Een iPod met video mogelijkheden heeft echt niet zo'n groote impact als de iPod hoor, aangezien er tegenwoordig al zat betere alternatieven zijn op een iPod videoquote:Wat Apple precies gaat aankondigen, is nog niet duidelijk. Volgens het bedrijf is de impact van het nieuwe product net zo groot als die van de populaire iPod.
crisis, als je 8GB mini je $299 gaat kosten kun je net zo goed nog wat geld erbij leggen voor de 20GBquote:Op zaterdag 3 september 2005 08:14 schreef super-muffin het volgende:
Wat nieuwe roddel om de iPod mini & Shuffle
Er staat dat er geen video iPod komt in september, maar wel een capaciteit bump, hopelijk ook een stukje prijsverlaging
Na een uurtje gebruiken of zo loopt ie steeds vastquote:Op zaterdag 3 september 2005 10:52 schreef Geqxon het volgende:
Wat bedoel je precies met dat hij dood gaat?
Hoe haal ik dan wat liedjes eraf, want anders past het er niet op?quote:Op zaterdag 3 september 2005 11:55 schreef Geqxon het volgende:
Als je er foto's op wilt zetten, moet je hem in de computer pluggen, via windows verkenner foto's erop, en bij de andere pc vai windows verkenner foto's eraf halen.
Niet al te moeilijk
Mits garantiequote:Op zaterdag 3 september 2005 12:10 schreef Geqxon het volgende:
Even de support van Apple bellen, dan krijg je een nieuwe
Zou je denken ?quote:Op zaterdag 3 september 2005 12:10 schreef Geqxon het volgende:
Even de support van Apple bellen, dan krijg je een nieuwe
Apple.nl > Support > iPod > iPod mini / iPod > Request service onlinequote:Op zaterdag 3 september 2005 12:43 schreef MaRySe het volgende:
Kan nergens iets vinden over de garantie termijn en welk nummer ik moet bellen
laat maar, het is al gelukt met die updaterquote:Op zaterdag 3 september 2005 12:55 schreef arco_corleone het volgende:
Wie kan mij helpen met de vraag hoe ik tijdelijk nummers van m'n ipod afhaal?
Maar je hebt ook nog zo iets als een verwachte levensduur. Als zo'n ding na 13 maanden kappot gaat doen ze ook niet moeilijk.quote:Op zaterdag 3 september 2005 12:28 schreef Geqxon het volgende:
JepMoet het wel binnen een jaar na aanschaf zitten.
Als je een iriver had zou dat 2 jaar zijn.
Denk je dit of weet je dit? Ik ben zelf al meerdere malen door mijn neus geboord, toen iets na 13 maanden kapot ging. Ik geloof dit namelijk niet echtquote:Op zaterdag 3 september 2005 13:48 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Maar je hebt ook nog zo iets als een verwachte levensduur. Als zo'n ding na 13 maanden kappot gaat doen ze ook niet moeilijk.
Dan moet ik mijn iPod direct opsturenquote:Op zaterdag 3 september 2005 13:04 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Apple.nl > Support > iPod > iPod mini / iPod > Request service online
resetten...? ik weet niet hoe dat gaat, iets met de menu en play knop tegelijkertijd indrukken maar ik weet niet zeker, dus niet doen voor je zeker weet hoe dat moetquote:Op zondag 4 september 2005 18:38 schreef linebear het volgende:
Help. mijn precious Ipod 'hangt'. Ik zie alleen dat hij huidig nummer aangeeft, maar er komt geen muziek uit. Hij gaat ook niet uit, staat nu al zeker een uur aanGebeurt echt niks.
Zelfs niet te zien in Itunes...... wat kan ik er mee doen !??
Help me !!!!
Maar ik wou alleen een vraag stellenquote:Op zaterdag 3 september 2005 17:02 schreef super-muffin het volgende:
Nee hij word opgehaalt.
jeetje, en ik heb geeneens n ipodquote:Op zondag 4 september 2005 19:07 schreef linebear het volgende:
my precious is weer tot leven gewekt. Inderdaad menu en play knopoh gelukkig maar
ik had toen echt geen moeite met de shuffle. jezus wat ging dat makkelijk zeg, installeren, shuffle in de pc doen, ik zette handmatig wat muziek erop, klaar. ik heb hem ook niet eerst opgeladen trouwens, wel een tijdje laten zitten toen ik eenmaal klaar was.quote:Op zondag 4 september 2005 22:03 schreef Dennisskyscrapers het volgende:
HELP HELP! !!
kep dus net zo een ipod shuffle gekocht he,
dus, ik software instaleren enzo, shuffle in de USB gestoken.
Nu erkent Itunes m niet en ipod updater geeft een error, ik kan er dus gewoon niets mee omdat die luie teringlijers van apple zo lui zijn om een gebruiksvriendelijke ipod software voor de PC te ontwikkelen. geen idee wat ik moet doen,
het zal toch niet zo zijn dat ik eerst 4 uur moet wachten totdat dat ding is opgeladen voordat ik aan het werk kan?
wat is je OS?quote:Op zondag 4 september 2005 22:03 schreef Dennisskyscrapers het volgende:
HELP HELP! !!
kep dus net zo een ipod shuffle gekocht he,
dus, ik software instaleren enzo, shuffle in de USB gestoken.
Nu erkent Itunes m niet en ipod updater geeft een error, ik kan er dus gewoon niets mee omdat die luie teringlijers van apple zo lui zijn om een gebruiksvriendelijke ipod software voor de PC te ontwikkelen. geen idee wat ik moet doen,
het zal toch niet zo zijn dat ik eerst 4 uur moet wachten totdat dat ding is opgeladen voordat ik aan het werk kan?
Dat komt toch echt omdat Windows ME geen universele drivers voor mass storage devices aan boord heeft.quote:Op maandag 5 september 2005 13:38 schreef piet_pelle het volgende:
Dat hadden ze er wel wat duidelijker op kunnen zetten, dit is echt het aller eerste apparaat/software wat niet werkt op mijn windows.
Och ja, de allereerste iPod werkte alleen op de Macquote:Op maandag 5 september 2005 13:38 schreef piet_pelle het volgende:
Podver, heb dus eindelijk ook een Ipod gekocht met het oog op de gebruiksvriendelijkheid en de hoge opslagcapaciteit van het apparaatje.
Blijkt ie niet te werken met Windows ME. Alleen 2000 sp4 en xp sp2. Nu moet ik dus een nieuwe windows zien te krijgen voor ik wat aand e Ipod heb.
Dat hadden ze er wel wat duidelijker op kunnen zetten, dit is echt het aller eerste apparaat/software wat niet werkt op mijn windows.
nee preciesquote:Op maandag 5 september 2005 14:21 schreef Mr.Noodle het volgende:
Windows ME, omg dat wil je voor nog geen miljoen jaar op je Pc hebben![]()
Ik sta in computer winkel.quote:
had je wel wat aan de linkjes van nietz?quote:Op dinsdag 6 september 2005 00:46 schreef piet_pelle het volgende:
[..]
Ik sta in computer winkel.
* Wat zit erop?
Verkoper: Windows
*Ja dan is het goed.
Wist ik veel van mass device storage huppelde pup en dat er toch nog een product van Apple uit zou komen wat ook echt de moeite waard is om te kopen.
Ja daar moet ik hem nog voor bedanken, bij deze dan. Maar dat ziet er allemaal best ingrijpend uit. Ipod formatteren en weer opnieuw nieuwe dingen op zetten.quote:Op dinsdag 6 september 2005 06:46 schreef tonks het volgende:
[..]
had je wel wat aan de linkjes van nietz?
Hehe, je moet gewoon niet naar verkopers luisteren. Die hebben 1 doel: verkopenquote:Op dinsdag 6 september 2005 00:46 schreef piet_pelle het volgende:
[..]
Ik sta in computer winkel.
* Wat zit erop?
Verkoper: Windows
*Ja dan is het goed.
Wist ik veel van mass device storage huppelde pup en dat er toch nog een product van Apple uit zou komen wat ook echt de moeite waard is om te kopen.
Ja. Het geheugen blijft altijd onder stroom waardoor je meteen weer verderspelen kunt. Echt 'uit' gaat een iPod niet.quote:Op dinsdag 6 september 2005 17:36 schreef Mr.Noodle het volgende:
Is het trouwens de bedoeling dat die dinger binnen een week leeg zijn, ook al gebruik je em niet
Ah, ok explains a lot...quote:Op dinsdag 6 september 2005 17:39 schreef nietzman het volgende:
[..]
Ja. Het geheugen blijft altijd onder stroom waardoor je meteen weer verderspelen kunt. Echt 'uit' gaat een iPod niet.
Ja, nu moet je wel.. of ik zit daalijk gewoon 3 uur in de trein zonder muziek... zowieso is zo'n rit al vreselijk en dan geen muziek erbijquote:Op dinsdag 6 september 2005 17:50 schreef HeatWave het volgende:
Vind ik ook een nadeel, maar goed als je het weet hou je er rekening mee...
Klinkt als, je zet em uit en vervolgens is het apparaat niet meer te reanimeren...quote:Op dinsdag 6 september 2005 18:17 schreef nietzman het volgende:
Volgens mij was er een of andere obscure knoppencombinatie waarmee de iPod wel echt uit te zetten was, ik kan hem alleen zo niet terugvinden..
Hahaha iddquote:Op dinsdag 6 september 2005 19:51 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Klinkt als, je zet em uit en vervolgens is het apparaat niet meer te reanimeren...
Iemand? Of kan ik hem vertellen dat ie simpelweg kapot is?quote:Op dinsdag 6 september 2005 13:55 schreef R-Mon het volgende:
...
geruchtenquote:Op maandag 5 september 2005 10:36 schreef Mr.Noodle het volgende:
Nieuwe iPod mini met kleurenscherm en flashgeheugen
http://www.tweakers.net/nieuws/38803
Bij apple duur, maar als je iemand kent die handig is met electronica kan die hem misschien vervangen een nieuwe accu is rond de 30/40 euroquote:Op woensdag 7 september 2005 21:46 schreef Aventura het volgende:
Mijn iPod (3rd gen 10 GB) is nu helemaal gaar. De accu is soms al na 30 minuten leeg. hij ladt sowieso nooit meer volledig op. Hij heeft overigens nooit de 8 uur spelen gehaald. Ik wil de accu wel laten verwisselen, maar heeft dit nog zin. Hij is 2 jaar oud en dus geen garantie meer. En hoe duur is zoiets?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |