quote:Op donderdag 18 augustus 2005 11:47 schreef Molluck het volgende:
Om over die 'grappen' nog maar te zwijgen: "ik heb een keer een bungeejump gemaakt achter het centraal station. Maar dat was dan wel met hairdip, dat je met je hoofd in het water komt, eerst had ik zo'n kapsel als Harmke en nu zie ik er zo uit"
quote:Op donderdag 18 augustus 2005 12:16 schreef BVO het volgende:
Een tegengeluid. Harmke Pijpers fantopic
aahh scherpe opmerkingquote:Op donderdag 18 augustus 2005 12:42 schreef XiChico het volgende:
Allemaal kuthoeren.
Zij is dus de reden dat ik dat programma mijdt.....sjees wat een mega irritant geval is dat. Ik heb gisteren even geprobeerd te kijken zonder me te irriteren aan haar maar helaas....na 1 minuut al weer weggezapt. Welke malloot vond het een goed idee om haar op tv los te laten?quote:Op woensdag 17 augustus 2005 00:26 schreef Arbeider het volgende:
Deze bedoel ik:
[afbeelding]
Harmke Pijpers
RTL Boulevard, nummer 1 nichteshowquote:Op donderdag 18 augustus 2005 11:47 schreef Molluck het volgende:
Gothic op leeftijd
En ik moet zeggen dat ik het niet eens zo'n slecht programma vind, een beetje á la RTL Boulevard, maar dan met wat interessantere onderwerpen. Ik erger me alleen dood aan die Jan-Joost van Gangelen...telkens zit hij er tussendoor te ouwehoeren om als zijn kop buiten beeld valt, toch zijn stem dan maar zoveel mogelijk op de band te krijgen
Om over die 'grappen' nog maar te zwijgen: "ik heb een keer een bungeejump gemaakt achter het centraal station. Maar dat was dan wel met hairdip, dat je met je hoofd in het water komt, eerst had ik zo'n kapsel als Harmke en nu zie ik er zo uit"
Ja maar kom op zeg! Die Harmke, dat is toch geen kop voor op TV?! Beter nog, het is geeneens een kop om zomaar los op straat mee te lopen!quote:Op donderdag 18 augustus 2005 20:04 schreef freddygonzales het volgende:
Beau is de enige die een beetje vakbekwaam is. Volgens mij irriteert hij zich ook mateloos aan die kneuzen om hem heen. Vooral die nieuwslezer is echt tenenkrommend. Harmke is spuuglelijk maar als ze ff een paar weken bezig is denk ik wel dat je een aantal cynische grappen kan verwachten van haar kant.
Wilma Nanninga kloonquote:Op woensdag 17 augustus 2005 00:26 schreef Arbeider het volgende:
Deze bedoel ik:
[afbeelding]
Harmke Pijpers
Fiona Heering??quote:Op donderdag 18 augustus 2005 00:33 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Hij() moet er echt uit man..ze hebben daar een lekker wijf nodig, zoals RTL Boulevard heeft.
( ben ff dr naam kwijt)
![]()
Daphne Bunskoek, al zijn Fiona en Irene ook nie verkeerd.quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 09:29 schreef Mr-Coffee het volgende:
[..]
Fiona Heering??
Is al oud, maar idd niet lelijk.
Ik zie een trend, het nieuwe is er snel af kennelijk..... sport7-verhaal-kanshebber?quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 10:25 schreef BVO het volgende:
De marktaandelen..
Maandag: 7,9
Dinsdag: 7,1
Woensdag: 4,0
Donderdag: 5,6
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |