
Geloof me, zo zijn ze allemaalquote:Op zondag 21 augustus 2005 13:03 schreef Razorback het volgende:
1: Ver weg (alles zelf betalen en weinig geld op dit moment en zal ook wel een tijdje zo blijven).
2: Het zijn voor mij allemaal onbekende en ouder en dat zullen mijn ouders ook weer niet al te blij mee zijn als ik daarmee een nacht weg ben.
Jah het leven met bezorgde ouders is geen pretje
Ik en mijn ouders begrijpen...quote:Op zondag 21 augustus 2005 13:09 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Geloof me, zo zijn ze allemaalen het erge is, zodra je ouder wordt ga je het nog een beetje begrijpen ook.
Er naar toe gaan is geen punt alleen hoe kom ik dan weer thuis?quote:Op zondag 21 augustus 2005 13:17 schreef i-spy24 het volgende:
@ 'NLBoy':
Neem je toch de trein naar R'dam in de middagstruin je wat rond(drink je ergens wat ofzo)
en meldt je je om 20:00 uur bij TGS.
Om 00:07 vanaf Rdam CS gaat een trein naar Utrecht. s Nachts ook nog wel maar die gaan via Den Haag en daarna kan je s ochtends om 08:13 weer in Utrecht zijnquote:Op zondag 21 augustus 2005 13:16 schreef nlboy het volgende:
Ik wil ook heeel graag er naar de meeting van BoF gaan, maar alleen rijden die treinen op Zondag heel erg kut. (helaas, want ik kon helaas daardoor niet naar de 'Launchparty' van Far Cry gaan)Dus als er eentje bijvoorbeeld in Utrecht is ofzo, dan kom ik zeker.
A: Jammer genoeg al vindt ik 16 niet minderjarig meerquote:Op zondag 21 augustus 2005 13:17 schreef i-spy24 het volgende:
Je weet toch waarom ouders dit doen:
A: Je bent nog minderjarig
B: Voor je de zee in wilt moet je wel eerst leren zwemmen
C: Zij betalen nog altijd je kost in inwoning en blijven verantwoordelijk voor jou.
Totdan is het helaas schikken en nog eens schikken.![]()
quote:Op zondag 21 augustus 2005 13:13 schreef Razorback het volgende:
[..]
Ik en mijn ouders begrijpen...
Nooit van mijn leven(hoop ik dan)
*herkent maar goed als je jong en naief bent dan denk je dat het bij jou anders zal verlopenquote:Op zondag 21 augustus 2005 13:25 schreef Droopie het volgende:
maak er maar geen weddenschappen over, want tot nu toe
heb ik mijn vader overal gelijk in moeten geven. Niet verteld natuurlijk, maar hij had het wel.
quote:Eerst kijken of we elkaar na wat glazen alcohol niet de hersens in slaan.
Pas op Zondag om 7:30 rijd de trein weer, maar zo laat wil ik niet opblijven.quote:Op zondag 21 augustus 2005 13:24 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Om 00:07 vanaf Rdam CS gaat een trein naar Utrecht. s Nachts ook nog wel maar die gaan via Den Haag en daarna kan je s ochtends om 08:13 weer in Utrecht zijn
@I-spy, ik 'woon' op schouwburgpleinHet centrum van Rdam is best aan te lopen, tis een klein stukkie maar ach die 10 minuten lopen ga je ook niet dood van, je zou evt ook 1 halte met de metro kunnen doen.
Je kan ook halverwege de nacht maar goed dan ga je via Den Haag en zit je 1:50 in de trein. Wel handig om even te ontnuchterenquote:Op zondag 21 augustus 2005 13:29 schreef nlboy het volgende:
Pas op Zondag om 7:30 rijd de trein weer, maar zo laat wil ik niet opblijven.![]()
Ow...ik weet dat daar bij jou zo een Japanner zit,SUMO, waar ik een paar keer heerlijk heb gegeten en die heeft van die waanzinnige aanbiedingen als voor ¤ 16,- (exclusief drank) je heerlijk onbeperkt vol schransen met koud/warm Japans eten.(tussen 12:00 uur en 17:00 uur)quote:Op zondag 21 augustus 2005 13:24 schreef 'UnleashMitch' het volgende:
@I-spy, ik 'woon' op schouwburgpleinHet centrum van Rdam is best aan te lopen, tis een klein stukkie maar ach die 10 minuten lopen ga je ook niet dood van, je zou evt ook 1 halte met de metro kunnen doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |