Welke? dat dames model?quote:Op donderdag 18 augustus 2005 10:46 schreef Molluck het volgende:
die jas![]()
![]()
(of vest als Avani dat wil)
Ja, hij zal wel heel warm zijn voor binnen, maar de stof aan de buitenkant maakt hem ook weer niet geschikt als jas maar hij ziet er wel heel vet uitquote:
idd.. maar op de site staat dat dit een fleecejack is maar in het eerdere topic zei iemand die dit vest/jack heeft dat het gewoon een vest is.. ook vaag..quote:Op donderdag 18 augustus 2005 10:53 schreef Molluck het volgende:
[..]
Ja, hij zal wel heel warm zijn voor binnen, maar de stof aan de buitenkant maakt hem ook weer niet geschikt als jas maar hij ziet er wel heel vet uit
Ja, dat is gewoon niks. Zeker die met die stippen, maar ik ben sowieso geen stippenmens.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 09:58 schreef Proper_fucked het volgende:
die boxershorts zijn ook wat minder![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
Ja, die bovenste vind ik ook leuk.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 11:42 schreef Molluck het volgende:
Mooie dingetjes Coconut, die bovenste jas is veeet
En mijn overhemd dan?quote:Op donderdag 18 augustus 2005 09:12 schreef GoStop het volgende:
Hmm, op de OP afgaande leek het me wat futloos allemaal, maar de site biedt hier en daar toch wel wat aardigs.
ik vind ze mooi hoor Steijn...quote:
Ik weet ook niet zo goed wat ik ermee moet eigenlijk.. Maar hij ziet er zo lekker zacht uitquote:Op donderdag 18 augustus 2005 12:41 schreef Avani het volgende:
Ja, die bovenste vind ik ook leuk.Alleen dat vest c.q. jas vind ik weer te warm voor gewoon binnen, dus laat ik het maar op een herfstjas houden.
![]()
Die jas is echt supermooi!quote:Op donderdag 18 augustus 2005 12:41 schreef Avani het volgende:
[..]
Ja, die bovenste vind ik ook leuk.Alleen dat vest c.q. jas vind ik weer te warm voor gewoon binnen, dus laat ik het maar op een herfstjas houden.
![]()
*kuchquote:Op donderdag 18 augustus 2005 11:46 schreef Coconut het volgende:
Ja he.
Ik moet toch maar eens een rijke man aan de haak slaan.
Dit is een jas uit de women collectiequote:Op vrijdag 19 augustus 2005 19:02 schreef Casparovvv het volgende:
[..]
Oeh!
* Casparovvv heeft nog een winterjas nodig. En dan bedoel ik echt nódig, niet winterjas nummer 15
Ik wil die, of zoiets!![]()
![]()
lol, verkeerde plaatjequote:Op vrijdag 19 augustus 2005 19:49 schreef Coconut het volgende:
[..]
Dit is een jas uit de women collectie![]()
Ook in deze kleurquote:Op vrijdag 19 augustus 2005 20:03 schreef Jett het volgende:
[afbeelding]
ik ben verliefd
hoe? waar? hoeveel?
bitte
je pa komt vast wel eens in de us neem ik aan. Kan hij hem mee nemen voor jequote:Op vrijdag 19 augustus 2005 20:03 schreef Jett het volgende:
[afbeelding]
ik ben verliefd
hoe? waar? hoeveel?
bitte
Als je dan van alles gelijk 2 meeneemtquote:Op vrijdag 19 augustus 2005 20:52 schreef ook_gek het volgende:
[..]
je pa komt vast wel eens in de us neem ik aan. Kan hij hem mee nemen voor je
Of zeg je van neh effe weekendje new york shoppen. Zo ja dan ga ik met je mee. Want ik moet ook nog een hele stapel A&F kleding hebben![]()
nee want jij hebt elke keer het zelfde als mijquote:Op vrijdag 19 augustus 2005 23:08 schreef Molluck het volgende:
[..]
Als je dan van alles gelijk 2 meeneemt![]()
Daarom en we hebben nog dezelfde maat ookquote:Op vrijdag 19 augustus 2005 23:09 schreef ook_gek het volgende:
[..]
nee want jij hebt elke keer het zelfde als mij
ben jij mijn kloonquote:Op vrijdag 19 augustus 2005 23:10 schreef Molluck het volgende:
[..]
Daarom en we hebben nog dezelfde maat ook
God domme kap daar eens mee jo gekquote:
een 128,- eurie is best veel voor een simpel vestquote:Op vrijdag 19 augustus 2005 20:35 schreef Molluck het volgende:
[..]
Ook in deze kleur
[afbeelding]
$128.00
Supersoft, 60% cotton/40% polyester body, 85% modacrylic/15% polyester faux fur, 60% cotton/40% polyester sleeve lining, mounted label, embroidery, two-way zipper, Vintage Abercrombie Wash, Fitted, Imported
Alleen in Amerika te krijgen, als je Steijn lief aankijkt dan mag je de volgende keer vast wel meebestellen met de inkoopactie, of je moet je pappie lief aankijken, ik neem aan dat die wel een creditcard heeft, maar dan betaal je wel een heleboel import- en verzendkosten
Het is 128 dollar Jettquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 10:33 schreef Jett het volgende:
een 128,- eurie is best veel voor een simpel vest
tsja ik vind 109 niet echt veelquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 10:40 schreef Coconut het volgende:
[..]
Het is 128 dollar Jett. Omgerekend 109 euro. Valt wel mee toch?
.
Zeg gewoon tegen je vader van Pap deze jas gaat langer meer dan 1 die goedkoper is. Dat is gewoon een feit. Ik bedoel jij loopt toch ook zelf in dure kleding omdat het 1 lekker zit en 2 perfect mooi blijft in vergelijking met kleding van een niet merkquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 10:43 schreef Jett het volgende:
[..]
tsja ik vind 109 niet echt veelmaar ik moet rekening met papa houden
die is me tegenwoordig '' de waarde van geld '' aan het leren
Over een maand weer als het goed is want dan kan hij weer kopen met zijn credit cardquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 13:10 schreef Proper_fucked het volgende:
Steijn, wanneer denk je een nieuwe inkoopactie op te kunnen zetten? (Als je dit nog van plan was)
Ah wat lief, je wordt al zo'n grote meid...quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 10:43 schreef Jett het volgende:
[..]
tsja ik vind 109 niet echt veelmaar ik moet rekening met papa houden
die is me tegenwoordig '' de waarde van geld '' aan het leren
Zoek jij effe wat kleding uit op de A&F site. Hoef ik het zelf niet meer te doenquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 17:25 schreef Molluck het volgende:
[..]
Ah wat lief, je wordt al zo'n grote meid...
Maar let wel op dat bij die 109 euro ook nog importkosten en verzendkosten komen (of je vader moet er een meenemen als ie in Amerika komt)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |