Zow, ik ben er weer helemaal bij! Heb alles terug gelezen (pfft!)
bibi, ik heb van jou geen email gehad dus ook geen snowcake voor je gehaald (was ook op na mijn aankopen!) Tsjechische lush krantjes zijn in de 2de week dus ook niet bijgevuld. Erg jammer. Maar wel een tsjechische bijlage met de nieuwe produkten en veel lush times in het engels. Over dat ze zoveel jaar bestaan. Maar die krijg je hier dacht ik ook. Maar goed. Ik heb er wat in de aanbieding dus!
Imago ben benieuwd hoe je het hebt opgelost hoor met de envelop! Maar gewoon zeggen wat je ervoor wilt hoor. Mag dan wel jarig geweest zijn
![]()
Maar vind toch wel dat het daar te duur voor is hoor!
![]()
Iedereen bedankt voor de felicitaties trouwens. Erg leuk allemaal!
En wat hebben jullie een leuke meet gehad! Ik heb nog aan jullie gedacht sávonds.
![]()
Vakantie was erg leuk. 2x naar Praag zijn we geweest. Voor de snowcakes was de 2de maal. Ze keken wel raar op dat ik de laatste snowcake allemaal kocht in die doosjes. Ik heb geen losse snowcake gezien en geen angels delight. Anders had ik wat extra ingeslagen. Maar helaas
![]()
Het weer zat niet echt mee. Alleen de eerste 2 a 3 dagen. Daarna was het net zulk but weer als bij jullie hier. Alleen hadden wij minder regen. En het waaide heel erg. Dus we hebben bepaalde dingen niet kunnen doen. Maar wel veel rondgelopen en dat was leuk genoeg!
De snowcake waren 290 kronen, ik zal nog omrekenen hoeveel het is in euro's plus verzend kosten uiteraard. Moet het nog wegen en testen of het door de brievenbus kan. Maar ik denk het haast wel. Moet ook nog bubbel envelopjes halen.
Jemig wat zijn jullie trouwens hard gegaan afgelopen 2 weken! Heb me de schompes gelezen
In engeland bestellen enzo.. Klinkt leuk! Misschien wil ik wel een keer mee doen met iemand. Maar nu ff niet. Vakantie heeft er ff diep ingehakt
Dit was het voor nu wel f. Foto's volgen nog. Maar ben komende dagen nog erg druk :S Dus kan niet beloven wanneer.
iedereen die snowcake had besteld krijgt van mij nog de mail met gegevens enzo. Maar dat wordt waarschijnlijk morgen...