HAHAHAHAquote:Op woensdag 17 augustus 2005 23:14 schreef Gallorini het volgende:
Tuut tuut tuut, de groetjes van Huth![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op woensdag 17 augustus 2005 23:14 schreef Gallorini het volgende:
Tuut tuut tuut, de groetjes van Huth![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nou vooruit dan maar weer.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 23:15 schreef DutchGooner het volgende:
En gaan we nu weer over naar de orde van de dag?
Hij had toch wel gelijk!quote:Op woensdag 17 augustus 2005 23:18 schreef RijstNatie het volgende:
Die van Gaal kan echt irritant communiceren, wat een dictator zeg
Deheer Van Gaal is toevallig wel een uiterst charismatisch man. U bent gewoon jaloerschhhchhquote:Op woensdag 17 augustus 2005 23:18 schreef RijstNatie het volgende:
Die van Gaal kan echt irritant communiceren, wat een dictator zeg
Jij hebt geen verstand van voetbal.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 23:19 schreef Gallorini het volgende:
[..]
Nou vooruit dan maar weer.
Nederland speelde natuurlijk weer een kansloze wedstrijd. Alleen de 1e 20 minuten waren aardig daarna was het op papier veel zwakkere Duistland de baas. Aan Nederlandse kant waren alleen Robben en Boula een voldoende waard, de rest zoog enorm.
En dan blijft die smerige van Basten maar van Bommel negeren..? Idioot ben je dan. van Bommel is een halve Duitser, die gaat er tenminste voor. Kan je van die omhoog gevallen pisnichten die nu op dat middenveld rondbanjeren niet zeggen imo.
Nee, die andere lamzakken van SBS6 brengen ook zo lekker veel. Wat een kutzender. Ik heb mooi op de ARD gekeken.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 23:18 schreef RijstNatie het volgende:
Die van Gaal kan echt irritant communiceren, wat een dictator zeg
oh ja op welke zender was dat?quote:Op woensdag 17 augustus 2005 23:23 schreef Knaller het volgende:
[..]
Jij hebt geen verstand van voetbal.
Nederland heeft een goede wedstrijd gespeeld.
FOUT! Jij hebt geen gevoel voor ZIJN humor. Hieruit blijkt dat JIJ eigenlijk de egocentrische zak bent en niet Van Gaalquote:Op woensdag 17 augustus 2005 23:23 schreef RijstNatie het volgende:
Totaal geen gevoel voor Humor
SBS6 en de ARD.quote:
Als je nog beter kijktquote:Op woensdag 17 augustus 2005 23:25 schreef Knaller het volgende:
[..]
SBS6 en de ARD.![]()
Beter in je tv-gids kijken, knul.
Ik kan ook niet echt positief zijn over het Nederlands elftal...quote:Op woensdag 17 augustus 2005 23:27 schreef RijstNatie het volgende:
Hoor die analyseeeeeeee van van gaal hahahahaha zo negatief....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |