Nog beter idd.quote:Op zondag 21 augustus 2005 20:40 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Het beste zou zijn als Spijkerman gewoon wegblijft uit dat programma.
Ja, die zogenaamde interactiviteit. Ook al bij "De Wedstrijden". Van die zwakzinnige figuren die ineens wat zinnigs te zeggen zouden moeten hebben. Bij Voetbal Insite was de inbreng van het publiek ook behoorlijk overbodig.quote:Op zondag 21 augustus 2005 23:13 schreef Tomatenboer het volgende:
Wat een kneuzen in dat "linkerrijtje" zeg! Echt totaal niet boeiend ofzo.
(Vooral die van Heracles)
Ik kijk normaal Studio voetbal live en neem dat Talpa-gedoe op.quote:Op zondag 21 augustus 2005 23:48 schreef BliksemSchigt het volgende:
Het wordt gewoon zappen tussen dit en Studio Voetbal.
Beiden zijn niet bijster boeiend.
Ik denk/hoop dat de Mol wel snel zal ingrijpen en Spijkerman van het programma haalt, want die zal ook wel inzien dat Jack totaal niet grappig is in dit programma en daardoor heel het programma verneukt. De opzet is imo wel leuk, alleen de uitvoering niet. Misschien als ze daar een of twee cabaratiers neerzetten die typetjes van spelers en trainers doen dat het nog wat kan worden, maar zo zal het een grote flop worden ben ik bang.quote:Op maandag 22 augustus 2005 10:37 schreef evert het volgende:
363.000 kijkers, 200.000 minder dan vorige week. ter vergelijk, studio voetbal 825.000 kijkers, iets meer dan vorige week.
Ken jij zo goed spaans dan?quote:Op maandag 22 augustus 2005 10:50 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Spijkerman hoort echt niet in dat programma thuis, verder kan die luchtigheid er wel vanaf. Dit is zo luchtig dat het echt nergens over gaat. Mensen willen 's avonds serieus gepraat over voetbal zien, niet wat totaal niet grappige grapjes van Spijkerman en wat kansloos gelul van zichzelf benoemende supporters die allemaal de quote van het jaar willen scoren in dat programma.
Typetjes van spelers en trainers kunnen ze dan beter doen. Goed idee, doen ze in Peru ook en dat is af en toe echt hilarisch.
Redelijk. Verstaan een stuk beter dan spreken, al gaat ook het spreken me redelijk af. Die programma's zijn goed te volgen voor mij. Heb weleens een sketch gezien met de bondscoach die net in opspraak was geraakt, Pizarro en Guerrero... dat was echt wel humor.quote:Op maandag 22 augustus 2005 11:01 schreef Onze-Ouwe-Sint-Jan het volgende:
[..]
Ken jij zo goed spaans dan?
Als ze zo door blijven gaan met die opmerkingen naar het publiek in de studio, zullen ze binnenkort ook mensen moeten inhuren die als publiek dienen, want hoe lomp ze daar af en toe tegen reageren is niet meer normaal. Het zal mij niet verbazen als het daar nog eens een keer op ruzie uitdraait, omdat ze het niet meer pikken.quote:Op maandag 22 augustus 2005 11:09 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Redelijk. Verstaan een stuk beter dan spreken, al gaat ook het spreken me redelijk af. Die programma's zijn goed te volgen voor mij. Heb weleens een sketch gezien met de bondscoach die net in opspraak was geraakt, Pizarro en Guerrero... dat was echt wel humor.
Kunnen ze hier ook best doen, dat is leuker dan wat Jack Spijkerman nu doet. Zelfs het klapvee in het publiek moest niet om zijn "grapjes" lachen. Verder kwam men vooral met hele oude nieuwtjes die al lang en breed uitgekauwd zijn/waren.
quote:Op maandag 22 augustus 2005 11:16 schreef Cart_man het volgende:
De aanblik van Spijkerman bij dat programma, deed mij verder zappen.
Nee, dan kijk ik toch liever naar de NOS met Mulder en Borst...![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |