kijk is bij waar nickelodejohn zit overdag.quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 17:48 schreef Vivi het volgende:
Ik kan Talpa nog steeds niet vinden op mijn tv
Ja dat vind ik helemaal Moonah, en ik baal er ook van dat ik mezelf niet genoeg in de hand heb om hier niet WEER over te posten. Ik baal ervan dat het me nog steeds bezig houdt en ik nog steeds feedback zoek terwijl ieder ander er al lang klaar mee geweest zou zijn.quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 17:44 schreef Moonah het volgende:
[..]
Yup. Het wordt wel erg triest. Pathetisch.
Vind je dat zelf ook Vivi, gezien het editten van je OP?
Die kan ik dus ook niet vinden.......quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 17:50 schreef Joene het volgende:
[..]
kijk is bij waar nickelodejohn zit overdag.
ik snap niet dat je niet gewoon naar die kerel toe gaat en zegt :quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 17:50 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ja dat vind ik helemaal Moonah, en ik baal er ook van dat ik mezelf niet genoeg in de hand heb om hier niet WEER over te posten. Ik baal ervan dat het me nog steeds bezig houdt en ik nog steeds feedback zoek terwijl ieder ander er al lang klaar mee geweest zou zijn.
Ik WEET dat het triest is. Maar beter triest op Fok! dan ergens anders.Want het zit me toch nog hoog, hoe pathetisch ook.
drama zoals ze het brengt, en bracht in de vorige topics.. ze lijkt er van te genieten, ik lees geen echt verdriet, maar vooral draaaaaaaamaaaaaaaa.quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 17:40 schreef petitlapin het volgende:
[..]
zowat elke vrouw die verliefd isIk zou net in hetzelfde straatje beland zijn als vivi, eerlijk gezegd, ik kan ook jaren blijven plakken aan iemand, zeker als mijn gevoelens zo gevoed worden.
ik ben zélf al geïntrigeerd door die vent. Iemand constant lastigvallen, bellen, sms-en, zogezegd missen, mee naar bed gaan,... maar geen relatie met haar willen ( en het is niet dat hij niet into love is, want hij heeft wel relaties met anderen). Ik begrijp er zelfs echt niets van.
en heel je dramaverhaal vind ik echt uit de lucht gegrepen, ik weet niet wat dit verhaal met een drang naar drama te maken heeft. Dan heeft omzeggens elke vrouw een drang naar drama, want ik denk dat er veel singlemadammen wel al hetzelfde hebben meegemaakt als onze vivi.
Ik begrijp je manier van reageren wel maar je slaat nu een beetje door.quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 17:43 schreef milagro het volgende:
[..]
oh ja?
een vrouw die een jaar lang hangt een of andere vent die haar niet geeft wat ze zoektl en er toch mee weg komt is een boeiende vrouw?
een makkelijke, voor hem dan, dat wel, maar boeiend
niet boeiender blijkbaar dan de zogenaamde grijze muisjes met wie je hem bij tijd en wijle moest delen, hoor, al meen jij van wel
want was je dat idd geweest, was dit topic er niet, had deze man maanden terug al historie geweest, want jij bent mooi en aantrekkelijk, sexy, interessant, krijgt aandacht te over, hangt wekelijks in kroegen of ander uitgaansgelegenheden, dus kansen te over om meneer eens af te zetten tegenover andere heren.
waarom hij doet wat hij doet is puur omdat hij het kan, er zit geen hidden agenda, helaas voor jou, het is zoals het is.
En toch willen jullie elkaar en ook weer nietquote:Op vrijdag 19 augustus 2005 17:57 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ik begrijp je manier van reageren wel maar je slaat nu een beetje door.
Kijk, hij geeft me ms niet wat ik wil, maar hij geeft me wel net genoeg om me geinteresseerd te houden...dan kan ik 100 x door hebben dat meneer een psychologisch spelletje speelt, maar zodra er gevoel bij komt kijken wordt dat toch lastig. Daarbij GA ik niet meer met hem naar bed (op 1 foutje na dan) maar hij wil vaak wel uren met me praten over van alles, ik ben de eerste die hij opbelt als hij advies wil over het een of ander etc. hij "heeft me nodig"(zijn woorden)
Verder: ik word redelijk vaak versierd ja, en dat weet hij ook, maar hij wordt OOK vaak versierd, dus kan hij ook een ander meisje/vrouw nemen omdat hij dat "kan".
Hij moet je niet. Anders hadden jullie nu wel wat.quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 17:57 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ik begrijp je manier van reageren wel maar je slaat nu een beetje door.
Kijk, hij geeft me ms niet wat ik wil, maar hij geeft me wel net genoeg om me geinteresseerd te houden...dan kan ik 100 x door hebben dat meneer een psychologisch spelletje speelt, maar zodra er gevoel bij komt kijken wordt dat toch lastig. Daarbij GA ik niet meer met hem naar bed (op 1 foutje na dan) maar hij wil vaak wel uren met me praten over van alles, ik ben de eerste die hij opbelt als hij advies wil over het een of ander etc. hij "heeft me nodig"(zijn woorden)
Verder: ik word redelijk vaak versierd ja, en dat weet hij ook, maar hij wordt OOK vaak versierd, dus kan hij ook een ander meisje/vrouw nemen omdat hij dat "kan".
Milagro,quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 17:56 schreef milagro het volgende:
[..]
drama zoals ze het brengt, en bracht in de vorige topics.. ze lijkt er van te genieten, ik lees geen echt verdriet, maar vooral draaaaaaaamaaaaaaaa.
de verhalen van dronkevrouws scenes in de kroeg, de manier alleen al waarop het topic geopend wordt![]()
natuurlijk kennen 'we' allemaal de te lang hangen in te foute relaties, dat postte ik ook tenslotte, maar hier wordt er gekoketteerd mee, lijkt wel.
deze man spreekt ze bijna dagelijks en ook hij herhaalt zijn zetten keer op keer.
als het nu een man was die ze weinig zag, en dan de enkele keer dat ze hem ziet of spreekt in zijn mooie praatjes trapt, zou ik er nog iets van begrijpen, zo iemand kun je makkelijker gaan idealiseren.
als Vivi nu een alleenstaande moeder was van een peuter van 2 en met geen vangnet (oma familie) en daardoor zo goed als niet flexibel, zou ik het nog begrijpen dat je je zo afhankelijk opstelt.
maar niets van dit alles, ze ziet en spreekt de man dagelijks bijna, ze is zelf zo vrij als een vogeltje, ze is mooi en komt genoeg in de gelegenheid anderen te ontmoeten, en dus haar blik te verruimen wat betreft heren dus waarom dan toch blijven plakken aan 1?
ik lees tussen de regels door eigenlijk geen verdriet, geen houden van, en in de regels eigenlijk weinig leuks sowieso, een jaar lang voornamelijk klachten over deze meneer, afgewisseld met sneren richting andere dames die zijn pad kruisen, de grijze muisjes... tja...
Wat doet het er nu toe WAAROM hij doet wat hij doet?quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 17:46 schreef Vivi het volgende:
[..]
Dank
Anyhow..dit is dus precies waarom ik niet voor de volle 100% afstand kan nemen. En ms de illusie blijf vasthouden dat er toch IETS moet zijn want hij is echt geen slecht mens dat er lol in heeft om een ander ongelukkig te maken voor zijn vermaak.
Hij is iemand die elke minuut "de passie wil voelen".quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 17:58 schreef Joene het volgende:
[..]
En toch willen jullie elkaar en ook weer nietDus misschien is de sex voor 2 partijen wel niet goed genoeg want voor de rest klinken jullie wel match achtig
is hij ook zon drama queen?
Gut, wat vermoeiend zal dat zijnquote:Op vrijdag 19 augustus 2005 18:05 schreef Vivi het volgende:
[..]
Hij is iemand die elke minuut "de passie wil voelen".
Eén woord: z e l f r e s p e c t .quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 17:50 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ja dat vind ik helemaal Moonah, en ik baal er ook van dat ik mezelf niet genoeg in de hand heb om hier niet WEER over te posten. Ik baal ervan dat het me nog steeds bezig houdt en ik nog steeds feedback zoek terwijl ieder ander er al lang klaar mee geweest zou zijn.
Ik WEET dat het triest is. Maar beter triest op Fok! dan ergens anders.Want het zit me toch nog hoog, hoe pathetisch ook.
Boek heb ik al gelezen, en prima dat hij me niet moet, maar WIE speelt er dan spelletjes!quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 18:03 schreef Ripley het volgende:
[..]
Hij moet je niet. Anders hadden jullie nu wel wat.
Ook al ben je nog zo leuk, hij moet je gewoon niet. Hetw ordt nooit wat, ook niet als ie smst omdat ie jeuk heeft. Hij moet je niet.
Lees toch eens dat boek "He's just not that in to you". En hou eens op met die smoesjes.
Ik zou je trouwens ook niet moeten, met die spelletjes en overal wat achter zoeken en die afhankelijkheid en dat "het meisje uithangen".
Hou toch op en get some dignity. Als er tenminste nog iets van over is![]()
Alletwee, jullie zijn alletwee even erg.quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 18:08 schreef Vivi het volgende:
[..]
Boek heb ik al gelezen, en prima dat hij me niet moet, maar WIE speelt er dan spelletjes!
Lijkt mij ook ja, en als hij dan moe is, dan was ik er weer met open armen, en moet ik hem weer "komen instoppen".quote:
Vivi, hij houdt niet van je.quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 18:04 schreef Vivi het volgende:
[..]
Milagro,
Ik ben nu eenmaal geen type van "boehoehoe" maar ik ben er wel degelijk verdrietig om, omdat ik niet snap hoe iets zo goed kan voelen (voor mij) en hij ook duidelijk om mij geeft (van me houdt, zegt ie regelmatig) EN dat we een fysieke aantrekkingskracht hebben maar hij gewoon niet over de brug komt en me als een jojo behandeld. En NEE ik sta niet sterk genoeg in mijn schoenen en ik houd het zelf in stand, daar neem ik ook alle verantwoordelijkheid voor...maar waarom is dat denk je? Omdat ik het zo'n leuke afleiding vind? Ik ben geen masochist hoor.
De enige reden is dat als ik maar BIJ hem ben ik me compleet voel, dat ik hem gelukkig wil maken en door die muur wil heen breken en zwaar gefrustreerd ben dat ik alleen maar over dat muurtje heen kan kijken en meer niet.
Ik wou van ganser harte dat ik iemand tegen kwam die me zo weet te raken in elk opzicht, maar ik krijg er een hard hoofd in.
Dus als jij dat drama vind, dan zal dat wel zo zijn. Ik snap je redenatie, maar ik zit er mee.
Omdat ik hem wel graag als vriend wil houden, ik wil hem niet helemaal uit mijn leven en ik kan het ook wel aan om platonisch met hem om te gaan.quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 18:11 schreef Ripley het volgende:
[..]
Alletwee, jullie zijn alletwee even erg.
Jij blijft ook maar telefoontjes aannemen of zo.
Als je wilt kun je hier gewoon mee kappen: neem een ander nummer oid of laat hem blokkeren, wis hem uit je telefooon. Hoe er mee op,
En als je denkt dat je hem wil omdat je te bang bent voor een echte relatie, doe daar dan wat aan en verdoe je tijd hier niet mee.
Sorry als het allemaal wat cru overkomt, maar je roept gewoon op dat ik je een schop onder je hol wil (blijven) geven.
Waarom wil je iemand die niet 100% voor jou kiest?
Ik weet dat je gelijk hebt, dat stadium heb ik inmiddels wel bereikt...maar waarom laat hij het er dan niet bij, dat is het gedeelte dat ik niet snapquote:
Vivi, jullie hebben al eens eerder een vriendschappelijke relatie gehad, en wat gebeurde er toen?quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 18:17 schreef Vivi het volgende:
[..]
Omdat ik hem wel graag als vriend wil houden, ik wil hem niet helemaal uit mijn leven en ik kan het ook wel aan om platonisch met hem om te gaan.
En waarom ik hem wil terwijl hij niet voor 100% voor mij kiest...tja, dat is toch niet de reden waarom je voor iemand valt? Dat ie voor je kiest..je valt toch voor iemands persoonlijkheid en dat is het geval in deze, ik vind hem de leukste persoon die ik ken, hoe hij is, tegen dingen aankijkt etc.
Geeft niet als je cru bent dat zou ik ook zijnIk heb dit ook nog nooit meegemaakt hoor...heb nog nooit zo als een willoos typje mezelf er steeds weer in laten luizen...is ook eik niets voor mij
En ms doet hij dat ook wel, weet jij veelquote:Op vrijdag 19 augustus 2005 18:20 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ik weet dat je gelijk hebt, dat stadium heb ik inmiddels wel bereikt...maar waarom laat hij het er dan niet bij, dat is het gedeelte dat ik niet snap![]()
En niet "omdat hij het kan" dat geloof ik niet, want hij kan het nog bij 10 anderen ook wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |