En dan begin je met 2005/2006 selectie's in 2004/2005quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 11:49 schreef BMH het volgende:
Je kunt ook zelf de spelers naar andere clubs sturen in de 2004 edior. Scheelt je weer 45 euro.
ze mogen inderdaad pas op een bepaalde leeftijd hun debuut maken in jou elftal... een regen is een speler die heel erg goed is geworden in jou spel (als je erg ver bent) terwijl hij bij anderen niets voor hoeft te stellenquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 12:42 schreef Oldbie het volgende:
Ik heb Freddy Adu aangetrokken maar nu is hij steeds niet speelgerechtigd. Ik kan er maar niet achterkomen waarom dat is. Heeft hij geen werkvergunning ofzo?
Een regen is gewoon een door de computer gegenereerde (dus niet in het echt bestaande) speler. Of hij nou goed of slecht is maakt niet uit. Dit gebeurt na het eerste seizoen al, omdat er dan oudere spelers met pensioen gaan. Anders zou het aantal spelers na verloop van tijd steeds lager worden.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 13:25 schreef mordradead het volgende:
[..]
ze mogen inderdaad pas op een bepaalde leeftijd hun debuut maken in jou elftal... een regen is een speler die heel erg goed is geworden in jou spel (als je erg ver bent) terwijl hij bij anderen niets voor hoeft te stellen
Als je tevreden was wachtte je niet op een vervolgquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 12:06 schreef PirE het volgende:
[..]
En dan begin je met 2005/2006 selectie's in 2004/2005![]()
. Niet te vergeten al het werk wat er bij komt kijken. Ik ben nog tevreden zo
quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 13:48 schreef mordradead het volgende:
ik heb gehoord dat je bij de nieuwe versie ook stereo's en portable dvd spelers kunt geven als je bij psv zit
Ik blijf tevreden totdat ik mijn Hull / Boro game zat ben. En dat kan nog wel even durenquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 13:46 schreef BMH het volgende:
[..]
Als je tevreden was wachtte je niet op een vervolg![]()
Ik heb nog geen Europees gespeeld met Dordt, maar zou altijd van eigen kracht uitgaan en je eigen spel blijven spelen met misschien wat kleine aanpassingen in de passing en in het uiterste geval iets verdedigender.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 15:52 schreef magic_dreamer het volgende:
hoe spelen jullie eigenlijk europees want nu word ik weer dik ingemaakt door inter.
gebruiken jullie een andere tacktiek of speel je veel verdedigender?
Met Boro, speel ik altijd hetzelfde. Uit of thuis, maakt niet uit. Maar ik speel nu pas voor het eerst Europees voetbal (UEFA Cup). Sterkste tegenstander tot nu toe was Dortmund in de groepsfase en die heb ik op 2-2 gehouden. Ik heb nog nooit tegen Inter of Real gespeeld in FMquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 15:52 schreef magic_dreamer het volgende:
hoe spelen jullie eigenlijk europees want nu word ik weer dik ingemaakt door inter.
gebruiken jullie een andere tacktiek of speel je veel verdedigender?
Misschien moet je ook de wedstrijd voordat je Europees speelt tegen Juve of Inter in de aangepaste opstelling spelen. Dan kan het team wennen aan de nieuwe formatie/tactiek. Als ik drastisch wissel van tactiek dan verlies ik ook altijd de 1e wedstrijd.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 16:11 schreef magic_dreamer het volgende:
in europees verband kan ik wel tegen clubs als portro,dortmund etc. winnen maar als ik dan tegen juve of inter moet dan word ik helemaal weg gespeeld.
Heb geprobeerd wat verdedigender te spelen maar dat wou ook niet lukken volgend seizoen maar wat anders bedenken als ik tegen zulke teams moet voetballen.
Maar de enige keer dat ik de cl finale bereikte was met man utd en toen verloor ik met 1-0 van juve.
Edit: maar in iedergeval 2 spelers die naar een grotere club wouden blijven.
Met een speler die een record salaris van 50 000 per week gaat verdienen
Ben ik vanaf mei mee bezig, maar mijn database is al 2 x gecrasht.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 11:49 schreef BMH het volgende:
Je kunt ook zelf de spelers naar andere clubs sturen in de 2004 edior. Scheelt je weer 45 euro.
[andy van der meijde] Wie ?! [/andy]quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 21:53 schreef PirE het volgende:
Dit is dus echt de vreemdste transfer die ik ooit gezien heb ik FM 2005. 32 mln. voor een verdediger.
Zijn waarde bij zijn info is ongeveer 9 mln GBP.
[[url=http://img145.imageshack.us/img145/8219/lahm7vr.th.jpg]afbeelding][/URL]
Lahm wordt een van de beste verdedigers van het spelquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 21:53 schreef PirE het volgende:
Dit is dus echt de vreemdste transfer die ik ooit gezien heb ik FM 2005. 32 mln. voor een verdediger.
Zijn waarde bij zijn info is ongeveer 9 mln GBP.
[[url=http://img145.imageshack.us/img145/8219/lahm7vr.th.jpg]afbeelding][/URL]
Andy van der Meyde heb ik dan welquote:Op woensdag 17 augustus 2005 03:58 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
[andy van der meijde] Wie ?! [/andy]
Dude.. weetje hoe goed Lahm isen aangezien het 2010 is is hij nu rond de 27 en dan zal ie waarschijnlijk helemaal super zijn..
Laat een screen zien van Lahm dan.
[[url=http://img231.imageshack.us/img231/572/kenannerd4th.th.jpg]afbeelding][/URL]
Team/tactiek is rond en ga nu beginnen aan de competitie
Ik denk dat je een kijkje moet nemen op de forums van www.sigames.com. Daar kan je wel aardige taktieken vindenquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 11:22 schreef RayMania het volgende:
Volgens mij raak ik een beetje verwend en wil altijd kampioen worden, met welke kutclub dan ook. Als het dan niet lukt stop ik al snel met een game. Ik werd 5e met NAC, maar speelde superslecht en scoorde niet veel. Ben nu dus gestopt.
Hoe maken jullie je tactieken? Volgens mij pak ik dat al helemaal fout aan.
Ik doe bijv:
- Goede passing: Doorsteekballen en direct passen.
- Zonder bal: Aanvallende impulsen.
- Dribbelen: Met bal lopen.
- Creativiteit: Creativiteit hoger/lager.
- Tackelen/Aggresiviteit: Tackles hoger/lager.
Maar niks lukt.
Een tactiek downloaden en importeren geeft mij niet echt het gevoel alsof ik het doe.quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 11:25 schreef gitaarsnaar het volgende:
[..]
Ik denk dat je een kijkje moet nemen op de forums van www.sigames.com. Daar kan je wel aardige taktieken vinden
1 2 3 4 5 6 7 8 9 | Lastuvka Jaliens - Saavedra - Andreasen - Rat Castrillon - Doesburg Ederson - Kranjcar - Adu Niedzielan |
Ik heb Besiktas in de Cl poule.quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 11:31 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Zo, de dubbel gepakt in Turkije met Besiktas en uitgeschakeld in de kwartfinale van de UEFA Cup door de latere winnaar Roma.
Nogal ja, hij is binnen en spanjaard ook nog.. Wat wil ik nog meer?quote:
Zorg er wel voor dat je de spelers die je hebt aanpast op de zaken die jij instelt. Zet een speler met een 4 voor OTB niet op often, maar op rarely. Net zoals je een speler met slechte stats voor passen op often TTB zet.quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 11:22 schreef RayMania het volgende:
Volgens mij raak ik een beetje verwend en wil altijd kampioen worden, met welke kutclub dan ook. Als het dan niet lukt stop ik al snel met een game. Ik werd 5e met NAC, maar speelde superslecht en scoorde niet veel. Ben nu dus gestopt.
Hoe maken jullie je tactieken? Volgens mij pak ik dat al helemaal fout aan.
Ik doe bijv:
- Goede passing: Doorsteekballen en direct passen.
- Zonder bal: Aanvallende impulsen.
- Dribbelen: Met bal lopen.
- Creativiteit: Creativiteit hoger/lager.
- Tackelen/Aggresiviteit: Tackles hoger/lager.
Maar niks lukt.
Kijk voor de patch op de officiele site : www.sigames.comquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 17:29 schreef _moder8or_ het volgende:
Hallo. Ik speel dit spel nu ook (sinds een maand) en ben erg op zoek naar de patch 5.0.5.
Via google heb ik het kunnen vinden, maar de snelheid blijft op 1kb/sec hangen. Heeft iemand een betere link of mirror voor mij ?
[edit]
En waar kan ik een paar skins downloaden? Die ik nu heb walg ik gewoon op
Die van "DatMeenJeNiet" is erg mooi
Dank!
Hartelijk dank voor je hulp en uitleg!quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 18:47 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Kijk voor de patch op de officiele site : www.sigames.com
En de skin : http://www.addmanager.com/plugins/p13_download_manager/getfile.php?categoryid=5&p13_sectionid=31&p13_fileid=478
Openen met winrar (rarlab.com) en alles extracten naar de map : C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2005\data\skins
Gewoon standaardschema's downloaden van het forum op www.sigames.com.quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 19:51 schreef RiddlerMark het volgende:
Iemand missschien advies mbt training-schema's?
Ik ben nu je skin aan het instellen. Maar duurde het bij jou ook zo lang om de thema te laden?quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 19:56 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Bij mij werkt die van Josh goed, downloadbaar op www.manutd.nl
Tja. Maar nu moet je het waarmaken, maar dat lukt je niet.quote:Op zondag 21 augustus 2005 03:17 schreef livetothegoal het volgende:
heb met mijn editor zitten klooien.
nu ben ik met PSV titelkanditaat voor de CL.
heb ook een suikeroom en financiële injectie,
daardoor heb ik nu adriano cavenaghi sneijder c.ronaldo enz![]()
Mag ik het dan filmenquote:Op zondag 21 augustus 2005 12:38 schreef The_Great_Cornolio het volgende:
Verdomme, m'n hele spel is verneukt.. Ik word echt strontziek van dat ding, hij kon m'n laatste spel niet meer laden en nu laadt ie helemaal nix meer. Dus wil ik 'n nieuw spel opstarten, geeft ie 'n foutmelding tijdens 't laden van de database en 't hele spel sluit afIk heb gewoon zin om m'n pc in elkaar te trappen
Vind je dat echt leuk dan op die manier?quote:Op zondag 21 augustus 2005 03:17 schreef livetothegoal het volgende:
heb met mijn editor zitten klooien.
nu ben ik met PSV titelkanditaat voor de CL.
heb ook een suikeroom en financiële injectie,
daardoor heb ik nu adriano cavenaghi sneijder c.ronaldo enz![]()
Kan je niet aan zijn salaris voldoen ? zoja, geef em dan gewoon heel veel tekenpremie. Dat kan het lukken.quote:Op zondag 21 augustus 2005 20:06 schreef twi het volgende:
. Een speler wil komen, ik kan de transfer betalen, maar een acceptabel contract voorschuiven, ho maar
Ik kan aan zijn salaris voldoen (heb immers van m'n 82 miljoen aan salarisgeld pas zo'n 22 miljoen besteed), alleen wil m'n board niet meer aan 'm betalen. Ik kon bijvoorbeeld voor een bepaalde speler (Nigel de Jong) die 3.9 miljoen wilde hebben, tot 3.3 miljoen bieden. Hij wilde niet, tsja, da's logisch. Toen zocht ik een speler die ongeveer dezelfde kwaliteiten had, en die wilde 1.4 miljoen. Alleen mocht ik van m'n board maar 800.000 bieden. Ik denk dat het eraan ligt dat de scouts het niet in die speler zagen zitten. Maar scouts in FM2005 zijn net pedofielen, die zien het alleen in ventjes van 16 zitten, of in hele dure spelers die toch nooit naar m'n club willen komen. Een wat onbekendere Braziliaan (althans, Chiquinho ging 't in dit geval om) is het geld blijkbaar niet waardquote:Op zondag 21 augustus 2005 20:59 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Kan je niet aan zijn salaris voldoen ? zoja, geef em dan gewoon heel veel tekenpremie. Dat kan het lukken.
Dus je gaat van AS Roma terug naar Fortuna Sittard? Of gewoon een nieuw spel beginnen?quote:Op zondag 21 augustus 2005 14:19 schreef the_legend_killer het volgende:
Ik heb met AS Roma alles bereikt wat je kunt bereiken en ik ga nu met Fortuna spelen
Win je eens een keer, ben je nog niet tevredenquote:Op maandag 22 augustus 2005 00:28 schreef PirE het volgende:
Ik dacht wel mee te kunnen doen voor het kampioenschap. Ik win alles met ruime cijfers in de voorbereiding en echt 0 tegengoals. En jawel, de eerste 3 wedstrijden op rij verloren. En ook een boel goals tegen. Het is soms best een k*tspel.
edit: wedstrijd 4 zowaar met 3-0 van Everton gewonnen.
1 2 3 4 | Willems - Koné - Rosenberg Mitea - Sneijder - Pienaar Maxwell - Escudé - Grygera - Trabelsi Stekelenburg |
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |