Cuba ga ik volgend jaar naartoe, ik hoor alleen maar goeie verhalenquote:Op donderdag 18 augustus 2005 14:26 schreef Developersrus het volgende:
Brazilie, Alaska of Canada, ik ben er nog niet helemaal uit. Ik ben onlangs naar Cuba geweest en dit was ronduit super!
je kunt beter naar een centerpark gaan, of kamperen in Zeeland, op vakantie naar het buitenland gaan is slecht voor de Nederlandse economiequote:Op zaterdag 20 augustus 2005 22:30 schreef Meki het volgende:
Marokko & Spanje en mogelijk westelijke Sahara en Mauritanie
jah dat kan ook maar het weer is niet goedquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 22:31 schreef Klonk het volgende:
[..]
je kunt beter naar een centerpark gaan, of kamperen in Zeeland, op vakantie naar het buitenland gaan is slecht voor de Nederlandse economie![]()
fijne principes heb je, beetje zon en je vergeet zequote:Op zaterdag 20 augustus 2005 22:37 schreef Meki het volgende:
[..]
jah dat kan ook maar het weer is niet goed![]()
Reizen is mijn stille Hobby.quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 23:01 schreef Meki het volgende:
wereldreis Renz0r
nu nog naar Afrika en Zuid-Amerika en Australiequote:Op zaterdag 20 augustus 2005 23:09 schreef renz0r het volgende:
[..]
Reizen is mijn stille Hobby.
[afbeelding]
And growing every year with 1 or 2 countrys.
ik denk dat ik ook een wereldreis ga maken dan leer je alle culturen van elke land kennen en dat is juist leukquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 23:18 schreef renz0r het volgende:
Juah! Afrika eerst.
Zuid Amerika wordt Brazilie. Dat wordt binnen 5 jaar
Australie komt in combi met Nieuw Zeeland. Dit is nog nog ff wachten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |