Ben eerder terug van vakantie uit Turkije. Ik zat in een resort dat een half uurtje bij Marmaris vandaan zat. Verder prima tijd gehad, maar afgelopen maandag is onze vakantie abrupt tot een einde gekomen.
Er is daar op het terrein een discotheekje waar je elke avond wat kunt drinken met wat muziek erbij. Wij waren er nog niet geweest (meer naar Marmaris zelf en de bars in het hotel), maar omdat de vakantie bijna ten einde liep besloten we maar eens een kijkje te nemen. Nou, geweldige avond gehad. Beetje drinken en blij doen, je kent het wel. Tot het einde...
Wij stonden op de dansvloer en eromheen stonden een stelletje Russen alleen maar te zuipen. Een van ons stond met wat dames te praten, die verder niets met die Russen te maken hadden. Blijkbaar vonden zij dit niet zo leuk en kwamen ze op hem af. Ik zat op dat moment net aan de zijkant en voor ik het wist ontstond er voor mij een massale vechtpartij, waar vier van mijn vrienden en mijn broer in stonden.
Ik kon er nog net inrennen en een aantal van die gasten wegduwen bij een van mijn vrienden. Het was 12 van hun tegen 6 van ons. Het was gewoon een geplande actie van die honden, want de twee grootsten (mijn broer en nog een vriend) werden meteen tegen de grond gewerkt en in elkaar getrapt door 3, 4 man. Resultaat: een gescheurde wenkbrauw en gebroken neus bij mijn broer.Ze stonden met een aantal gewoon tegen zijn hoofd te schoppen als een voetbal.
Dit laatste hoorde ik allemaal achteraf want op het moment moment zelf kon ik hem niet vinden. Hij was meegesleurd naar een hoek en daar getrapt. Het was gewoon een onverwachte aanval.
Ik heb nog nooit gevochten en wil het ook nooit meer doen, want dit was geen fijne ervaring. Aan de manier waarop die Russen bezig waren kon je zien dat het een stel asociale vechtersbazen waren.
Uiteindelijk is die hele troep Russen het hotel uitgegooid en het land uitgezet, omdat ze de hele week al overlast aan het veroorzaken waren. Het is gewoon een baggervolk dat zich niet kan gedragen op vakantie.
Ze vallen vrouwen lastig, scheppen enorme hoeveelheden eten op en laten het dan allemaal staan, zuipen zich helemaal klem, zijn alleen maar chagrijnig en slaan je tenslotte het ziekenhuis in als je iets doet dat ze niet bevalt. Dit is overigens niet alleen mijn mening, dit kun je bij elke Nederlander die in Turkije op vakantie is of is geweest verifieren. ( In ieder geval alle Nederlanders die ik gesproken heb).
Gelukkig konden een vlucht eerder naar huis boeken en is mijn broer hier behandeld. Ik hoop nooit meer een Rus in mijn leven tegen te komen. Wat een kankervolk.
Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life's about